głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie To nie było rozczarowanie. To czysta miłość. Szkoda że tylko dla mnie. xfucktycznie . Choć raz pomyśl też o mnie podejmując decyzję bezpośrednio dotyczącą Ciebi

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
To nie było rozczarowanie. To czysta miłość. Szkoda że tylko dla mnie. xfucktycznie .
To nie było rozczarowanie. To czysta... teksty

xfucktycznie dodano: 28 maja 2012

To nie było rozczarowanie. To czysta miłość. Szkoda, że tylko dla mnie. / xfucktycznie .

Choć raz pomyśl też o mnie... teksty

xfucktycznie dodano: 27 maja 2012

Choć raz pomyśl też o mnie, podejmując decyzję bezpośrednio dotyczącą Ciebie. Przecież sam wciąż powtarzałeś, że Ty i ja to jedność. / xfucktycznie .

Stopnień trudności pułapek losu... teksty

xfucktycznie dodano: 26 maja 2012

Stopnień trudności pułapek losu nie zależy od tego kto je rozstawił, tylko od tego z kim je pokonasz. / xfucktycznie.

I sama nie wiem które uczucie... teksty

xfucktycznie dodano: 20 maja 2012

I sama nie wiem które uczucie bardziej boli - wszechobecnej samotności czy niespełnionej miłości. / xfucktycznie

Nie chciałam nic planować.... teksty

xfucktycznie dodano: 20 maja 2012

Nie chciałam nic planować. Wymarzyłam sobie dążenie do miłości małymi kroczkami, bez uprzednich zapowiedzeń. Żyć spontanicznie z najważniejszym człowiekiem na ziemi. Cieszyć się z małych, jakże ważnych gestów. Starałam się nie zaplątywać więzi naszych serc na najmocniejszy supeł, nie do odwiązania. Mimo wszystko, chciałam pozostać niezależną, wciąż pamiętając o wszystkich, którzy zawiedli. Przecież kochając pozostajemy tacy sami. Nie zmieniamy się, bo nasza druga połówka akceptuje nas bez zastrzeżeń. Nie śmieje się z głupich nawyków, dziwnych przyzwyczajeń. Więc nie rozumiem jak mógł wciąż wypominać mi moje wady, jednocześnie deklarując miłość do mnie całej i rozczarowując, bo przecież obiecał, że nigdy nie zacznie mnie ograniczać w byciu sobą. / xfucktycznie .

Jak to jest brnąć do celu  zdając... teksty

xfucktycznie dodano: 18 maja 2012

Jak to jest brnąć do celu, zdając się tylko na siebie? Gdy postanawiasz działać samodzielnie, bo dla innych abstrakcją są Twoje marzenia. Zatracasz się w utopii nieosiągniętych planów, czujesz niedosyt i brak sensu we wszystkim. Tak smakują niespełnione marzenia, gdy wyciągasz po nie ręce i nadal nie możesz ich dotknąć. A teraz wyobraź sobie, że biegniesz po nie z kimś bliskim. Nagle cały trud ustaje, wszystkie przeszkody znikają, a Ty czujesz spełnienie, nawet gdy cel nie zostanie osiągnięty. Zupełnie inaczej biegnie życie, gdy otaczają Cię bliscy, ważni dla Ciebie ludzie. Pomyśl o tym, zanim kolejnym razem pozwolisz odejść komuś, kto zawsze niósł Ci radość, ze zdobywanych szczytów. / xfucktycznie .

A Ty? Ile razy wmawiałaś sobie i... teksty

xfucktycznie dodano: 16 maja 2012

A Ty? Ile razy wmawiałaś sobie i innym dookoła, że on nic dla Ciebie nie znaczy? Że to zamknięty rozdział, który nawet jakoś specjalnie się nie rozwinął? Ile było takich momentów, w których zamykałaś się w pokoju, by opowiedzieć poduszce jak bardzo cierpisz, wylewając hektolitry łez? Pamiętasz ile myśli było w Twojej głowie? Ile razy wymieniałaś sobie 'za' i 'przeciw' a i tak do niczego to nie doprowadziło? Zdajesz sobie sprawę ile razy do niego wracałaś, tylko dlatego, żeby wtulić się w jego ramiona i zapomnieć o reszcie świata? Ile piosenek Ci się z nim kojarzy? Ile miejsc, ile chwil was łączy? Zamknij oczy. Zajrzyj w głąb siebie. I przyznaj sama sobie, wciąż go kochasz. / bezimienni

Nigdy o Tobie nie zapomnę. Przecież... teksty

xfucktycznie dodano: 14 maja 2012

Nigdy o Tobie nie zapomnę. Przecież nie zapomina się o ludziach, których od zawsze nosi się w sercu. / xfucktycznie

Bez słowa pożegnania  zniknął.... teksty

xfucktycznie dodano: 14 maja 2012

Bez słowa pożegnania, zniknął. Utonął w złocie jej włosów, zapominając o moich kosmykach. Zgubił się w jej oczach, wcale nie pamiętając już o moich. Schował się w jej sercu i nigdy sobie nie przypomniał, że zostawił cząstkę siebie także w moim. Kruche było jego uczucie, choć wciąż deklarował, że nic nie jest w stanie go zniszczyć. Nic nie był wart, skoro nie stać go było na choćby jedno słowo wyjaśnienia, jedno 'odchodzę' . / xfucktycznie .

Posyłam ci bezdomne moje serce.  Co... teksty

xfucktycznie dodano: 12 maja 2012

Posyłam ci bezdomne moje serce. Co chcesz z nim zrób. Na swoje zamień to bezdomne serce Lub zatrać, zgub.

nieważne ile dni jest w Twoim życiu... teksty

xfucktycznie dodano: 12 maja 2012

nieważne ile dni jest w Twoim życiu, ważne ile życia jest w Twoich dniach.

W pewnej chwili uświadomiłam sobie... teksty

xfucktycznie dodano: 7 maja 2012

W pewnej chwili uświadomiłam sobie, że póki nie wypełnię pustki, którą po sobie pozostawił, będę nikim. Bo nic nie zostało we mnie z człowieka, gdy całymi dniami włóczę się, otaczając jedynie pustką. I nie zaznam więcej miłości, nie przeżyję pięknych chwil, ani nie pozwolę na to, by ktoś mnie kiedyś pokochał. Nie, jeśli w końcu nie zjawi się ktoś, kto znów nada sens mojej rzeczywistości, jakże szarej. / xfucktycznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV