głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Nie chciałam by zakończył naszą historię na jednym z początkowych etapów. Pragnęłam szczęścia i za wszelką ceną dążyłam by dostać je od niego. Czułam że tylko o

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Nie chciałam by zakończył naszą historię na jednym z początkowych etapów. Pragnęłam szczęścia i za wszelką ceną dążyłam by dostać je od niego. Czułam że tylko on może
Nie chciałam  by zakończył naszą... teksty

xfucktycznie dodano: 29 maja 2012

Nie chciałam, by zakończył naszą historię na jednym z początkowych etapów. Pragnęłam szczęścia i za wszelką ceną dążyłam, by dostać je od niego. Czułam, że tylko on może mi je dać. Szczęście, zamknięte w cichych pocałunkach, głośnym milczeniu i niezłomnej miłości. Nie wymagałam, by tulił mnie każdego wieczoru i czekał, aż zasnę. Nie oczekiwałam tego, że będzie na każde moje zawołanie, tylko wtedy kiedy tęsknota stanie się nie do zniesienia. A jego obraz przyniesie ulgę, zastąpi pustkę, by chwilę potem znów ją po sobie zostawić. Nie przynosił mi róż, podarunków, czekoladek. Dawał mi swoje serce, każdego dnia od nowa. Coraz bardziej przyzwyczajałam się do harmonii naszego połączenia, ale nigdy nie przestawałam go potrzebować. Był niezbędny do całości, jaką tworzyliśmy. Dawał mi do zrozumienia, że po prostu taki jest, wpajając mnie - naiwnej, że nigdy nikt nie będzie w stanie mnie zastąpić. / xfucktycznie .

To nie było rozczarowanie. To czysta... teksty

xfucktycznie dodano: 28 maja 2012

To nie było rozczarowanie. To czysta miłość. Szkoda, że tylko dla mnie. / xfucktycznie .

Choć raz pomyśl też o mnie... teksty

xfucktycznie dodano: 27 maja 2012

Choć raz pomyśl też o mnie, podejmując decyzję bezpośrednio dotyczącą Ciebie. Przecież sam wciąż powtarzałeś, że Ty i ja to jedność. / xfucktycznie .

Stopnień trudności pułapek losu... teksty

xfucktycznie dodano: 26 maja 2012

Stopnień trudności pułapek losu nie zależy od tego kto je rozstawił, tylko od tego z kim je pokonasz. / xfucktycznie.

I sama nie wiem które uczucie... teksty

xfucktycznie dodano: 20 maja 2012

I sama nie wiem które uczucie bardziej boli - wszechobecnej samotności czy niespełnionej miłości. / xfucktycznie

Nie chciałam nic planować.... teksty

xfucktycznie dodano: 20 maja 2012

Nie chciałam nic planować. Wymarzyłam sobie dążenie do miłości małymi kroczkami, bez uprzednich zapowiedzeń. Żyć spontanicznie z najważniejszym człowiekiem na ziemi. Cieszyć się z małych, jakże ważnych gestów. Starałam się nie zaplątywać więzi naszych serc na najmocniejszy supeł, nie do odwiązania. Mimo wszystko, chciałam pozostać niezależną, wciąż pamiętając o wszystkich, którzy zawiedli. Przecież kochając pozostajemy tacy sami. Nie zmieniamy się, bo nasza druga połówka akceptuje nas bez zastrzeżeń. Nie śmieje się z głupich nawyków, dziwnych przyzwyczajeń. Więc nie rozumiem jak mógł wciąż wypominać mi moje wady, jednocześnie deklarując miłość do mnie całej i rozczarowując, bo przecież obiecał, że nigdy nie zacznie mnie ograniczać w byciu sobą. / xfucktycznie .

Jak to jest brnąć do celu  zdając... teksty

xfucktycznie dodano: 18 maja 2012

Jak to jest brnąć do celu, zdając się tylko na siebie? Gdy postanawiasz działać samodzielnie, bo dla innych abstrakcją są Twoje marzenia. Zatracasz się w utopii nieosiągniętych planów, czujesz niedosyt i brak sensu we wszystkim. Tak smakują niespełnione marzenia, gdy wyciągasz po nie ręce i nadal nie możesz ich dotknąć. A teraz wyobraź sobie, że biegniesz po nie z kimś bliskim. Nagle cały trud ustaje, wszystkie przeszkody znikają, a Ty czujesz spełnienie, nawet gdy cel nie zostanie osiągnięty. Zupełnie inaczej biegnie życie, gdy otaczają Cię bliscy, ważni dla Ciebie ludzie. Pomyśl o tym, zanim kolejnym razem pozwolisz odejść komuś, kto zawsze niósł Ci radość, ze zdobywanych szczytów. / xfucktycznie .

A Ty? Ile razy wmawiałaś sobie i... teksty

xfucktycznie dodano: 16 maja 2012

A Ty? Ile razy wmawiałaś sobie i innym dookoła, że on nic dla Ciebie nie znaczy? Że to zamknięty rozdział, który nawet jakoś specjalnie się nie rozwinął? Ile było takich momentów, w których zamykałaś się w pokoju, by opowiedzieć poduszce jak bardzo cierpisz, wylewając hektolitry łez? Pamiętasz ile myśli było w Twojej głowie? Ile razy wymieniałaś sobie 'za' i 'przeciw' a i tak do niczego to nie doprowadziło? Zdajesz sobie sprawę ile razy do niego wracałaś, tylko dlatego, żeby wtulić się w jego ramiona i zapomnieć o reszcie świata? Ile piosenek Ci się z nim kojarzy? Ile miejsc, ile chwil was łączy? Zamknij oczy. Zajrzyj w głąb siebie. I przyznaj sama sobie, wciąż go kochasz. / bezimienni

Nigdy o Tobie nie zapomnę. Przecież... teksty

xfucktycznie dodano: 14 maja 2012

Nigdy o Tobie nie zapomnę. Przecież nie zapomina się o ludziach, których od zawsze nosi się w sercu. / xfucktycznie

Bez słowa pożegnania  zniknął.... teksty

xfucktycznie dodano: 14 maja 2012

Bez słowa pożegnania, zniknął. Utonął w złocie jej włosów, zapominając o moich kosmykach. Zgubił się w jej oczach, wcale nie pamiętając już o moich. Schował się w jej sercu i nigdy sobie nie przypomniał, że zostawił cząstkę siebie także w moim. Kruche było jego uczucie, choć wciąż deklarował, że nic nie jest w stanie go zniszczyć. Nic nie był wart, skoro nie stać go było na choćby jedno słowo wyjaśnienia, jedno 'odchodzę' . / xfucktycznie .

Posyłam ci bezdomne moje serce.  Co... teksty

xfucktycznie dodano: 12 maja 2012

Posyłam ci bezdomne moje serce. Co chcesz z nim zrób. Na swoje zamień to bezdomne serce Lub zatrać, zgub.

nieważne ile dni jest w Twoim życiu... teksty

xfucktycznie dodano: 12 maja 2012

nieważne ile dni jest w Twoim życiu, ważne ile życia jest w Twoich dniach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV