głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fizyka to zuo p teksty xfucktycznie dodał komentarz: fizyka to zuo ;p do wpisu 6 grudnia 2011
Oprócz fizyki zaczynam to wszystko... teksty

xfucktycznie dodano: 5 grudnia 2011

Oprócz fizyki, zaczynam to wszystko rozumieć. Jego odejście wydaje się być teraz najlepszym rozwiązaniem, gdyż dał mi wolną drogę do ułożenia sobie życia z kimś innym - lepszym. Już wiem, dlaczego starzy przyjaciele zostawili mnie w całkowitej rozsypce. Dali mi możliwość poznania kogoś lepszego, kto będzie prawdziwym przyjacielem, w lepszych i gorszych chwilach. I już rozumiem, że bycie na samym dnie daje siłę, by móc powstać i żyć lepiej. Tylko po jaką cholere mi do tego fizyka ? / xfucktycznie .

to miłe że się ze mną zgadzasz : teksty xfucktycznie dodał komentarz: to miłe, że się ze mną zgadzasz :) do wpisu 5 grudnia 2011
Przed wstrząśnięciem  użyć.... teksty

xfucktycznie dodano: 5 grudnia 2011

Przed wstrząśnięciem - użyć. / Dominika ;)

Mówią że kąpiel w zbyt gorącej... teksty

xfucktycznie dodano: 2 grudnia 2011

Mówią, że kąpiel w zbyt gorącej wodzie może spowodować utratę przytomności. Ale to gorąc jego ciała, ust i serca sprawia, że mdleję i tracę kontrolę. / xfucktycznie .

Składasz się ze wszystkiego czego... teksty

xfucktycznie dodano: 2 grudnia 2011

Składasz się ze wszystkiego, czego mi brak.

Wszystko zniknie jeśli tylko... teksty

xfucktycznie dodano: 2 grudnia 2011

Wszystko zniknie, jeśli tylko będziesz chciała, by zniknęło. To Ty rządzisz swoim światem i to Ty możesz w nim wszystko. Nie zapominaj o tym. / xfucktycznie .

Jestem przekonana o tym że... teksty

xfucktycznie dodano: 2 grudnia 2011

Jestem przekonana o tym, że wspaniałe chwile można przeżywać bez butelki w ręku czy papierosa w ustach. / xfucktycznie .

chyba chcę wyznań ciepła... teksty

xfucktycznie dodano: 2 grudnia 2011

chyba chcę wyznań, ciepła, przedłużonych całusów, pogryzionych warg. chyba mam dość pustych wieczorów, przypadkowych wyznań i pocałunków. wystarczy mi już tej niezależności, bo chcę odpocząć. stracić kontrolę nad swoim życiem, przestać uważać, zapomnieć o odpowiedzialności. na trochę się zatracić - na tą zimę, może do wiosny, ewentualnie na rok, dwa, na zawsze. znów zatrudnić serce na pełen etat, dla Niego.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Wyjechałam do miasta odległego od... teksty

xfucktycznie dodano: 30 listopada 2011

Wyjechałam do miasta, odległego od mojej miejscowości o ok. 100 km. Nie było dla mnie obce, bywałam tam dość często. W pewnym momencie moim oczom ukazała się ogromna, świąteczna choinka, która bezsprzecznie była najpiękniejszą, jaką miałam okazję ujrzeć. Usiadłam na pobliskiej ławce i wspominając wszystkie przykre wydarzenia, które miały miejsce całkiem niedawno, poczułam łzy, gromadzące się w kącikach oczu. Po chwili moja twarz stała się wilgotna, a ciało niespokojnie drżało. W pewnym momencie usłyszałam czyjś oddech, który otulał moją szyję. Odwróciłam się, lecz nikogo nie zobaczyłam. 'Ciebie też niszczy życie?' usłyszałam nagle. Łzy ciekły już z mniejszą częstotliwością, aż w końcu zatrzymały się na policzkach. Mój towarzysz okazał się być bardzo wyrozumiałą osobą, której również doskwierała samotność. Kto by pomyślał, że w takim miejscu i niespodziewanym momencie znajdę osobę, która samą obecnością zlikwiduje moje wszystkie cierpienia. / xfucktycznie .

Chciałabym by podszedł zamknął... teksty

xfucktycznie dodano: 30 listopada 2011

Chciałabym, by podszedł, zamknął mnie w swoich ramionach chroniąc mnie przed całym zewnętrznym niebezpieczeństwem. Chciałabym, by jego oddech mógł musnąć moją szyję, a jego pocałunki obsypać moje ciało. Chciałabym, by jego serce roztopiło tą bryłę lodu, którą chowam pod klatką piersiową. Chciałabym, by był, tak po prostu. Bez żadnego określonego celu. Chciałabym by jego obecność była warunkiem mojego szczęścia. Tak bardzo chciałabym by wszystkie magiczne słowa wypowiedziane z jego ust nie miały w sobie ani odrobiny kłamstwa. Chciałabym, by w moim życiu główny wątek stanowił mężczyzna, nie chłopiec. / xfucktycznie .

ale słit p teksty xfucktycznie dodał komentarz: ale słit ;p do wpisu 26 listopada 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV