głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie I pamiętaj życie jest jak salceson. Nie musisz wiedzieć dlaczego. Edzio hahahahaha skończ bo nie będziesz już moim ... ciocią. d eee . Moje stanowisko i dane? E

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
I pamiętaj życie jest jak salceson. Nie musisz wiedzieć dlaczego. Edzio
I pamiętaj życie jest jak... teksty

xfucktycznie dodano: 18 grudnia 2011

I pamiętaj, życie jest jak salceson. Nie musisz wiedzieć dlaczego. / Edzio

hahahahaha skończ bo nie będziesz już moim ... ciocią. d teksty xfucktycznie dodał komentarz: hahahahaha, skończ bo nie będziesz już moim ... ciocią. ;d do wpisu 18 grudnia 2011
eee . Moje stanowisko i dane? Edmund... teksty

xfucktycznie dodano: 18 grudnia 2011

eee . Moje stanowisko i dane? Edmund Grzegorz Włodzimir Brzęczyszczykiewicz. Chrzaszczdrzewoszyce, powiat Łękołody, pseudonim artystyczny Slawek Wytrzyjgil. Będę się wypowiadał. Chciałem rzec, iż Magdalena jest bardzo doświadczoną poetką i jest bardzo grzeczna i miłuje wszystkich ... dobra, hahahahaha :D to było niezłe. Więc, ja Edmund Grzegorz Włodzimir Brzęczyszczykiewicz pozdrawiam Magdę bo jestem jej ciocią i pozdrowionka i kissaczki. Zdejm kartofle z gazu. / Edzio, Slawek Wytrzyjgil

Nie Sara wcale mi nie wbiłaś na konto  teksty xfucktycznie dodał komentarz: Nie Sara, wcale mi nie wbiłaś na konto ;) do wpisu 18 grudnia 2011
Hej tu Slawek Wytrzyjgil. No kochum... teksty

xfucktycznie dodano: 18 grudnia 2011

Hej, tu Slawek Wytrzyjgil. No, kochum Cie. dziołcho. Dobra, psuje Ci psychike, nie? już sobie idę, nie bij. / Edzio.

Cześć cześć :D dobra nie... teksty

xfucktycznie dodano: 18 grudnia 2011

Cześć, cześć :D dobra, nie krzycz. no musisz na mnie krzyczeć? no już się uspokój, ależ jesteś trudna do opanowania. ehem, więc co ja chciałam? ah tak. czeeeść! :) jak się miewasz? to dobrze. chciałam Ci powiedzieć, że Cię pozdrawiam i mi się nudzi, ale to nie ma ze sobą nic wspólnego, nieważne. kocham Cię. / Edzio.

 Fajne ale mi się nie podoba.  Co... teksty

xfucktycznie dodano: 16 grudnia 2011

- Fajne, ale mi się nie podoba. - Co Ci się nie podoba ? - No przecież mówię, że fajne. / xfucktycznie & Prostacki .

Czułam bezradność wypełniającą... teksty

xfucktycznie dodano: 16 grudnia 2011

Czułam bezradność, wypełniającą moją duszę. Nie mogłam sobie z nią poradzić. Przecież miałam być, obok, zawsze. Nieść pomoc w razie upadku. Gdy walił jej się świat, stałam, głaszcząc ją po dłoni, zamiast pójść, zrobić cokolwiek, by go naprawić. Nie poszłam, nie naprawiłam, zawiodłam. / xfucktycznie .

Zamknęłam jej dłoń w swojej... teksty

xfucktycznie dodano: 16 grudnia 2011

Zamknęłam jej dłoń w swojej dłoni. Patrzyłam na nią, chciałam by czuła moją bliskość. By miała świadomość, że jestem tu po to, by ją wspierać. Choć bezsilność coraz bardziej stawała się nie do zniesienia, nie dałam tego po sobie poznać. Pragnęłam oddać jej całą moją radość, której i tak posiadałam niewiele. Oddać jej, by chociaż przez chwilę poczuła się lepiej. By zdjąć z jej serca ogromny głaz, zrzucić go na mnie. Nie umiałam jej pomóc i nie mogłam tego zrozumieć. Przytuliłam ją. Sądziłam, że może to pozwoli jej przez moment uwierzyć, że jeszcze nie wszyscy odeszli. Że jest ktoś, kto strasznie martwi się o jej dalsze losy. Kto próbuje walczyć o jej szczęście. Łzy zaczęły przesiąkać moją bluzkę, rozmazany tusz tworzył na niej niezrozumiałe wzory. Czułam jak mocno biją nasze serca, jak bardzo cierpi i jak niewyobrażalnie bardzo chciałam to zmienić. Po chwili i moja twarz stała się obrazem rozpaczy. Poczułam smak łez, uświadamiając sobie, że właśnie tak smakuje przyjaźń. / xfucktycznie .

Skończył tą szkołę już się tu... teksty

xfucktycznie dodano: 14 grudnia 2011

Skończył tą szkołę, już się tu nie edukuje, a mimo to, wciąż o nim słychać. Na tablicy wiszą jego zdjęcia. Na stronie szkolnej widnieją jego wiersze. Oderwany kran nadal jest zaświadczeniem jego obecności. Minęło pół roku, już gdzieś indziej chwiali się swoją twórczością i urodą. Gdzieś indziej zostawia po sobie pamiątki na całe lata. Więc dlaczego wokół pełno o nim słów ? Dlaczego na każdym kroku słyszę wypowiedzi na jego temat ? Dlaczego zawsze pośród rozmów wychwytuję jego imię ? Może za jakiś czas zostanie zapomniany i pominięty, choć pamięć o nim zagości w naszej głowie na długo. Ale tylko mi nasze wspomnienia i wspólne marzenia będą odbijać się echem zarówno w głowie, jak i w sercu. / xfucktycznie .

Przecież odszedłeś by znaleźć... teksty

xfucktycznie dodano: 13 grudnia 2011

Przecież odszedłeś, by znaleźć kogoś bardziej odpowiedniego, podobnego, tym samym dając mi tę identyczną możliwość. Więc nie rozumiem, jak śmiesz jeszcze patrzeć na mnie swoim błagalnym wzrokiem, który niegdyś mówił 'proszę, wybacz mi' . Nie rozumiem dlaczego nawet lekko nie uniesiesz kącików swoich ust, na moje nieszczere życzenia w związku z waszym szczęściem. / xfucktycznie .

Znasz to uczucie ? Kiedy nienawidzisz... teksty

xfucktycznie dodano: 12 grudnia 2011

Znasz to uczucie ? Kiedy nienawidzisz swojej osoby, gardzisz nią. Kiedy zaczynasz mówić to, czego nigdy w życiu byś nie powiedziała. Gdy postępujesz tak, jak nigdy byś nie postąpiła. Nie potrafisz odmówić używkom, choć obiecałaś sobie, że ostatecznie z tym skończyłaś. Gdy definitywnie zakańczałaś tę miłość, bo za bardzo zmieniała Twoją osobę, znów zaczynasz się w niej zatracać i walczyć. Inni zaczynają postrzegać Cię jako tą złą, choć jeszcze niedawno byłaś dla nich kimś bliskim. I sama nie możesz uwierzyć w to, że dopuściłaś do tego, by stać się kimś, kim nigdy nie miałaś się stać. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV