głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
♥ teksty xfucktycznie dodał komentarz: do wpisu 6 stycznia 2012
Co z tego że wróciłeś? Co z tego... teksty

xfucktycznie dodano: 4 stycznia 2012

Co z tego, że wróciłeś? Co z tego, że znów jesteś, skoro nigdy nie odbudujesz potęgi miłości, jaką niegdyś do siebie żywiliśmy. / xfucktycznie .

Trochę brakuje mi jej gdy wracam ze... teksty

xfucktycznie dodano: 3 stycznia 2012

Trochę brakuje mi jej, gdy wracam ze szkoły, a ona nie czeka na mnie z otwartymi ramionami. Brakuje mi naszych kłótni, stoczonych bitew, jej ciętych ripost w moim kierunku.Tęsknie za naszymi szczerymi rozmowami, problemami które zawsze potrafiła zamienić w żart. Tak pusto się czułam, gdy wchodząc do jej pokoju zastałam zaścielone łóżko, od którego czuć było chłód. Pamiętam moment, w którym dotarło do mnie, że odeszła. Wyjechała, tak po prostu paląc za sobą wszelkie mosty - nie planując powrotu. Podobno chciała uciec od tego miejsca, gdzieś indziej poszukać siebie. Znaleźć coś, co stanowiło by jej przeznaczenie. Odeszła, szkoda, że kosztem kochających ją osób, które dla jej szczęścia poświęciłyby wszystko. / xfucktycznie .

I nie tłumacz więcej że ze mną... teksty

xfucktycznie dodano: 3 stycznia 2012

I nie tłumacz więcej ,że ze mną odeszło szczęście. Zostaw mnie samego, przy kimś innym moje miejsce. / Verba - Pamiętasz.

zwykły typ z podejściem  że nie... teksty

xfucktycznie dodano: 3 stycznia 2012

zwykły typ z podejściem , że nie umie się zmienić. za niedługo stanie się dla mnie wspomnieniem , które będzie zwierciadłem do dążenia w miejsce , gdzie go spotkam i odnowię. powiem , że nadal kocham i zapytam , czy umie o tym po prostu zapomnieć. odpowie , jak zwykle , że rozumie.
Autor cytatu: szloch

To takie bolesne uczucie  być... teksty

xfucktycznie dodano: 2 stycznia 2012

To takie bolesne uczucie - być zapomnianym. / xfucktycznie .

Śmiało powiedz że z nią jest... teksty

xfucktycznie dodano: 1 stycznia 2012

Śmiało, powiedz, że z nią jest inaczej. Że ona potrafi zadbać o Twoją potrzebę bliskości, że przy niej czujesz tą magię miłości. Podziękuj jej za taniec, na który w moim przypadku nigdy się nie odważyłeś. W wasz pocałunek włóż wszystkie emocje. Otwórz na nią swoje serce, ubogie w uczucia. Śmiało, zrób to. Potem pożałujesz, że dałeś wkroczyć do swojego życia nie mi, a jej złym intencjom. Będziesz chciał wrócić, a ja odejdę z oschłym 'nie' na ustach. Spokojnie, Ciebie też kiedyś dotknie chora miłość. Doświadczysz bólu tęsknoty, gdy ja bezlitośnie będę pojawiać się w Twoich snach, powoli zabijając Twoje wnętrze wspomnieniami. / xfucktycznie .

Stań w drzwiach mojego domu... teksty

xfucktycznie dodano: 29 grudnia 2011

Stań w drzwiach mojego domu, przepraszającym wzrokiem szepnij 'wybacz'. Żałuj za swoje czyny, błagaj o drugą szansę. Staraj się wszystko naprawić. Ja rzucę Ci się na szyję, pozwolę popełnić tysiąc innych błędów, a każdy z nich będzie dla nas przestrogą i nauczką. Pewnego dnia zaręczymy się kapslami od tymbarka, moje życie będzie Twoim i odwrotnie. Pozwolimy innym zazdrościć nam tej miłości. Spójrz, może być tak pięknie... tylko wróć. / xfucktycznie .

kolejny raz z rzędu wypijając w... teksty

xfucktycznie dodano: 28 grudnia 2011

kolejny raz z rzędu, wypijając w sylwestra kieliszek szampana, obiecasz sobie, iż w tym roku wszystko naprawisz, poukładasz, posklejasz serce i zabezpieczysz je do tego stopnia, że nikt go nie naruszy. zanim się obejrzysz znów będzie ten ostatni dzień grudnia, padający śnieg, petardy na niebie i poczucie tego, jak wciąż zakurzona, pokaleczona, gdzieniegdzie niezdarnie poszywana marną, białą nitką, jest Twoja dusza.
Autor cytatu: definicjamiloscii

'wspominasz to co było unosisz się... teksty

xfucktycznie dodano: 28 grudnia 2011

'wspominasz to co było, unosisz się w powietrzu. chciałbyś cofnąć czas, po to by dzisiaj nic nie czuć .'
Autor cytatu: deede

tak samo jak bezimienni  łódzkie. : teksty xfucktycznie dodał komentarz: tak samo jak bezimienni - łódzkie. :) do wpisu 28 grudnia 2011
Smutno cieszyć się w samotności.... teksty

xfucktycznie dodano: 27 grudnia 2011

Smutno cieszyć się w samotności. / Gotthold Ephraim Lessing .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV