głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Dziękuję za to że codziennie oczekujesz mojego powrotu nadsłuchując pod drzwiami moich kroków. Dziękuję że nie prawisz mi kazań o tym jaka jestem zła i zepsuta.

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Dziękuję za to że codziennie oczekujesz mojego powrotu nadsłuchując pod drzwiami moich kroków. Dziękuję że nie prawisz mi kazań o tym jaka jestem zła i zepsuta. D
Dziękuję za to  że codziennie... teksty

xfucktycznie dodano: 11 stycznia 2012

Dziękuję za to, że codziennie oczekujesz mojego powrotu, nadsłuchując pod drzwiami moich kroków. Dziękuję, że nie prawisz mi kazań o tym, jaka jestem zła i zepsuta. Dziękuję za to, że nieświadomie wywołujesz u mnie uśmiech. Dziękuję, że nigdy nie masz dość moich czułości. Dziękuję, że zasypiasz obok mnie, tym samym dając ciepło i radość. Dziękuję za to, że rozbawiasz mnie, gdy tego potrzebuję, sam o tym nie wiedząc. Dziękuję za to, że mogę uznać Cię za przyjaciela. Dziękuję, za Twój ciepły wzrok, którym na codzień mnie obdarzasz. Dziękuję za to, że mając Ciebie pozbyłam się poczucia samotności. Dziękuję, że samą obecnością wyleczyłeś mnie z chorej miłości. Dziękuję za to, że jesteś ... najwspanialszy kocie. / xfucktycznie .

I co po drodze czeka nas  nie chcę... teksty

xfucktycznie dodano: 9 stycznia 2012

I co po drodze czeka nas, nie chcę myśleć już. / Video

Przeszło mi już To z Tobą.... teksty

xfucktycznie dodano: 9 stycznia 2012

Przeszło mi już To z Tobą. Całkiem prawie. / Plotkara.

Zima nie ma sensu  kiedy nie masz... teksty

xfucktycznie dodano: 9 stycznia 2012

Zima nie ma sensu, kiedy nie masz osoby, która ogrzewałaby Ci dłonie.

Przynajmniej już nie muszę się... teksty

xfucktycznie dodano: 9 stycznia 2012

Przynajmniej już nie muszę się już obawiać, że przestanę Cię kochać, gdy będziemy razem. / xfucktycznie .

Wszedł do środka niepewnie... teksty

xfucktycznie dodano: 7 stycznia 2012

Wszedł do środka niepewnie stawiając kroki. Rozglądał się wokół, choć niczego nie szukał. Jego uwagę przykuła pustka wypełniająca wnętrze. Niosła ze sobą brak uczuć i jakiegokolwiek sensu. Po wstępnym rozejrzeniu rozsiadł się wygodnie, jakby na coś czekając. Nie ruszał się przez dłuży czas, więc zdecydowałam się do niego podejść. Zdziwiony zapytał gdzie się znajduje. 'To moje życie' odpowiedziałam patrząc na jego zmieszaną minę. W jego oczach dostrzegłam to, czego przez całe życie potrzebowałam. Dobro, w które mógł również mnie zaopatrzyć. Nie pytając o nic poleciłam, by otworzył drzwi, znajdujące się nieopodal. Bez słowa podszedł i nacisnął klamkę. Lekko się wahając przekroczył granicę. Za nią znajdowało się serce, do którego jako jedyny miał wstęp. / xfucktycznie .

Może nie pamiętam już jego twarzy.... teksty

xfucktycznie dodano: 6 stycznia 2012

Może nie pamiętam już jego twarzy. Może on sam stał się dla mnie kimś obcym. Może nie ma już blasku w oczach. Może pozbył się swojej wrażliwości. Może uleciały z niego wszystkiego uczucia. Może nie ma w nim już nic wprawiającego w zachwyt. Może zmienił swój zacny uśmiech w potencjalne uniesienie kącików ust. Ale jest coś, co nie pozwala mi o nim zapomnieć. Uczucie, które wciąż daje o sobie znać. Być może urok, jaki na mnie rzucił tej listopadowej nocy wciąż istnieje. Będę łudzić się, że pewnego dnia zgaśnie, a wtedy zniknie on, wspomnienia, to wszystko co kiedyś nas łączyło. Może pozostawi po sobie pustkę, a może narodzi nową miłość, tym razem wartą poświęcenia. / xfucktycznie .

Ujrzała krew. Przez chwilę upajała... teksty

xfucktycznie dodano: 6 stycznia 2012

Ujrzała krew. Przez chwilę upajała się jej rozkoszą, wprawiała ją w zachwyt, dawała oczyszczenie. Aż w końcu uświadomiła sobie, że to nie rana powoduje rozprzestrzeniający się ból. To jej dusza została bardziej dotknięta niż najbardziej wrażliwe miejsce, na przykład serce. / xfucktycznie

♥ teksty xfucktycznie dodał komentarz: do wpisu 6 stycznia 2012
Co z tego  że wróciłeś? Co z tego... teksty

xfucktycznie dodano: 4 stycznia 2012

Co z tego, że wróciłeś? Co z tego, że znów jesteś, skoro nigdy nie odbudujesz potęgi miłości, jaką niegdyś do siebie żywiliśmy. / xfucktycznie .

Trochę brakuje mi jej  gdy wracam ze... teksty

xfucktycznie dodano: 3 stycznia 2012

Trochę brakuje mi jej, gdy wracam ze szkoły, a ona nie czeka na mnie z otwartymi ramionami. Brakuje mi naszych kłótni, stoczonych bitew, jej ciętych ripost w moim kierunku.Tęsknie za naszymi szczerymi rozmowami, problemami które zawsze potrafiła zamienić w żart. Tak pusto się czułam, gdy wchodząc do jej pokoju zastałam zaścielone łóżko, od którego czuć było chłód. Pamiętam moment, w którym dotarło do mnie, że odeszła. Wyjechała, tak po prostu paląc za sobą wszelkie mosty - nie planując powrotu. Podobno chciała uciec od tego miejsca, gdzieś indziej poszukać siebie. Znaleźć coś, co stanowiło by jej przeznaczenie. Odeszła, szkoda, że kosztem kochających ją osób, które dla jej szczęścia poświęciłyby wszystko. / xfucktycznie .

I nie tłumacz więcej  że ze mną... teksty

xfucktycznie dodano: 3 stycznia 2012

I nie tłumacz więcej ,że ze mną odeszło szczęście. Zostaw mnie samego, przy kimś innym moje miejsce. / Verba - Pamiętasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV