głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Może nadszedł czas aby przestać zamartwiać się drobnostkami życiem innych i rzeczami które nawet w najmniejszym stopniu nie zależą ode mnie. Może żeby zyskać sz

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Może nadszedł czas aby przestać zamartwiać się drobnostkami życiem innych i rzeczami które nawet w najmniejszym stopniu nie zależą ode mnie. Może żeby zyskać szacu
Może nadszedł czas  aby przestać... teksty

xfucktycznie dodano: 2 luty 2012

Może nadszedł czas, aby przestać zamartwiać się drobnostkami, życiem innych i rzeczami, które nawet w najmniejszym stopniu nie zależą ode mnie. Może, żeby zyskać szacunek innych trzeba okazać trochę dystansu i chłodu. Mówić oschle, być obojętnym na ludzkie cierpienie, bo przecież nikt nie przejmie się, gdy Tobie znów zawali się świat. Nikogo nie obchodzi to, że on po raz kolejny okazał się podłym typem, który obudził w Tobie uczucia, o których nie miałaś pojęcia. Nie ma sensu na siłę pomagać ludziom, którzy nadal i wciąż żyją z przekonaniem, że jej nie potrzebują. Niby dlaczego nie miałabyś choć przez chwilę odegrać egoistki, odciąć się od cudzych problemów i zachować dystans do tych wszystkich spraw ? Zrozum, tak żyje się przyjemniej. / xfucktycznie .

no oczywiście. teksty xfucktycznie dodał komentarz: no oczywiście. do wpisu 2 luty 2012
Chyba w końcu dotarło do mnie  że... teksty

xfucktycznie dodano: 2 luty 2012

Chyba w końcu dotarło do mnie, że jestem warta wystarczająco dużo, żeby czuć się dobrze zawsze, żeby wierzyć w siebie zawsze, żeby nie brać sobie do serca tego, że parę osób okazało się być fałszywymi kurwami, nauczyłam się być szczęśliwą z powodu tego jaka jestem, nawet jeśli nie będę miała z kim tego szczęścia dzielić. / niecalkiemludzka

Jak łatwo jest doprowadzić kogoś... teksty

xfucktycznie dodano: 1 luty 2012

Jak łatwo jest doprowadzić kogoś do załamania. Jak łatwo jest przekonać kogoś, że mimo ciągłych poszukiwań, to wszystko nigdy nie zacznie mieć sensu. Jak łatwo jest stracić zaufanie do osoby, której niegdyś powierzylibyśmy najbardziej tajemny sekret. To wszystko nie wymaga głębszych przemyśleń. Jeden zły krok dzieli Cię od straty człowieka, któremu zawdzięczasz to, kim jesteś. Z jednej strony bycie sobą to coś, o czym nigdy nie powinniśmy zapominać. Należy pamiętać, że niekontrolowane słowa i czyny są w stanie zmienić tą przeogromną więź, którą tworzyliśmy przez tyle czasu w mur, będący przeszkodą bezgranicznej przyjaźni i być może nigdy nie nadejdzie okazja, by go zburzyć. / xfucktycznie .

dziękuję    teksty xfucktycznie dodał komentarz: dziękuję ;* do wpisu 29 stycznia 2012
Zostawiłeś mnie  by znów móc... teksty

xfucktycznie dodano: 29 stycznia 2012

Zostawiłeś mnie, by znów móc zabawić się z innymi w swoje ulubione gierki. Planowałeś wrócić, prawda ? I jak gdyby nigdy nic, znów przytulić się do mojego serca, znów pociąć je na kawałki, znów zmienić mnie w zimną i niezależną. Nie przyszło Ci na myśl, że Twoje miejsce zajmie ktoś, kto w pełni na to zasługuje. Kto całkowicie kontrastuje z Twoim oschłym charakterem. Zawiodłam Cię ? Przykro mi.. chociaż właściwie to moja duma jest nie do podważenia. / xfucktycznie.

W powtarzanie mojemu sercu  że wcale... teksty

xfucktycznie dodano: 29 stycznia 2012

W powtarzanie mojemu sercu, że wcale Go nie kocham włożyłam całą siłę i zdeterminowanie. Nie zauważyłam nawet, że przez ten czas straciłam tak wiele osób, godnych mojej uwagi. Złamałam tak ważną dla mnie obietnicę, że już nigdy nie wspomnę, nie pomyślę ani nie wyobrażę sobie NAS - znów razem. / xfucktycznie .

Inni oczekują ode mnie zbyt wiele... teksty

xfucktycznie dodano: 29 stycznia 2012

Inni oczekują ode mnie zbyt wiele, czego konsekwencją jest rozczarowanie. A gdy już osiągnę coś, co by ich choć trochę zadowalało, nie wypowiedzą ani jednego słowa uznania. Czuję się niedoceniana. Ustanowione cele nie zawsze są do realizacji i mimo tej świadomości ludzie nadal żądają tego, czego nie jestem w stanie im dać. Z nim było inaczej. Mogłam go zawieść gdy tak bardzo na mnie liczył, a mimo to potrafił przytulić i wyszeptać, że nic się nie stało. On jeden nie lekceważył moich starań, był moją mobilizacją. Przyzwyczaiłam się do niespełniania jego oczekiwań - przecież zawsze powtarzał, że to nic takiego. Ale pewnego razu odszedł, bez pożegnania, stanowiąc największe rozczarowanie, jakiego ja mogłam doświadczyć. Tym razem ja nie doceniłam jego dobrego serca, tym samym skazując się na cierpienie. / xfucktycznie .

O czym milczysz ? teksty

xfucktycznie dodano: 27 stycznia 2012

O czym milczysz ?

Naprawdę nie wiem jak może... teksty

xfucktycznie dodano: 24 stycznia 2012

Naprawdę nie wiem jak może zależeć mi na kimś takim. Jego charakter kontrastuje z moim. Zachowanie, drażni na każdym kroku. Przelotne uczucie, którym darzy ofiary swojego uroku. Sposób mówienia, niezbyt przekonujący, a jednak przyciąga jak magnes. Włosy, zawsze w nieładzie, z odrobiną żelu na ich krańcach. Wartości, które stawia najwyżej zupełnie inne do moich. Bo alkohol, znajomi, melanże i papierosy nie mają nic wspólnego z dobrymi studiami, wymarzonym zawodem i szczęśliwym życiu, jakiego pragnę. A może właśnie chodzi o to, by oduczył mnie bycia taką jaką jestem. By przepełnił mnie spontanicznością i życiem z dnia na dzień, nie martwiąc się o jutro. Jego postawa jest naganna, a mimo to przyznaję, imponuje mi. Tym, jak zatraca się w swoich pasjach. Jak wiernie niesie pomoc swoim bliskim. Choć najbardziej krzywdzą jego nieziemsko brązowe oczy, których spojrzenie stapia dumę, zachęca do złamania zasad i nakazuje do wpadnięcia w jego niebezpiecznie tajemnicze ramiona. / xfucktycznie .

Wszystkiego co najlepsze    teksty xfucktycznie dodał komentarz: Wszystkiego co najlepsze ;* do wpisu 21 stycznia 2012
Podniosłam wzrok  choć wyraźnie... teksty

xfucktycznie dodano: 21 stycznia 2012

Podniosłam wzrok, choć wyraźnie prosił bym tego nie robiła. Może nie chciał, bym znalazła w nich prawdę. Ale ja nie potrafiłam czytać z jego oczu, tak doskonale ukrywał w nich uczucia. Mówił opanowanie i dobitnie, jakby za wszelką cenę chciał bym uwierzyła w jego słowa. Moja wersja nagle stała się mało znacząca. Pragnęłam, by wszystko zostało już wyjaśnione. Byśmy mogli udać się do sypialni i spokojnie zasnąć z oczekiwaniem na kolejny, tym razem lepszy dzień. Ale niepodważalny był fakt, że ponownie zniszczył zaufanie, którym go obdarzyłam i nigdy nie będzie w stanie go odbudować. Nawet jeśli bardzo przekonujące były jego kłamstwa, a świadomość błędu jaki popełniam głośno krzyczała w mojej głowie tworząc wyrzuty sumienia, musiał odejść. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV