głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
moje ulubione :  teksty xfucktycznie dodał komentarz: moje ulubione :) do wpisu 15 luty 2012
Lubię  gdy jest romantyczna i mówi... teksty

xfucktycznie dodano: 14 luty 2012

Lubię, gdy jest romantyczna i mówi o mnie, jak o najdroższym skarbie. Lubię, gdy wspominając o mnie, wspomina o szczęściu. Lubię, gdy mnie przytula i daje poczuć swoje ciepło i bezpieczeństwo. Lubię, gdy plącze mi włosy w zbyt mocnym uścisku. Lubię jej listy, w których wyznaje to, czego nie potrafi wyznać w bezpośredniej rozmowie. Lubię ten moment, w którym pozwala poczuć mi, że jestem potrzebna. A najbardziej lubię, gdy powoduje u mnie łzy, zarówno szczęścia, że możemy być dla siebie tak ważne, ale także bólu, po dziesiątkach przegranych prób. / xfucktycznie .

To dziwne  a zarazem niezwykłe  że... teksty

xfucktycznie dodano: 14 luty 2012

To dziwne, a zarazem niezwykłe, że są ludzie, blisko, którzy mają tak samo głupie pomysły jak my. Ludzie, z którymi każda chwila jest cenna i pozwala zapomnieć o tym, co boli. / xfucktycznie .

a On? zapewne nie chciał Moich łez.... teksty

xfucktycznie dodano: 12 luty 2012

a On? zapewne nie chciał Moich łez. nie pragnął tego całego bólu. nie wymierzał Mi jakiejkolwiek kary, w formie cierpienia i bezsennych nocy. nie zmierzał do tego, bym z dnia na dzień umierała. nie miał ochoty patrzeć, jak uczucie wyżera ze Mnie całą miłość. On nie potrzebował stać nade Mną i krzyczeć, że tego właśnie chciał. On to wszystko zrobił, odchodząc. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Cierpię na rozczarowanie. Chorobę... teksty

xfucktycznie dodano: 11 luty 2012

Cierpię na rozczarowanie. Chorobę, która atakuje szczególnie wtedy, gdy na krótki okres czasu pozwalam sobie być szczęśliwa.

Zdecydowanie machnął na to wszystko... teksty

xfucktycznie dodano: 11 luty 2012

Zdecydowanie machnął na to wszystko ręką, pozostawiając jedynie 'nie ja, to inny' . Nie wiedział, że odchodząc zabrał wszystkie moje uczucia zawarte w wyrwanym przez niego sercu. Egoista. / xfucktycznie .

Pamiętam  jak dziękował mi za... teksty

xfucktycznie dodano: 10 luty 2012

Pamiętam, jak dziękował mi za każdy razem spędzony dzień, za każdą chwilę poświęconą jemu. Pamiętam, jak kodował sobie każde moje słowo, by na nowo powtarzać je w głowie i doszukiwać jego znaczenia. Pamiętam, jak niespodziewanie mnie przytulał i całował z zaskoczenia. Pamiętam jego deklarację miłości, że na zawsze, że do końca świata. Zbyt głęboko chowałam go w swoim, że nawet nie spostrzegłam, iż to nadzwyczajnie puste słowa. / xfucktycznie .

a teraz? nie potrafiłabym już... teksty

xfucktycznie dodano: 10 luty 2012

a teraz? nie potrafiłabym już spojrzeć Mu w oczy. nie umiałabym się przytulić, czy pocałować Go w policzek. ciężko by Mi było podać Mu rękę. nie dałabym rady stać w Jego towarzystwie, a co gorsza - rozmawiać z Nim o czymkolwiek. nie umiem odpisać na Jego wiadomości, czy zaczepki na fejsie. dziwisz się? dziewczyno, ja nie potrafię Go nienawidzić. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Usiadła przed domem  wystawiając... teksty

xfucktycznie dodano: 7 luty 2012

Usiadła przed domem, wystawiając twarz do słońca. Grzało tak przyjemnie, że chciałaby spędzić tak cały dzień. Kubek z sokiem postawiła obok, blisko siebie, by nikt go nie potrącił. Zapomniała o ludziach, którzy ją otaczali. Była obojętna na wszystko, byleby tak zostało. W pewnej chwili usłyszała zbliżające się kroki. Otworzyła oczy i podniosła wzrok do góry. Zobaczyła jego, trzymającego jej kubek przy ustach. ' Wiesz, jak tego nie lubię.' powiedziała, zasłaniając słońce ręką. 'Chyba czas o tym zapomnieć' powiedział odchodząc. Niewykluczone, że na zawsze. / xfucktycznie .

   teksty xfucktycznie dodał komentarz: ;* do wpisu 7 luty 2012
Zwracaj honor. Widzę  że nie tylko mi się podoba wpis  skoro ktoś go zacytował. :  teksty xfucktycznie dodał komentarz: Zwracaj honor. Widzę, że nie tylko mi się podoba wpis, skoro ktoś go zacytował. :) do wpisu 5 luty 2012
Zaciągam się po raz kolejny... teksty

xfucktycznie dodano: 5 luty 2012

Zaciągam się po raz kolejny, czując jak płuca niemo krzyczą o ich pominięciu pod groźbą ponownego zesłania na mnie choroby. Prostuję włosy i wydaje mi się, że celowo stają się niesforne, bym tylko przestała je niszczyć. Następna kłótnia z przyjaciółmi. Nie wypada w takiej sytuacji rzucić się w ich objęcia dziękując za obecność. Poczekam, aż definitywnie odejdą a ja wpadnę w przestrzeń rozpaczy czując narastającą nienawiść do samej siebie. Nigdy nie liczyłam się z innymi. Zawsze uważałam się za wszechwiedzącą i choć chciałam jak najlepiej, mam na swoim koncie dużą ilość popełnionych błędów. Mimo tak obszernej wiedzy na temat najbliższych, nie wiedziałam, że zdecydują się na odejście tym samym zostawiając mnie samą z podjętymi decyzjami, nie dając możliwości zmiany złych nawyków. Dziś jestem tak samo zepsuta i egoistyczna. Niewykluczone, że to dlatego, że żadna z otaczających mnie osób nie zdobyła się się na odwagę by powiedzieć mi że postępując w ten sposób nic nie osiągnę. xfucktycznie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV