głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Niegdyś bardzo pochlebiało mi gdy ktoś nazwał mnie jego imieniem czy dziewczyną. Dziś byłaby to najgorsza obelga. xfucktycznie . No cóż to jej decyzja czasu już

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Niegdyś bardzo pochlebiało mi gdy ktoś nazwał mnie jego imieniem czy dziewczyną. Dziś byłaby to najgorsza obelga. xfucktycznie .
Niegdyś bardzo pochlebiało mi gdy... teksty

xfucktycznie dodano: 25 luty 2012

Niegdyś bardzo pochlebiało mi, gdy ktoś nazwał mnie jego imieniem czy dziewczyną. Dziś, byłaby to najgorsza obelga. / xfucktycznie .

No cóż to jej decyzja czasu już nie cofnie. Lepiej znajdź inną przyjaciółkę i nie żałuj że odeszła bo widocznie to nie była prawdziwa przyjaźń. teksty xfucktycznie dodał komentarz: No cóż, to jej decyzja, czasu już nie cofnie. Lepiej znajdź inną przyjaciółkę i nie żałuj, że odeszła, bo widocznie to nie była prawdziwa przyjaźń. do wpisu 25 luty 2012
Nie no coś Ty ja wcale nie czuję... teksty

xfucktycznie dodano: 25 luty 2012

Nie no coś Ty, ja wcale nie czuję się wykorzystana. Nie, nie przeszkadzało mi to, że miałam być tylko po to, byś miała od kogo spisywać lekcje, zadania na sprawdzianach i kartkówkach. Po to, bym rozwiązywała Twoje problemy i naprawiała Twoje błędy. Nie, wcale nie boli mnie to, że zastąpił mnie ktoś inny, bez uprzedzenia. Nie boli mnie nawet fakt, że zerwałaś tą więź, potem kontakt, a na końcu przyjaźń. Spoko, ja wybaczę, nie ? Zawsze wybaczałam, aż do teraz. I jak, w świetnej mnie postawiłaś sytuacji, prawda ? Ależ skąd, ja nie narzekam. Po prostu chcę byś miała wystarczająco argumentów zaprzeczających Twojemu powrotowi. Bo to, że wrócisz, mogę obstawiać w ciemno. / xfucktycznie .

znajome  teksty xfucktycznie dodał komentarz: znajome ;) do wpisu 24 luty 2012
Dziś czuję że powoli zamykam... teksty

xfucktycznie dodano: 24 luty 2012

Dziś czuję, że powoli zamykam swoje serce, które niepotrzebnie zostawiłam otwarte. Przekręcę kluczyk i już nikt nie zyska do niego wstępu. Już nikt go nie zniszczy, nie złamie, nie pokruszy. Może nawet będzie zdolne do regeneracji ? Wtedy zrobię z niego mojego sprzymierzeńca i nigdy więcej nie pozwolę, by ktokolwiek mógł je zranić. Nigdy więcej. / xfucktycznie .

To takie bolesne uczucie być... teksty

xfucktycznie dodano: 24 luty 2012

To takie bolesne uczucie, być zawiedzionym. Kolejna osoba, wypełnia moje serce rozczarowaniem. Znów do oczu cisną się łzy, spływając z ogromną częstotliwością. Nie powinnam ufać - nikomu. Choćby ochota wygadania się stawała się nie do pohamowania, nie zaufam już więcej. Doświadczenie mnie nauczyło, żeby nie wierzyć w niczyje dobre intencje. Tak czy inaczej, zawsze ktoś zawiedzie - choćby był najlepszym przyjacielem, kiedyś odejdzie. / xfucktycznie .

dziękuję : teksty xfucktycznie dodał komentarz: dziękuję :) do wpisu 24 luty 2012
Te pamiątki tamte chwile... teksty

xfucktycznie dodano: 22 luty 2012

Te pamiątki, tamte chwile przemawiają do mnie głosem pełnym rozpaczy - spójrz, kiedyś byłaś szczęśliwa, dziś skazana na wspomnienia . / xfucktycznie .

Sięgnęłam w głąb szafki i w... teksty

xfucktycznie dodano: 22 luty 2012

Sięgnęłam w głąb szafki i w mojej dłoni znalazł się stary rysunek. Stary, lecz najważniejszy obrazek, przywołujący tamte chwile, wywołujący drżenie serca. Wracam do tych wiosennych dni, które dzięki niemu stały się niezapomniane. Tak trudno jest uwierzyć w rzeczywistość. Trudno sobie wytłumaczyć, że tak musiało być, że to nie my, a zaistniałe wydarzenia wykształtowały nasz los. Podzieliło nasze życie. Choć nie wiem jak długo obwiniałabym go za nasze rozstanie, to cząstka mnie zawsze uświadomi mi, że wina leży jednak po mojej stronie. Serce wciąż krzyczy, jak mogłam pozwolić odejść komuś, kto je zasilało. Kto był moją motywacją, uśmiechem, kto codziennie dawał mi szczęście. Dziś... nie ma we mnie żadnych uczuć, dobrych myśli. Moje wnętrze, prócz doszczętnie sparaliżowanego serca, jest zupełnie puste. Choć minęło tyle czasu, wciąż prześladuje mnie myśl, że bez niego, ja umieram. / xfucktycznie .

Mam wiele przyzwyczajeń. Zawsze... teksty

xfucktycznie dodano: 21 luty 2012

Mam wiele przyzwyczajeń. Zawsze przed snem ustawiam buty równo, by rano były całkiem przygotowane, do włożenia w nie stopy. Nie potrafię rozłożyć sobie czasu tak, abym była w stanie wypełnić zaplanowane obowiązki. Nałogowo bluźnię i narzekam na to, że ciągle to robię. Zawsze najpierw mówię, potem myślę, nie zważając na konsekwencje, które zazwyczaj są dla mnie nieprzyjemne. Mam wiele przyzwyczajeń i nikt nie ma prawa ich zmienić. Jeśli On będzie kochał mnie szczerą miłością, zaakceptuje je wszystkie, nawet najdziwniejsze. / xfucktycznie .

Mogę go obwiniać o zatrucie mi... teksty

xfucktycznie dodano: 21 luty 2012

Mogę go obwiniać o zatrucie mi życia. Mogę go nienawidzić za wszystkie krzywdy, zadane mi rany. Mogę krzyczeć, by przestał być obojętny. Mogę go bić i szarpać za to, że robi wszystko wbrew temu, co mówię. Mogę go szczerze nienawidzić za to wszystko, ale nigdy, przenigdy nie przestanę go kochać. / xfucktycznie .

A nawet jeśli tak jest jeśli już... teksty

xfucktycznie dodano: 19 luty 2012

A nawet jeśli tak jest, jeśli już go straciłam, zyskałam jeden dzień szczęścia. Świat jest, jaki jest, i każdy dzień szczęścia graniczy niemal z cudem. / Paulo Coelho

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV