głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie On jest ważny i taki pozostanie. Bo pomimo tego że zdecydował się odejść był jedną z osób które wykształtowały mój los i zmieniły osobowość tym samym mając na m

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
On jest ważny i taki pozostanie. Bo pomimo tego że zdecydował się odejść był jedną z osób które wykształtowały mój los i zmieniły osobowość tym samym mając na mnie o
On jest ważny i taki pozostanie. Bo... teksty

xfucktycznie dodano: 18 luty 2012

On jest ważny i taki pozostanie. Bo pomimo tego, że zdecydował się odejść, był jedną z osób, które wykształtowały mój los i zmieniły osobowość, tym samym mając na mnie ogromny wpływ. / xfucktycznie .

moje. teksty xfucktycznie dodał komentarz: moje. do wpisu 18 luty 2012
Nie miej do siebie żalu że nie... teksty

xfucktycznie dodano: 18 luty 2012

Nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy, nie potrafisz, bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. Nie płacz, nikt się na ciebie nie gniewa. nie zapominasz, bo nie możesz.

“ A ona będzie dla niego raz zła... teksty

xfucktycznie dodano: 18 luty 2012

“ A ona będzie dla niego raz zła, a raz dobra, raz będzie mu siebie dawać, a raz odbierać, żeby zgłupiał do reszty, żeby nigdy, w żadnej chwili nie wiedział, czego po niej może się spodziewać. ”

: teksty xfucktycznie dodał komentarz: :) do wpisu 16 luty 2012
dziękuję  teksty xfucktycznie dodał komentarz: dziękuję ;* do wpisu 16 luty 2012
Jestem oburzona że to ostatni. teksty xfucktycznie dodał komentarz: Jestem oburzona, że to ostatni. do wpisu 16 luty 2012
moje  teksty xfucktycznie dodał komentarz: moje ;) do wpisu 16 luty 2012
Dwoje ludzi którzy nie mają... teksty

xfucktycznie dodano: 16 luty 2012

Dwoje ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym, co może znajdować się w ich wnętrzu, bliżej serca. Zostajemy w punkcie wyjścia. Choć właściwie, to ja wychodzę. / xfucktycznie.

Chyba ją kocha. Nie wiem pogubiłam... teksty

xfucktycznie dodano: 16 luty 2012

Chyba ją kocha. Nie wiem, pogubiłam się w jego uczuciach. Choć właściwie nawet nie jestem ich świadoma. Być może nie znalazł dla nich miejsca pod pokrywą lodową, którą skrywa zamiast serca. Ale co ja mogę wiedzieć. Przecież tak mało go znam, a on nie pozwoli mi siebie poznać nie wiedząc o moich intencjach, których pod żadnym pozorem nie mam zamiaru mu ujawnić. / xfucktycznie .

Lubię gdy jest romantyczna i mówi... teksty

xfucktycznie dodano: 14 luty 2012

Lubię, gdy jest romantyczna i mówi o mnie, jak o najdroższym skarbie. Lubię, gdy wspominając o mnie, wspomina o szczęściu. Lubię, gdy mnie przytula i daje poczuć swoje ciepło i bezpieczeństwo. Lubię, gdy plącze mi włosy w zbyt mocnym uścisku. Lubię jej listy, w których wyznaje to, czego nie potrafi wyznać w bezpośredniej rozmowie. Lubię ten moment, w którym pozwala poczuć mi, że jestem potrzebna. A najbardziej lubię, gdy powoduje u mnie łzy, zarówno szczęścia, że możemy być dla siebie tak ważne, ale także bólu, po dziesiątkach przegranych prób. / xfucktycznie .

To dziwne a zarazem niezwykłe że... teksty

xfucktycznie dodano: 14 luty 2012

To dziwne, a zarazem niezwykłe, że są ludzie, blisko, którzy mają tak samo głupie pomysły jak my. Ludzie, z którymi każda chwila jest cenna i pozwala zapomnieć o tym, co boli. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV