głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes To nie tak że nie mam pewności siebie po prostu uwielbiam kiedy podkreślasz jak bardzo atrakcyjna dla Ciebie jestem. Kiedy w momencie mojego narzekania że jeste

xes

xes.moblo.pl
To nie tak że nie mam pewności siebie po prostu uwielbiam kiedy podkreślasz jak bardzo atrakcyjna dla Ciebie jestem. Kiedy w momencie mojego narzekania że jestem za
To nie tak  że nie mam pewności... teksty

xes dodano: 19 listopada 2013

To nie tak, że nie mam pewności siebie, po prostu uwielbiam kiedy podkreślasz, jak bardzo atrakcyjna dla Ciebie jestem. Kiedy w momencie mojego narzekania, że jestem za chuda, mówisz mi, że mam najseksowniejsze nogi jakie dotąd widziałeś. I robię to też dlatego, że chwila kiedy zamykasz mi usta pocałunkiem, bo masz dość tego co mówię, jest dla mnie najpiękniejsza. / .xeS.

Marzy mi się dzień  w którym... teksty

xes dodano: 19 listopada 2013

Marzy mi się dzień, w którym będę mogła rozstać się z Tobą, bez świadomości, że przez długie tygodnie nie będę mogła cieszyć się Twoją obecnością, bez łez, bez ogarniającej mnie tęsknoty. Dzień, w którym wszystko będzie tak jak być powinno. / .xeS.

Najważniejsze to znaleźć kogoś... teksty

xes dodano: 19 listopada 2013

Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Osobę , która mimo wszystko będzie cię uważała za ósmy cud świata. Z kimś takim warto zostać na całe życie.
Autor cytatu: freakyy

Z zaciekawieniem przyglądałam się... teksty

xes dodano: 19 listopada 2013

Z zaciekawieniem przyglądałam się wykrzywionemu drzewu. To silny wiatr kazał zgiąć mu się w drugą stronę. Nigdy nie będzie mógł rosnąć prosto do nieba. O tym, gdzie trafiło nasionko i gdzie pojawiły się korzenie, z pewnością zdecydował przypadek. Z wieloma ludźmi jest podobnie. Nie mamy możliwości wyboru miejsca urodzenia i dorastania, a warunki, w jakich się wychowujemy, decydują o tym, na ile będziemy "wykrzywieni", jaki kierunek przybierze nasze życie. Jeśli pogoda i środowisko są zbyt surowe, ludzie też muszą się zginać i dużo trudniej im potem wyprostować się i podnieść głowę, niż tym, którzy wyrośli w poczuciu bezpieczeństwa, chronieni przed najsilniejszymi sztormami. / .xeS.

Nauczmy się żyć chwilą. Żyć da... teksty

xes dodano: 15 listopada 2013

Nauczmy się żyć chwilą. Żyć da się wszędzie i wszędzie można czuć się szczęśliwym. Zadowolenie i poczucie swobody człowiek ma w sobie i nie musi to być wcale uzależnione od otoczenia. Najważniejsza nauka mówi, że życie ma wiele różnych stron. Może być piękne, lecz również bezlitosne. Dni mogą upływać na harówce, ale i na słodkim nieróbstwie. Życie obfitowało w błyskawiczne zmiany i ostre kontrasty, a ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy los pokaże swą okrutną stronę, ważne, by umieć chwytać chwilę i cieszyć się nią, dopóki wszystko układa się pomyślnie. Po co psuć piękny dzisiejszy dzień rozmyślaniem, że jutro może być gorzej? / .xeS.

O mój Boże  to naprawdę przepiękne. teksty xes dodał komentarz: O mój Boże, to naprawdę przepiękne. do wpisu 14 listopada 2013
Najpiękniejsze słowa usłyszane... teksty

xes dodano: 14 listopada 2013

Najpiękniejsze słowa usłyszane dzisiaj, podczas zwykłego twierdzenia "Jeszcze mnie zostawi, jak coś mu się we mnie nie spodoba". "To wtedy będzie oznaczało jedno. Nie kochał Cie za Twoją osobowość. Za duszę, która się liczy. Włosy, twarz, figura to dodatek. Liczy się to co w środku tym czymś porusza. AVE JA! ~ Piotrek (Seth).

Spojrzałam na jego profil i... teksty

xes dodano: 14 listopada 2013

Spojrzałam na jego profil i pomyślałam, że kocham Go tak jak rok temu, a może nawet jeszcze mocniej. Westchnęłam cicho i postanowiłam, że chociażby nie wiem co, nie pozwolę mu odejść. / .xeS.

Jest tak cholernie pusto  bez Twojej... teksty

xes dodano: 14 listopada 2013

Jest tak cholernie pusto, bez Twojej obecności. Zaczynam tęsknić za zapachem Twojego ciała, skradanymi pocałunkami, broniącym mnie w nocy ramieniem. A najbardziej za spojrzeniem, które skrywa w sobie tyle czułości. / .xeS.

Dźwięki Led Zeppelin ucichły tak... teksty

xes dodano: 7 listopada 2013

Dźwięki Led Zeppelin ucichły tak nagle, dostrzegłam, że mój młodszy brat usnął, a jego pluszowy miś spadł na podłogę. Podeszłam do niego cichutko, z trudem przełykając ślinę. Zaczęło palić mnie pod powiekami, a kręcenie w nosie było niemal nie do wytrzymania. "Śliczny"- pomyślałam i poczułam, że od dawna tłumione uczucia wracają. Czułość, którą ukrywałam głęboko w sercu po odrzuceniu, znów pukała do drzwi schowka, w którym ją zamknęłam. Czułam, że kluska w gardle staje się coraz większa. Gdy nagle podniosłam misia i przytuliłam do siebie, nie mogłam już powstrzymać łez. Zniknęła moja twarda maska, a uczucia przypłynęły niczym lawina, której nie mogłam zatrzymać. Ta lawina porwała mnie ze sobą, a walka z nią była całkowicie pozbawiona sensu. / .xeS.

Znalazła szczęście. Oczywiście... teksty

xes dodano: 6 listopada 2013

Znalazła szczęście. Oczywiście zanim dotarła do celu, musiała długo błądzić po wielu trudnych okrężnych drogach, ale zdecydowanie było warto. / .xeS.

Śniłeś mi się. Biegliśmy razem... teksty

xes dodano: 6 listopada 2013

Śniłeś mi się. Biegliśmy razem za rękę po słonecznej polanie, śmiejąc się radośnie, lecz w pewnym momencie puściłeś moją rękę i mocno pchnąłeś na trawę. Zdziwiona spojrzałam w Twoją stronę, ale stałeś i tylko patrzałeś na mój upadek. Podniosłam się, spojrzałeś na mnie smutno i rzekłeś: Zabolało, kochanie? Leciutko kiwnęłam głową, zastanawiając się co się dzieje. Kontynuowałeś: Chciałem, żeby ból był mocniejszy, niż ten wiążący się z moim odejściem. I nagle zniknąłeś, rozpłynąłeś się niczym banka mydlana, pozostawiając mnie samotną pośród gęstwiny trawy. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV