głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Miłość na odległość jest możliwa. Wymaga jednak ona dużo siły i cierpliwości. Musisz zdawać sobie sprawę z tego że będziesz dużo więcej i mocniej tęsknić że wie

xes

xes.moblo.pl
Miłość na odległość jest możliwa. Wymaga jednak ona dużo siły i cierpliwości. Musisz zdawać sobie sprawę z tego że będziesz dużo więcej i mocniej tęsknić że wieczorami
Miłość na odległość jest... teksty

xes dodano: 24 października 2013

Miłość na odległość jest możliwa. Wymaga jednak ona dużo siły i cierpliwości. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że będziesz dużo więcej i mocniej tęsknić, że wieczorami każda cząstka Twojego ciała będzie wołać o niego, spragniona ciepła i czułości jakie tylko on potrafi Ci dać. Będziesz odliczać godziny do spotkania, ale gdy już nadejdzie moment kiedy on stanie w Twoich drzwiach zapomnisz o tęsknocie i każdym samotnym wieczorze. Wtedy liczyć będzie się tylko i wyłącznie jego obecność. Wiesz, ludzie, którzy kochają na odległość z większą łatwością doceniają chociażby najkrótszą sekundę, którą mogą spędzić razem, doceniają każde spojrzenie czy dotyk, bo wiedzą, że za chwilę będą musieli się rozstać i chcą zapamiętać każdy najmniejszy szczegół. I wiesz najpiękniejsze jest to, że dla nich odległość nie ma najmniejszego znaczenia, bo uczucie jakie wytworzyło się między nimi jest dużo silniejsze niż liczba kilometrów jaka dzieli ich ciała.Najistotniejsze jest to, że serca są razem./napisana
Autor cytatu: napisana

Zgadzam się  jesteś cholernie genialna. teksty xes dodał komentarz: Zgadzam się, jesteś cholernie genialna. do wpisu 24 października 2013
Zamykam oczy i próbuję sobie... teksty

xes dodano: 23 października 2013

Zamykam oczy i próbuję sobie wyobrazić jak wyglądałoby moje życie bez Ciebie. Widzę pustkę. Nieznośną pustkę, która zmieniłaby moje życie w cichy, samotny krąg zapętlonych czynności. Brakowałoby mi Twojego paraliżującego moje zmysły spojrzenia, delikatnych pocałunków i cichego mruczenia wprost do ucha. Wraz z Twoim odejściem zabrakłoby szczęścia, które tylko Ty potrafisz mi podarować. / .xeS.

Chcę ponownie wtulić się w Twój... teksty

xes dodano: 23 października 2013

Chcę ponownie wtulić się w Twój kark i poczuć zapach tych zmysłowych perfum. / .xeS.

Grzechem byłoby nie czytać. teksty xes dodał komentarz: Grzechem byłoby nie czytać. do wpisu 17 października 2013
Po raz kolejny siedzę spoglądając... teksty

xes dodano: 17 października 2013

Po raz kolejny siedzę spoglądając w gwiazdy i rozmyślałam, czy to aby na pewno ma sens. Dzieli nas tyle kilometrów. Znowu czuję się, jakbym Cię ograniczała.. Przecież jesteś świetnym facetem, niejedna o takim marzy. Kocham Cię, pragnę Ci dać jak najwięcej szczęścia, lecz czy mogę? Czy te kilka spotkań wystarczy aby uczynić Cię szczęśliwym? / .xeS.

Nie wyobrażam sobie skreślić tak... teksty

xes dodano: 17 października 2013

Nie wyobrażam sobie skreślić tak cudownego mężczyzny ze swojego życia. Gdy pomyślę, że taka chwila może nadejść po policzku spływają mi słone łzy. Cokolwiek się stanie, proszę, pozostań. / .xeS.

Chciałabym ponownie usiąść z... teksty

xes dodano: 17 października 2013

Chciałabym ponownie usiąść z Tobą na łóżku, wymienić się spojrzeniami do momentu kiedy zawstydzona wtulę się w Twoją klatkę piersiową. Po czym, lekko unosząc głowę poczuję na swoich wargach Twoje usta i delikatny dotyk dłoni błądzących po moim ciele. To zaledwie kilka gestów, lecz dających tak wiele czułości i miłości. / .xeS.

Pora nauczyć się widzieć niektóre... teksty

xes dodano: 17 października 2013

Pora nauczyć się widzieć niektóre rzeczy takimi jakimi są, a nie tak jakbyśmy chcieli je widzieć. / .xeS.

Ilekroć razy sprawisz  że będę... teksty

xes dodano: 17 października 2013

Ilekroć razy sprawisz, że będę płakać, zdradzisz mnie, bądź określisz brzydkimi słowami, wiem, że będę w stanie Ci wybaczyć. Dlatego, że moja miłość do Ciebie jest na tyle silna, że nie poradziłabym sobie w codziennym życiu bez Twojej obecności. / .xeS.

Mogę krzyczeć  płakać  błagać i... teksty

xes dodano: 15 października 2013

Mogę krzyczeć, płakać, błagać i upokarzać się na każdy możliwy sposób, a Ty mimo wszystko nie wrócisz. Pozostaniesz w mojej pamięci jako jedna z nielicznych radosnych rzeczy, dzięki którym mój świat nieco się upiększał. Wciąż darzę Cię pewnym uczuciem, lecz powoli uświadamiam sobie, że pozostaniesz tylko wspomnieniem. Małą chmurką unoszącą się nad moją głową. / .xeS.

Wszystkie Twoje słowa są muzyką... teksty

xes dodano: 15 października 2013

Wszystkie Twoje słowa są muzyką dla moich uszu. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV