głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Bo to zabija nas a chcemy więcej i mocniej. A Ty znów pytasz o nie gdy wracamy do Ciebie. Boisz się o koniec pytasz o ten jeden grzech. Ale z drugiej strony to

xes

xes.moblo.pl
Bo to zabija nas a chcemy więcej i mocniej. A Ty znów pytasz o nie gdy wracamy do Ciebie. Boisz się o koniec pytasz o ten jeden grzech. Ale z drugiej strony to nie ch
Bo to zabija nas  a chcemy więcej i... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Bo to zabija nas, a chcemy więcej i mocniej. A Ty znów pytasz o nie, gdy wracamy do Ciebie. Boisz się o koniec, pytasz o ten jeden grzech. Ale z drugiej strony to nie chcesz wiedzieć, nie. Ból, nie znika tak szybko jak gniew. To tylko kolejny problem, uczucia nie zawsze idą w parze z rozsądkiem. Choć czasem myślę, że to nam daje oddech. Co tydzień cztery wesela i pogrzeb. / Mioush.

A Ty nie piszesz nic  światła... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

A Ty nie piszesz nic, światła gasną. I nie chcesz stąd iść, choć robi się jasno już. My niczym kusz na meblach, podrywa nas uderzenie, energia jak w bicie. Wiesz, coraz ciężej przestać. Mamy 4 wesela i pogrzeb.. co weekend. / Mioush.

Milczenie przynosi więcej odpowiedzi... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Milczenie przynosi więcej odpowiedzi niż kolejne pytania.

Podobno było to coś więcej a... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Podobno było to coś więcej a zawiało taką cholerną obojętnością. / .xeS.

Nie wiem gdzie jesteś  nie mówię... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Nie wiem gdzie jesteś, nie mówię ci, że jestem w niebezpieczeństwie. Nie będzie pewnie Ci spoko dziś wiedząc, że pęknie mi serce. I tracę kontrolę nad życiem, sam wchodzę na stryczek. Jak mogę, tak piszę, a Ty pytasz, czy się dobrze bawicie. / Bonson.

Znowu Cię nie ma  czasem wstaje nad... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Znowu Cię nie ma, czasem wstaje nad ranem i czuje Twój zapach. Ale Cię nie ma i nie wiem gdzie jesteś, masz zamiar wracać? W nocy tu byłaś na chwile, na milisekundę, nie dajesz się złapać. / PLANET ANM.

Jeszcze wczoraj to bym mógł się z... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Jeszcze wczoraj to bym mógł się z nią razem zestarzeć, dziś już to nie poszedłbym z nią nawet na kawę. Już nie mogę na nią patrzeć, chuj, niech tam marznie. I trudno niech jest jej beze mnie, nam łatwiej będzie. Wiem, że jeszcze zatęsknię kiedy jesień nadejdzie. Pewnie spojrzę na jej zdjęcie, potem odłożę je na miejsce i usiądę na krześle, zanim pojmę, że jej serce mnie nie chce. / PLANET ANM.

Lepiej  by zraniła Cię prawda  niż... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Lepiej, by zraniła Cię prawda, niż pocieszyło kłamstwo. / Khaled Hosseini.

Zrozumiałam  że ludzie zawsze  ale... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Zrozumiałam, że ludzie zawsze, ale to zawsze pozostają sami ze swoimi problemami.

Sala szpitalna jest taka duża a jego... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Sala szpitalna jest taka duża a jego ciałko takie drobne, do tego widoku nie chcę się przyzwyczajać, nie chcę widzieć braku tych iskierek w oczach. Mój świat jest już wystarczająco smutny, niech życie nie pogarsza mi mojej sytuacji i w końcu odpuści, niech da pozytywną wiadomość. Czekam na to już drugi dzień. / .xeS.

Chcieliśmy razem zbudować dom... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Chcieliśmy razem zbudować dom, którego nigdy żadne z nas nie miało. A My, nieudolni architekci, poprzestaliśmy naszą konstrukcję na stawianiu murów między nami.

Dam Ci dobrą radę. Zdrady ukryć... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Dam Ci dobrą radę. Zdrady ukryć chcesz? Najpierw lepiej kłamać naucz się. A teraz żegnaj, wyprowadź się z mych snów. Już nigdy więcej. Zamknęłam serce. Żadnych wspomnień. I żadnych Twoich słów. Tylko dreszcze ze sobą wezmę. / Ania Dąbrowska.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV