głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Znowu Cię nie ma czasem wstaje nad ranem i czuje Twój zapach. Ale Cię nie ma i nie wiem gdzie jesteś masz zamiar wracać? W nocy tu byłaś na chwile na milisekund

xes

xes.moblo.pl
Znowu Cię nie ma czasem wstaje nad ranem i czuje Twój zapach. Ale Cię nie ma i nie wiem gdzie jesteś masz zamiar wracać? W nocy tu byłaś na chwile na milisekundę nie
Znowu Cię nie ma  czasem wstaje nad... teksty

xes dodano: 1 tydzień temu

Znowu Cię nie ma, czasem wstaje nad ranem i czuje Twój zapach. Ale Cię nie ma i nie wiem gdzie jesteś, masz zamiar wracać? W nocy tu byłaś na chwile, na milisekundę, nie dajesz się złapać. / PLANET ANM.

Jeszcze wczoraj to bym mógł się z... teksty

xes dodano: 1 tydzień temu

Jeszcze wczoraj to bym mógł się z nią razem zestarzeć, dziś już to nie poszedłbym z nią nawet na kawę. Już nie mogę na nią patrzeć, chuj, niech tam marznie. I trudno niech jest jej beze mnie, nam łatwiej będzie. Wiem, że jeszcze zatęsknię kiedy jesień nadejdzie. Pewnie spojrzę na jej zdjęcie, potem odłożę je na miejsce i usiądę na krześle, zanim pojmę, że jej serce mnie nie chce. / PLANET ANM.

Lepiej  by zraniła Cię prawda  niż... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Lepiej, by zraniła Cię prawda, niż pocieszyło kłamstwo. / Khaled Hosseini.

Zrozumiałam  że ludzie zawsze  ale... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Zrozumiałam, że ludzie zawsze, ale to zawsze pozostają sami ze swoimi problemami.

Sala szpitalna jest taka duża a jego... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Sala szpitalna jest taka duża a jego ciałko takie drobne, do tego widoku nie chcę się przyzwyczajać, nie chcę widzieć braku tych iskierek w oczach. Mój świat jest już wystarczająco smutny, niech życie nie pogarsza mi mojej sytuacji i w końcu odpuści, niech da pozytywną wiadomość. Czekam na to już drugi dzień. / .xeS.

Chcieliśmy razem zbudować dom... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Chcieliśmy razem zbudować dom, którego nigdy żadne z nas nie miało. A My, nieudolni architekci, poprzestaliśmy naszą konstrukcję na stawianiu murów między nami.

Dam Ci dobrą radę. Zdrady ukryć... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Dam Ci dobrą radę. Zdrady ukryć chcesz? Najpierw lepiej kłamać naucz się. A teraz żegnaj, wyprowadź się z mych snów. Już nigdy więcej. Zamknęłam serce. Żadnych wspomnień. I żadnych Twoich słów. Tylko dreszcze ze sobą wezmę. / Ania Dąbrowska.

Jak nie ja  będzie inna. Tak już... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Jak nie ja, będzie inna. Tak już jest, przecież to nie Twoja wina. Nie wiesz jak to powiedzieć, nie martw się, mogę zrobić to za Ciebie. (...) Tylko nie mów, że się zmienisz, chyba sam w to już nie wierzysz. (...) Mnie nie oszukasz. Przecież to nie pierwszy raz. Nie próbuj mnie szukać, lepiej żebyś został sam. Kiedyś się uda, jeszcze przyjdzie na nas czas. / Natalia Kukulska.

Staliśmy się przyziemni i banalni... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Staliśmy się przyziemni i banalni, odkąd seks łatwiej znaleźć niż miłość.

Decyzja o byciu razem to... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Decyzja o byciu razem to postanowienie, teraz jest ok, więc jesteśmy, ale kiedy zdarzy się gorszy moment to będziemy jeszcze bardziej. I w tym tkwi cała magia. / Nawrocki.

Tu chodzi o bycie  wszystko rozchodzi... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Tu chodzi o bycie, wszystko rozchodzi się o umiejętność bycia z drugą osobą, a nie obok drugiej osoby. Tu chodzi o kilka naprawdę prostych rzeczy, które w oczach innych nie mają najmniejszego znaczenia, a WŁAŚNIE TEJ osoby stanowią fundamenty jej małego świata. I tak, BYCIE to jest umiejętność./ Nawrocki.

Słońce na horyzoncie i czerwień... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Słońce na horyzoncie i czerwień Twych oczu. Chcę czuć Twój oddech i smak wina. I zagrać ten koncert, Twoich wszystkich pokus. Niech burzy się w nas ta dopamina. Wszystko za nami, może czas to spalić. Bo nasze życie jest jak kod binarny, wszystko albo nic, wiem że lubisz los wabić. Ale jebać te rozkminę czy ten kot był czarny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV