głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Nikt nie pokocha Cię tak jak ja.. Kochać to znaczy wziąć w objęcia i przetrwać wiele końców i wiele początków. Boję się że jeśli nie z Tobą to już z nikim innym

xes

xes.moblo.pl
Nikt nie pokocha Cię tak jak ja..
Nikt nie pokocha Cię tak jak ja.. teksty

xes dodano: 16 września 2018

Nikt nie pokocha Cię tak jak ja..

Kochać to znaczy wziąć w objęcia... teksty

xes dodano: 15 września 2018

Kochać to znaczy wziąć w objęcia i przetrwać wiele końców i wiele początków.

Boję się  że jeśli nie z Tobą to... teksty

xes dodano: 13 września 2018

Boję się, że jeśli nie z Tobą to już z nikim innym. / mikela.

Jesteś dla mnie niczym narkotyk.... teksty

xes dodano: 11 września 2018

Jesteś dla mnie niczym narkotyk. Pytasz, czy się od Ciebie uzależniłam. Nie, Ty po prostu dobitnie rujnujesz moje życie.

Mam dzisiaj dzień wolny od... teksty

xes dodano: 6 września 2018

Mam dzisiaj dzień wolny od wszystkiego. Spędzam go na odpoczywaniu, przemyśleniach i długich godzinach słuchania muzyki. I wieczornym oglądaniu swojego ulubionego serialu, sześć sezonów przede mną. Trafiłam na Bonsona, staram się nie słuchać jego utworów, za bardzo przypominają mi o Tobie, o tym co między nami było. Wydał nowy kawałek z Matkiem, PUZZLE, sama nie wiem czemu to włączyłam, czemu zaczęłam słuchać. Nawet nie wiem kiedy zaczęłam płakać, tak bardzo jest o nas, o tym jak bardzo nie potrafimy się porozumieć, po prostu szczęśliwie żyć. / .xeS.

Wspomnień napchałam pełną... teksty

xes dodano: 5 września 2018

Wspomnień napchałam pełną kieszeń, są lekkie, nie czuje, że je posiadam. Przypominam sobie o ich ciężarze, gdy patrzysz na mnie z obojętnością.

I tak sobie cicho tęskni. W każdy... teksty

xes dodano: 4 września 2018

I tak sobie cicho tęskni. W każdy dzień ma nadzieję na coś zupełnie innego. Na powrót i na ostateczny koniec. Bije się z myślami, wieczorami płacze. Rozpacza za tym co było i czego nie będzie. I ciągle się zastanawia czy On też. / .xeS.

Rozstanie to moment  kiedy nie ma... teksty

xes dodano: 4 września 2018

Rozstanie to moment, kiedy nie ma sensu kłamać samemu sobie. Nie łudź się, że On wróci. Nie wróci. Nie ma nic bardziej żałosnego niż błaganie o miłość. Nie mów: „To moja wina, że odszedł”. Nie. To wasza wspólna wina. Nigdy nie jest to wina jednej osoby. Zmieniają się tylko proporcje.

Tak za Tobą tęskniłam  że... teksty

xes dodano: 3 września 2018

Tak za Tobą tęskniłam, że zrobiłam listę wszystkich naszych uniesień. I wiesz co? Żadna kieszeń tego nie uniesie. Cieszy mnie to, że jest taka długa i że ani mnie, ani Ciebie nie dopadła tej bliskości nuda. A teraz kochaj mnie i obdarz mnie swym pragnieniem. Całuj czule, pieść namiętnie, tarmoś z klasą, ściskaj mocno. Chcę usłyszeć oddech szybki, jęki i westchnienia. Potem znowu całuj wszędzie, pieść namiętnie, ściskaj mocno i jeszcze zanim nam dobrze będzie, znowu wycałuj mnie wszędzie. A ja w zamian, z drapieżną czułością, tak jak zawsze, pokażę Ci raj.

 Miała zimne dłonie  zawsze wzrok... teksty

xes dodano: 2 września 2018

"Miała zimne dłonie, zawsze wzrok taki że aż mrozi, nie podbijesz, nie pogadasz, nie zaprosisz. Odpowiadała chłodno aż bolały zęby czasem, kurwa, wiedziałem dobrze że ją kiedyś stracę." / BONSON.

Nie mógłabym wytrzymać w związku... teksty

xes dodano: 2 września 2018

Nie mógłabym wytrzymać w związku, w którym jest nudno. Siła wkurwienia jest najlepszą miarą miłości. Liczy się tylko, żeby nie rezygnować.

Poradzenie sobie z rozstaniem to... teksty

xes dodano: 2 września 2018

Poradzenie sobie z rozstaniem to jedna z większych traum, jakie nas spotykają w życiu. Jak powszechnie wiadomo, nic wtedy tak nie pomaga, jak stwierdzenia przyjaciół: „Ogarnij się”, „Szybko o nim zapomnisz” i król tego lodowiska: „On nie był ciebie wart”. Działają po prostu, kurwa, jak ręką odjął. Jak plaster na odrąbaną rękę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV