głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Tak za Tobą tęskniłam że zrobiłam listę wszystkich naszych uniesień. I wiesz co? Żadna kieszeń tego nie uniesie. Cieszy mnie to że jest taka długa i że ani mnie

xes

xes.moblo.pl
Tak za Tobą tęskniłam że zrobiłam listę wszystkich naszych uniesień. I wiesz co? Żadna kieszeń tego nie uniesie. Cieszy mnie to że jest taka długa i że ani mnie ani C
Tak za Tobą tęskniłam  że... teksty

xes dodano: 3 września 2018

Tak za Tobą tęskniłam, że zrobiłam listę wszystkich naszych uniesień. I wiesz co? Żadna kieszeń tego nie uniesie. Cieszy mnie to, że jest taka długa i że ani mnie, ani Ciebie nie dopadła tej bliskości nuda. A teraz kochaj mnie i obdarz mnie swym pragnieniem. Całuj czule, pieść namiętnie, tarmoś z klasą, ściskaj mocno. Chcę usłyszeć oddech szybki, jęki i westchnienia. Potem znowu całuj wszędzie, pieść namiętnie, ściskaj mocno i jeszcze zanim nam dobrze będzie, znowu wycałuj mnie wszędzie. A ja w zamian, z drapieżną czułością, tak jak zawsze, pokażę Ci raj.

 Miała zimne dłonie  zawsze wzrok... teksty

xes dodano: 2 września 2018

"Miała zimne dłonie, zawsze wzrok taki że aż mrozi, nie podbijesz, nie pogadasz, nie zaprosisz. Odpowiadała chłodno aż bolały zęby czasem, kurwa, wiedziałem dobrze że ją kiedyś stracę." / BONSON.

Nie mógłabym wytrzymać w związku... teksty

xes dodano: 2 września 2018

Nie mógłabym wytrzymać w związku, w którym jest nudno. Siła wkurwienia jest najlepszą miarą miłości. Liczy się tylko, żeby nie rezygnować.

Poradzenie sobie z rozstaniem to... teksty

xes dodano: 2 września 2018

Poradzenie sobie z rozstaniem to jedna z większych traum, jakie nas spotykają w życiu. Jak powszechnie wiadomo, nic wtedy tak nie pomaga, jak stwierdzenia przyjaciół: „Ogarnij się”, „Szybko o nim zapomnisz” i król tego lodowiska: „On nie był ciebie wart”. Działają po prostu, kurwa, jak ręką odjął. Jak plaster na odrąbaną rękę.

Nie ma przyjaźni po rozstaniu.... teksty

xes dodano: 2 września 2018

Nie ma przyjaźni po rozstaniu. "Zrywam z Tobą, ale zostańmy przyjaciółmi". Brzmi tak samo jak- Twój pies zdechł ale możesz go sobie zatrzymać.

 Umiał wyznawać miłość. Niestety... teksty

xes dodano: 2 września 2018

"Umiał wyznawać miłość. Niestety, nie bardzo wiedział jak kochać."

Raz do roku widuje Cię coraz... teksty

xes dodano: 2 września 2018

Raz do roku widuje Cię coraz piękniejszą. Trochę bardziej zmęczoną, kiedy idąc rękę wciąż trzymasz- nie moją. I co roku sobie wmawiam, że poczekam na lepszą okazję. I tylko serce mocniej zabiło. Mi. Mnie. Nieważne.

 Wiesz  że przyjdzie tu po nas cały... teksty

xes dodano: 27 sierpnia 2018

-Wiesz, że przyjdzie tu po nas cały świat? -szepcze wprost do mojego ucha. Odsuwam się. Patrzę mu w oczy. -Niech tylko spróbuje. Nie mogę się doczekać.

Odwróciłam oczy. Nie żeby źle... teksty

xes dodano: 27 sierpnia 2018

Odwróciłam oczy. Nie żeby źle wyglądał półnagi, wprost przeciwnie i właśnie dlatego.. Dobrze, ujmijmy to tak: przyjaciele najlepiej wyglądają w ubraniu.

Podobno najgorsze  co można czuć... teksty

xes dodano: 27 sierpnia 2018

Podobno najgorsze, co można czuć, to obojętność. Jeśli człowiek nie tłumi złości, nie przepełnia go radość, zazdrość, ani pożądanie -jest martwy.

 Nie umierasz.  powiedział.  Skąd... teksty

xes dodano: 27 sierpnia 2018

-Nie umierasz. -powiedział. -Skąd wiesz? -zapytałam. Spojrzał mi prosto w oczy. -Bo nigdy bym na to nie pozwolił.

Z przeszłością należy się... teksty

xes dodano: 22 sierpnia 2018

Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego że jest zła, ale że jest martwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV