głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Przy nim czuję się wreszcie kimś ważnym. Poczułam się atrakcyjną interesującą kobietą. Nie muszę udawać bohaterki która ze wszystkim sobie radzi. Nagle pojawił

xes

xes.moblo.pl
Przy nim czuję się wreszcie kimś ważnym. Poczułam się atrakcyjną interesującą kobietą. Nie muszę udawać bohaterki która ze wszystkim sobie radzi. Nagle pojawił się
Przy nim czuję się wreszcie kimś... teksty

xes dodano: 26 kwietnia 2016

Przy nim czuję się wreszcie kimś ważnym. Poczułam się atrakcyjną, interesującą kobietą. Nie muszę udawać bohaterki, która ze wszystkim sobie radzi. Nagle pojawił się ktoś, przy kim bez oporów mogę stać się delikatna. / .xeS.

 To wyjątkowy facet   często to... teksty

xes dodano: 26 kwietnia 2016

"To wyjątkowy facet", często to słyszę. I faktycznie, jest wyjątkowy. Kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy, poczułam, że nigdy nie spotkałam faceta, który by mnie tak zafascynował. Spacer, rozmowa, pierwszy dotyk ręki, skradziony pocałunek- wszystko było wyjątkowe, naładowane emocjami, przez co czułam się jak ktoś wyróżniony. Ma piękne, niebieskie oczy, w które ma się ochotę cały czas patrzeć. Uśmiech który przywołuje u mnie radość. Przy nim nie ma problemów, nie ma zmartwień. Jest beztroska i uczucie, że obok siebie ma się cały wszechświat. Tak, zdecydowanie jest wyjątkową osobą. / .xeS.

Na dzień dzisiejszy śmiało mogę... teksty

xes dodano: 22 kwietnia 2016

Na dzień dzisiejszy śmiało mogę powiedzieć, że zdobył moje serce od pierwszej chwili poznania. Nie czuję tak silnych motyli w brzuchu jak kiedyś, ale już wiem, że w miłości nie o ulotne motyle chodzi. Nasze uczucie bazuje na zaufaniu, cierpliwości, wyrozumiałości i cieple, jakie okazujemy sobie każdego dnia. / .xeS.

Grunt to spotkać odpowiednią... teksty

xes dodano: 21 kwietnia 2016

Grunt to spotkać odpowiednią osobę. Kiedy trafisz na swoją drugą połówkę, zmienia się wszystko. Wcześniejsze deklaracje zastępujesz nowymi, nawet poczucie bycia czyjąś własnością przestaje budzić panikę. / .xeS.

Zawsze znajdzie się ktoś dla kogo... teksty

xes dodano: 20 kwietnia 2016

Zawsze znajdzie się ktoś dla kogo Twoje serce będzie wybijało szybszy rytm. Zawsze będziesz miała wątpliwości czy to na pewno dobre posunięcie, czy to na pewno TA osoba. Ale wystarczy, że spojrzysz w jego oczy. Dostrzeżesz to, czego nie widzisz w oczach znanych Ci osób. Uczucie, pewność, determinację. COŚ co spowoduje, że wszystkie wątpliwości znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To COŚ co przy nim będzie upewniało Cię, że to na pewno dobry krok. / .xeS.

Moja najsłodsza kruszynka urodziła... teksty

xes dodano: 1 września 2015

Moja najsłodsza kruszynka urodziła się o 6:15, 13 sierpnia 2014 roku. Powitał świat silnym, zdrowym krzykiem. Gdy zobaczyłam, jak ten mały nicpoń wywija rączkami i nóżkami, zalała mnie fala miłości. Naprawdę nie myślałam, że można tak mocno kochać. Śmiałam się i płakałam na zmianę. Mój świat zmienił się na zawsze. Nie było powrotu do dawnego stylu życia. Nie zaplanowałam tego, ale i nie żałowałam. Szczerze mówiąc, nie mogło mi się przytrafić nic lepszego. Dostałam szansę, by odmienić swoje życie. Gdy czasem oglądam się wstecz, nie poznaję samej siebie. Tak wiele się zmieniło. To niby ja? Ta lekkomyślna smarkula pędząca na oślep donikąd? Bawiąca się, jakby nic innego się nie liczyło? Nie myśląca o przyszłości? Potem patrzę na synka i oddycham z ulgą. Wyszłam na prostą. Już mam dla kogo się starać. Mam kogo otoczyć swoim uczuciem i wielką, bezgraniczną troską. / .xeS.

Moje serce zawsze będzie... teksty

xes dodano: 28 sierpnia 2015

Moje serce zawsze będzie przyspieszało na Twój widok. Za dużo wspomnień, wspaniale spędzonych chwil by przekreślić to wszystko, by odrzucić w pusty, ciemny kąt. / .xeS.

Chyba się już odkochał  chyba już... teksty

xes dodano: 19 kwietnia 2015

Chyba się już odkochał, chyba już na zawsze.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Gratulacje! teksty xes dodał komentarz: Gratulacje! do wpisu 16 kwietnia 2015
I oby nasza znajomość nie... teksty

xes dodano: 16 luty 2015

I oby nasza znajomość nie zakończyła się fiaskiem. Ponieważ jesteś najlepszą rzeczą jaka stanęła mi na drodze. Od jakiegoś czasu nie umiem wyznawać swoich uczuć, boję się, to takie ulotne. Ale wiedz o tym, że jak kocham to naprawdę, z całych sił, jak tylko moje maleńkie serduszko potrafi. Pokochało Ciebie. Mocno. Cholernie mocno. Nie niszcz tylko tego. / .xeS.

 Co z Tobą?   mówię do swojego... teksty

xes dodano: 9 stycznia 2015

"Co z Tobą?", mówię do swojego odbicia w lustrze. "Nie zależy Ci przypadkiem za bardzo?". "Zależy, ale co w tym złego?", podpowiada coraz odważniejsze serce. Zaczynam czuć, że moja znajomość z nim powoli przeobraża się w coś poważnego, choć jeszcze boję się słowa "związek". Mam wrażenie, że odnalazłam swoją drugą połówkę. Choć do tej pory byłam przekonana, że był nią mój były i nigdy nie spotkam faceta, który potrafiłby go godnie zastąpić. Świetnie się rozumiemy i potrafimy rozmawiać niemal o wszystkim, jest niemalże idealny. Więc skąd te wątpliwości? / .xeS.

I nigdy nie znikaj z mego życia.... teksty

xes dodano: 19 grudnia 2014

I nigdy nie znikaj z mego życia. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV