głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dam Ci wszystko co mogę.   .xeS. teksty

xes dodano: 2 grudnia 2013

Dam Ci wszystko co mogę. / .xeS.

Jego oczy najbardziej przykuwają... teksty

xes dodano: 1 grudnia 2013

Jego oczy najbardziej przykuwają moją uwagę. Ich niebieskie spojrzenie. Jego głos, gdy się do mnie zwraca, spokój i opanowanie jakiego nigdy nie dostrzegłam w takim stopniu u innego mężczyzny, a także siła i poczucie bezpieczeństwa, które od niego biją, bez względu na sytuacje. Właściwie to jest ideałem mężczyzny. / .xeS.

Mimo  że widzimy się tylko raz na... teksty

xes dodano: 29 listopada 2013

Mimo, że widzimy się tylko raz na jakiś czas, w moich myślach gościsz codziennie.
Autor cytatu: want.you

Zastanawiam się  czy za ten... teksty

xes dodano: 29 listopada 2013

Zastanawiam się, czy za ten następny rok będzie między nami tak jak jest obecnie? Czy spojrzymy sobie w oczy i tak jak teraz, zrozumiemy się bez słów? Czy wciąż będę dla Ciebie tą piękną, seksowną, ukochaną kobietą czy stracę w Twoich oczach? Czy wciąż będziemy kochać się bezgranicznie? / .xeS.

Od kilku tygodni brakuję mi słów... teksty

xes dodano: 29 listopada 2013

Od kilku tygodni brakuję mi słów by wyrazić to jak się czuję gdy nie ma Ciebie obok. / J.
Autor cytatu: jachcenajamaice

I aż nie mogę uwierzyć w swoje... teksty

xes dodano: 26 listopada 2013

I aż nie mogę uwierzyć w swoje szczęście, że tak wspaniała osoba jak Ty, zainteresowała się mną. Dziewczyną, która jest przepełniona niedoskonałościami. Tak długo czekałam na to, aby ktoś zaakceptował mnie w całości. Dziękuję Ci, kochanie. / .xeS.

W związku chyba najważniejsza jest... teksty

xes dodano: 26 listopada 2013

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia
Autor cytatu: patteek

 Kocham Go   Pomyślała  napotkawszy... teksty

xes dodano: 25 listopada 2013

"Kocham Go" -Pomyślała, napotkawszy swoje odbicie na tle jesiennego mroku po drugiej stronie okna mieszkania. - "Kocham Go ponad wszystko". / .xeS.

Teraz jesteśmy tylko My. Tylko nas... teksty

xes dodano: 20 listopada 2013

Teraz jesteśmy tylko My. Tylko nas dwoje. Kiedy świat staje się taki mały, wtedy nietrudno jest odnaleźć się nawzajem. / .xeS.

Bezapelacyjnie kocham Cię nad... teksty

xes dodano: 19 listopada 2013

Bezapelacyjnie kocham Cię nad życie. / .xeS.

To nie tak  że nie mam pewności... teksty

xes dodano: 19 listopada 2013

To nie tak, że nie mam pewności siebie, po prostu uwielbiam kiedy podkreślasz, jak bardzo atrakcyjna dla Ciebie jestem. Kiedy w momencie mojego narzekania, że jestem za chuda, mówisz mi, że mam najseksowniejsze nogi jakie dotąd widziałeś. I robię to też dlatego, że chwila kiedy zamykasz mi usta pocałunkiem, bo masz dość tego co mówię, jest dla mnie najpiękniejsza. / .xeS.

Marzy mi się dzień  w którym... teksty

xes dodano: 19 listopada 2013

Marzy mi się dzień, w którym będę mogła rozstać się z Tobą, bez świadomości, że przez długie tygodnie nie będę mogła cieszyć się Twoją obecnością, bez łez, bez ogarniającej mnie tęsknoty. Dzień, w którym wszystko będzie tak jak być powinno. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV