głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xes

witam w moim świecie. w którym złamane serce jest częstsze niż wschody słońca.

ansomia dodano: wczoraj o 23:41

witam w moim świecie. w którym złamane serce jest częstsze niż wschody słońca.

szkoda że Danio to metoda na głoda a nie złamane serce.

ansomia dodano: wczoraj o 23:40

szkoda, że Danio to metoda na głoda a nie złamane serce.

udawała że wszystko gra. chodziła na zajęcia taneczne spotykała się z przyjaciółmi słuchała muzyki wszystko jak co dzień. jednak gdy była sama sprawiała wrażenie zawiedzionej naiwnej księżniczki jej oczy krzyczały żalem wprost tonęły w łzach. była smutna. nieogarnięta furia nie dawała jej spokoju. jej złamane serce nie chciało już żyć. więc bić przestało.

ansomia dodano: wczoraj o 23:40

udawała, że wszystko gra. chodziła na zajęcia taneczne, spotykała się z przyjaciółmi, słuchała muzyki, wszystko jak co dzień. jednak gdy była sama sprawiała wrażenie zawiedzionej, naiwnej księżniczki, jej oczy krzyczały żalem, wprost tonęły w łzach. była smutna. nieogarnięta furia nie dawała jej spokoju. jej złamane serce nie chciało już żyć. więc bić przestało.

zapamiętaj że raz złamane serce będzie kochać jeszcze mocniej pomimo że wydaję się to niemożliwe. ono po prostu kurczowo łapię się tego co będzie przypominać przeszłość.

ansomia dodano: wczoraj o 23:39

zapamiętaj, że raz złamane serce będzie kochać jeszcze mocniej, pomimo, że wydaję się to niemożliwe. ono po prostu kurczowo łapię się tego co będzie przypominać przeszłość.

u mnie jest tak: nagle jest BUM i się zakochujesz potem drugie BUM i dostajesz kosza. a potem kolejne BUM i masz złamane serce.

ansomia dodano: wczoraj o 23:39

u mnie jest tak: nagle jest BUM i się zakochujesz, potem drugie BUM i dostajesz kosza. a potem kolejne BUM i masz złamane serce.

A chciałam tylko miłości i zrozumienia..

tonatyle dodano: wczoraj o 19:18

A chciałam tylko miłości i zrozumienia..

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie która mówi mi że jesteś i zawsze przy mnie będziesz gdy stanie się coś złego.

ansomia dodano: 5 dni temu

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

najbardziej przygnębiające są te wieczory kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się czy tak na prawdę go kochasz czy to tylko złudzenie.

ansomia dodano: 5 dni temu

najbardziej przygnębiające są te wieczory, kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się, czy tak na prawdę go kochasz, czy to tylko złudzenie.

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne bezbronne ciało. jednym gestem sprawił że ponownie go pokochała. bezgranicznie tak już na amen.

ansomia dodano: 5 dni temu

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne, bezbronne ciało. jednym gestem sprawił, że ponownie go pokochała. bezgranicznie tak już na amen.

nie mam czasu na zastój nie mam czasu na jedzenie. ale mam w chuj czasu na siedzenie i palenie.

ansomia dodano: 5 dni temu

nie mam czasu na zastój, nie mam czasu na jedzenie. ale mam w chuj czasu na siedzenie i palenie.

podwórko uczy zasad policja uczy biegać.

ansomia dodano: 5 dni temu

podwórko uczy zasad, policja uczy biegać.

Czym dla mnie jest przyjaźń z Tobą? Powrotem do Ciebie powiedzenie Ci prawdy mimo tego że boli wybaczenie największych błędów widokiem twoich łez kiedy ja płaczę widokiem twoich łez kiedy popełniłam błąd kiedy moje życie widziało na włosku mówienie sekretów przyjściem do Ciebie po miesiącu i rozmową jakby tego nie było tęsknotą i radością. Rozmową o nim o kupie o rozstępach kłótnia i nie godnością zaciętością ciągłym śmiechem i litrami i alkoholu. Żałuję wielu złych uczynków. Ale ty jesteś ja jestem. Niech tak już pozostanie  HB.

hibitch dodano: 1 tydzień temu

Czym dla mnie jest przyjaźń z Tobą? Powrotem do Ciebie, powiedzenie Ci prawdy mimo tego, że boli, wybaczenie największych błędów, widokiem twoich łez kiedy ja płaczę, widokiem twoich łez kiedy popełniłam błąd, kiedy moje życie widziało na włosku, mówienie sekretów, przyjściem do Ciebie po miesiącu i rozmową jakby tego nie było, tęsknotą i radością. Rozmową o nim, o kupie, o rozstępach, kłótnia i, nie godnością zaciętością, ciągłym śmiechem i litrami i alkoholu. Żałuję wielu złych uczynków. Ale ty jesteś, ja jestem. Niech tak już pozostanie | HB.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV