głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Mówią: nie rzucaj słów na wiatr. Fakt się nie opłaca. To tak jakbyś pluł pod wiatr wszystko do Ciebie wraca. Wyciągnięty z kontekstu mówię: Słuchaj dajmy sobie

xes

xes.moblo.pl
Mówią: nie rzucaj słów na wiatr. Fakt się nie opłaca. To tak jakbyś pluł pod wiatr wszystko do Ciebie wraca. Wyciągnięty z kontekstu mówię: Słuchaj dajmy sobie spokój
Mówią: nie rzucaj słów na wiatr.... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Mówią: nie rzucaj słów na wiatr. Fakt, się nie opłaca. To tak jakbyś pluł pod wiatr, wszystko do Ciebie wraca. Wyciągnięty z kontekstu mówię: Słuchaj, dajmy sobie spokój, czepiasz się, a chyba nie o to chodzi tutaj. Idźmy spać, albo się stukać. Choćby polećmy w ciszę, niech nas powkurwia na ścianie mucha. Słuchasz mnie? Bo czuję między nami przepaść. A Ty co powiedziałeś, że niby ja się czepiam? Co? Kto? / Emes Milligan.

Czarne charaktery oczerniają innych... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Czarne charaktery oczerniają innych tylko po to, by wybielić siebie. Obrzucić czystego błotem, żeby był bardziej umorusany jest łatwiej niż przyznać się do życia we własnym gnoju. / PP.

Sama miłość bez szacunku znaczy... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Sama miłość bez szacunku znaczy tak niewiele. Sprecyzuję- nic.

Nie jesteśmy razem i marzę.. Nie... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Nie jesteśmy razem i marzę.. Nie marzę o ostatnim seksie z Tobą. Marzę o ostatnim spacerze z Tobą. Za rękę, do końca życia.

 Pokochałem Cię i zamknąłem oczy.... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

"Pokochałem Cię i zamknąłem oczy. Zaufałem i uwierzyłem. Wtedy wbiłaś w moje plecy pierwszy sztylet. Nie osądzałem niczym Temida, będąc głuchy na wrzaski rozsądku. Wtulony w ciepło Twojego zapachu, zapominałem o ranach kłutych. Niczym małe dziecko na wielkiej huśtawce, bujałem się między emocjami. Dotykając palcami raju, topiłem stopy w czerwonej gehennie. Oddałem dla Ciebie więcej niż wszystko, dziś nic mi już nie zostało. Wciąż jednak nie potrafię uwierzyć, że na rękojeści odciski twych palców. Już ostatnia kropla krwi wypływa z poranionego serca. A ja wciąż z nadzieją w ślepiach i okruchami wiary na dłoniach." / Michał Kellen.

I tęskniąc zadaje sobie pytanie:... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

I tęskniąc zadaje sobie pytanie: Czy to jest research? Czy już stalkowanie?

I chciałbym dać Ci słowo  że... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

I chciałbym dać Ci słowo, że będę obok bejb. Wierzyć, że dasz mi słowo. Nie walczyć znów o każdy sen. W noc grzeszyć z Tobą, gdy suką jesteś w dzień. Pędzimy krętą drogą. / Emes Milligan- Bonny, posłuchaj koniecznie, ode mnie dla Ciebie.

Lubię Twoje słowa i gesty. I jak... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Lubię Twoje słowa i gesty. I jak patrzysz na mnie, gdy jesteśmy sami. Lubię jak szepczesz. I mówisz mi te wszystkie zdania, które nie pasują do damy. Mógłbym Cię spisać jak wersy, ale nie można Cię spisać słowami. I nigdy nie będziesz tą jedną z wielu suk, ale chyba też nigdy tą jedną, cóż. / Emes Milligan.

Znów patrzysz na mnie tym wzrokiem i... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Znów patrzysz na mnie tym wzrokiem i pytasz nieśmiało, co mi się śniło? Z ust czytam, że jesteś jak ludzie z okien, wiesz lepiej ode mnie co było. Déja vu. / Emes Milligan.

I znów pójdziemy na wojnę jak w... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

I znów pójdziemy na wojnę jak w Allo Allo- jesteś? Coś przerwało, jestem. Widzimy się na mieście, bez ściem. To wyjście zawsze to bardziej galop, dumny z siebie jak jakiś baron. Uuu robimy nalot, na bar nalot. Już wiesz jak mogło skończyć, jak mogło skończyć się. / Emes Milligan.

I nagle budzisz się sam  telefon... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

I nagle budzisz się sam, telefon milczy i ciężko skumać Ci, że jest po wszystkim.

Dobrze wiesz  że w końcu wrócę... teksty

xes dodano: 29 stycznia 2018

Dobrze wiesz, że w końcu wrócę jak zawsze. Ale powiedz, zastanów się, masz jeszcze siłę? / PLANET ANM.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV