głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch w każdej naszej piosence w każdym mężczyźnie w każdych zielonych oczach szukam Ciebie. każdym zmysłem przy jednorazowym dotknięciu Twoich dłoni w każdym Twoim s

hibitch

hibitch.moblo.pl
w każdej naszej piosence w każdym mężczyźnie w każdych zielonych oczach szukam Ciebie. każdym zmysłem przy jednorazowym dotknięciu Twoich dłoni w każdym Twoim spoj
w każdej naszej piosence  w każdym... teksty

hibitch dodano: przedwczoraj o 00:29

w każdej naszej piosence, w każdym mężczyźnie, w każdych zielonych oczach szukam Ciebie. każdym zmysłem, przy jednorazowym dotknięciu Twoich dłoni , w każdym Twoim spojrzeniu szukam nas , jakiegoś okruszka, elementu. znaku który powie mi, że jednak byłam tego warta, że Ty też oddał byś wiele by jeszcze raz się przytulić. po prostu. i odejść. po cichu. nikomu nie wadząc. | HB.

TYLKO TY WIESZ JAK TO BYŁO. teksty

hibitch dodano: 1 tydzień temu

TYLKO TY WIESZ JAK TO BYŁO.

'' Skąd mogłam wiedzieć  że się... teksty

hibitch dodano: 1 tydzień temu

'' Skąd mogłam wiedzieć, że się nie liczy, to jak patrzymy na siebie w ciszy? Skąd mogłam wiedzieć, że mnie oszukasz? Miało być pięknie, teraz i tutaj... ''

Wszystko co piękne w pewnym momencie... teksty

hibitch dodano: 1 tydzień temu

Wszystko co piękne w pewnym momencie gdzieś znika | HB.

to mogło być naprawdę piękne.... teksty

hibitch dodano: 1 tydzień temu

to mogło być naprawdę piękne. cholernie romantyczne. to mogło być TO czego szukałam. tylko że w pogoni za Tobą i Twoimi uczuciami gdzieś zgubiłam siebie próbując dopasować się do Ciebie. Chciałam być idealna dla Ciebie. | HB.

Tak nagle i niespodziewanie moje... teksty

hibitch dodano: 27 marca 2019

Tak nagle i niespodziewanie moje serce zabiło mocniej kiedy nasze spojrzenia się spotkały, kiedy zobaczyłam jak się uśmiechasz, kiedy nasze dłonie się spotkały i wyszeptały nieśmiało swoje imiona. Nie sądziłam, że można tak oczarować, tak opętać. | HB.

Czym dla mnie jest przyjaźń z... teksty

hibitch dodano: 16 marca 2019

Czym dla mnie jest przyjaźń z Tobą? Powrotem do Ciebie, powiedzenie Ci prawdy mimo tego, że boli, wybaczenie największych błędów, widokiem twoich łez kiedy ja płaczę, widokiem twoich łez kiedy popełniłam błąd, kiedy moje życie widziało na włosku, mówienie sekretów, przyjściem do Ciebie po miesiącu i rozmową jakby tego nie było, tęsknotą i radością. Rozmową o nim, o kupie, o rozstępach, kłótnia i, nie godnością zaciętością, ciągłym śmiechem i litrami i alkoholu. Żałuję wielu złych uczynków. Ale ty jesteś, ja jestem. Niech tak już pozostanie | HB.

I tak kochanie  mijają minuty  dni... teksty

hibitch dodano: 16 marca 2019

I tak kochanie, mijają minuty, dni, miesiące i powoli wszystko co było Tobą przesiąknięte znika pokazując prawdę o nas. Obydwoje byliśmy zbyt słabi na to. Ale ty do tego byłeś tchórzem który nie potrafił wybrać bardziej zawiłej drogi i wybrał prosty przetarty szlak. | HB.

Wiesz co kiedyś myślałam? Że... teksty

hibitch dodano: 12 marca 2019

Wiesz co kiedyś myślałam? Że nasza miłość jest niezniszczalna, że przetrwa największe wojny. Pamiętasz jak drżącym szeptem prosiłam po prostu o prawdę? Jak calowales mnie w czoło i patrząc w oczy mówiłeś, że tak właśnie jest? A teraz? Wmawiasz mi, że te kłamstwa były moją winą, że ja byłam tą złą. Że ja zraniłam. Co sobie wtedy myślałeś? Co myślisz teraz? Czy naprawdę wierzysz w to, że nie kochałam? Czy to Twoja niemiłość do mnie? |HB.

Mam jedno Marzenie. Chciałabym... teksty

hibitch dodano: 11 marca 2019

Mam jedno Marzenie. Chciałabym żebyś poświęcił mi jedną noc. Wyszeptał mi całą prawdę nawet jeśli by mnie bardzo zabolała. Jeszcze ostatni raz spojrzeć w Twoje zielone oczy, poczuć smak Twoich ust zabarwionych miętowym papierosem i kroplą wina. I Tyle. Pragnę prawdy na którą chyba zasłużyłam? | HB.

Moje skruszone serce leży rozsiane... teksty

hibitch dodano: 11 marca 2019

Moje skruszone serce leży rozsiane na podłodze, rozwiewa je wiatr delikatnymi podmuchami na które nie zwracam uwagi. Byłeś tornadem. Tym samym przez które się rozsypało serce i tym samym które może złożyć to w całość. | HB.

Szukasz potwierdzenia swoich... teksty

hibitch dodano: 11 marca 2019

Szukasz potwierdzenia swoich oskarżeń w moich gestach, próbujesz dowieść swojej prawdy choć sam w tym wszystkim byłeś nieszczery. Kochanie chciałam Ci oddać niebo, wszystkie gwiazdy na które razem patrzeliśmy. A tak naprawdę byliśmy całkiem różni, nie byłeś na mnie gotowy, nie potrafiłeś poświęcić nawet cząstki tego co ja. | HB.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 13 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV