głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch „To nasza tylko nie gwiazd naszych wina. William Shakespeare. znów pękło. stałeś obok ale nawet nie usłyszałeś jak spada i pęka. to podobne do zbicia szklanki.

hibitch

hibitch.moblo.pl
„To nasza tylko nie gwiazd naszych wina. William Shakespeare.
„To nasza tylko  nie gwiazd naszych... teksty

hibitch dodano: 13 grudnia 2014

„To nasza tylko, nie gwiazd naszych wina." - William Shakespeare.

znów pękło. stałeś obok  ale... teksty

hibitch dodano: 12 grudnia 2014

znów pękło. stałeś obok, ale nawet nie usłyszałeś jak spada i pęka. to podobne do zbicia szklanki. myślisz, że już wszystko pozbierałaś, włożyłaś do jednego worka. aż po pewnym czasie przejeżdżasz ręką i odłamek wbija się i boli pozwalając wrócić wspomnieniom.| hb.

  Jasne  że głupio tęsknić za... teksty

hibitch dodano: 11 grudnia 2014

" Jasne, że głupio tęsknić za kimś, z kim ci się nie układało. Ale nie wiem, fajnie było mieć kogoś, z kim można się kłócić. "

 Czasami ludzie nie rozumieją wagi... teksty

hibitch dodano: 11 grudnia 2014

-Czasami ludzie nie rozumieją wagi obietnic, gdy je składają - wyjaśniłam. Isaac spojrzał na mnie ze zdumieniem. - No jasne, oczywiście. Ale i tak należy ich dotrzymywać. Na tym polega miłość. Miłość to dotrzymywanie obietnic wbrew wszystkiemu. John Green – Gwiazd naszych wina

czekam na nasze JUTRO. na nasz... teksty

hibitch dodano: 10 grudnia 2014

czekam na nasze JUTRO. na nasz wspólny dom, poranki przy tobie. miłe wieczory. tupot małych stópek w domu i szczekanie psa. hedbaty wieczorem, całusów prawdziwych a nie tych przez smsa. przytulenia kiedy tylko chcę a nie kiedy mogę. JUTREM może być nawet oglądanie meczy. czekam na to nasze JUTRO. | hb.

sprawię  że nie będziesz mógł... teksty

hibitch dodano: 7 grudnia 2014

sprawię, że nie będziesz mógł beze mnie żyć. zniszcze twoją psychikę masą wątpliwości czy aby na pewno jestem tylko dla Ciebie. nie będziesz mógł beze mnie spokojnie oddychać. zniszcze Cię obojętnością. tak jak się nauczyłam od ciebie. | hb.

szkoda  że tak mało piszesz ostatnio :  teksty hibitch dodał komentarz: szkoda, że tak mało piszesz ostatnio :) do wpisu 7 grudnia 2014
zapach pomarańczy i słodkich... teksty

hibitch dodano: 6 grudnia 2014

zapach pomarańczy i słodkich mandarynek unosi się w powietrzu. czuć też pierniki. tylko twojego znajomego zapachu brak. | hb.

jest tak blisko  myślę  że... teksty

hibitch dodano: 4 grudnia 2014

jest tak blisko, myślę, że mogłabym go mieć. tak łatwo poddaje się kiedy uśmiechnę się tylko do niego spoglądając w jego oczy. wiem, że mogłabym być jego WIĘCEJ. ale wiem też, że złamalibyśmy dwa serduszka bijące dla nas tak wiernie. |hb.

chciałabym spróbować jego ust... teksty

hibitch dodano: 4 grudnia 2014

chciałabym spróbować jego ust które często pewnie smakują kawą, posmakować jak smakuje jego skóra pod moimi wargami. odczytać palcami jego ciało, przejechać palcami po jego brzuchu gdzie ma delikatne seksowne włoski które prowadzą do zguby moich zmysłów. |hb.

zlizywał Ci puder z czoła? xD teksty hibitch dodał komentarz: zlizywał Ci puder z czoła? xD do wpisu 4 grudnia 2014
Ciągle będę popełniać te same... teksty

hibitch dodano: 3 grudnia 2014

Ciągle będę popełniać te same błędy Mając nadzieję że zrozumiesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV