głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch Każdy z nas zaczyna życie jako wodoszczelny okręt. Ale potem przydarzają się nam różne rzeczy ludzie nas opuszczają albo nas nie kochają albo nas nie rozumieją

hibitch

hibitch.moblo.pl
Każdy z nas zaczyna życie jako wodoszczelny okręt. Ale potem przydarzają się nam różne rzeczy ludzie nas opuszczają albo nas nie kochają albo nas nie rozumieją albo m
Każdy z nas zaczyna życie jako... teksty

hibitch dodano: 15 grudnia 2014

Każdy z nas zaczyna życie jako wodoszczelny okręt. Ale potem przydarzają się nam różne rzeczy - ludzie nas opuszczają albo nas nie kochają, albo nas nie rozumieją, albo my ich nie rozumiemy, więc tracimy, przegrywamy i ranimy się wzajemnie. I okręt zaczyna miejscami pękać. No, a kiedy okręt pęka, koniec staje się nieunikniony.

 mam dość  mruknęłam pod nosem... teksty

hibitch dodano: 14 grudnia 2014

- mam dość - mruknęłam pod nosem ocierając łzy. - ale wiesz? nie potrafię zobaczyć tego świata bez nas. zagryzł wargi i spojrzał mi w oczy. - to co. kolejny nasz ostatni raz? -zaśmiałam się i wtuliłam w jegoramiona i znów czułam się bezpieczna... na jakiś czas. | hb.

„To nasza tylko nie gwiazd naszych... teksty

hibitch dodano: 13 grudnia 2014

„To nasza tylko, nie gwiazd naszych wina." - William Shakespeare.

znów pękło. stałeś obok ale... teksty

hibitch dodano: 12 grudnia 2014

znów pękło. stałeś obok, ale nawet nie usłyszałeś jak spada i pęka. to podobne do zbicia szklanki. myślisz, że już wszystko pozbierałaś, włożyłaś do jednego worka. aż po pewnym czasie przejeżdżasz ręką i odłamek wbija się i boli pozwalając wrócić wspomnieniom.| hb.

 Jasne że głupio tęsknić za... teksty

hibitch dodano: 11 grudnia 2014

" Jasne, że głupio tęsknić za kimś, z kim ci się nie układało. Ale nie wiem, fajnie było mieć kogoś, z kim można się kłócić. "

 Czasami ludzie nie rozumieją wagi... teksty

hibitch dodano: 11 grudnia 2014

-Czasami ludzie nie rozumieją wagi obietnic, gdy je składają - wyjaśniłam. Isaac spojrzał na mnie ze zdumieniem. - No jasne, oczywiście. Ale i tak należy ich dotrzymywać. Na tym polega miłość. Miłość to dotrzymywanie obietnic wbrew wszystkiemu. John Green – Gwiazd naszych wina

 Nagle wstaje zaskakując mnie i... teksty

hibitch dodano: 10 grudnia 2014

"Nagle wstaje, zaskakując mnie i sadza na fortepianie. Stopami dotykam klawiszy, wydobywając z nich fałszywie brzmiące dźwięki. Christian rozsuwa mi kolana, po czym chwyta za dłonie. – Połóż się – nakazuje, trzymając je mocno, a ja się kładę. Nakrywa jest twarda i zimna. Puszcza mnie i rozsuwa moje nogi jeszcze szerzej. Moje stopy wygrywają najwyższe i najniższe dźwięki. O rany. Wiem, co zamierza zrobić, i to wyczekiwanie... Jęczę głośno, gdy całuje moje kolano, by chwilę później przesuwać się w górę uda. Podciąga materiał koszuli jeszcze wyżej, muskając nim moją uwrażliwioną skórę. Zamykam oczy i całkowicie mu się oddaję..."

czekam na nasze JUTRO. na nasz... teksty

hibitch dodano: 10 grudnia 2014

czekam na nasze JUTRO. na nasz wspólny dom, poranki przy tobie. miłe wieczory. tupot małych stópek w domu i szczekanie psa. hedbaty wieczorem, całusów prawdziwych a nie tych przez smsa. przytulenia kiedy tylko chcę a nie kiedy mogę. JUTREM może być nawet oglądanie meczy. czekam na to nasze JUTRO. | hb.

sprawię że nie będziesz mógł... teksty

hibitch dodano: 7 grudnia 2014

sprawię, że nie będziesz mógł beze mnie żyć. zniszcze twoją psychikę masą wątpliwości czy aby na pewno jestem tylko dla Ciebie. nie będziesz mógł beze mnie spokojnie oddychać. zniszcze Cię obojętnością. tak jak się nauczyłam od ciebie. | hb.

szkoda że tak mało piszesz ostatnio : teksty hibitch dodał komentarz: szkoda, że tak mało piszesz ostatnio :) do wpisu 7 grudnia 2014
zapach pomarańczy i słodkich... teksty

hibitch dodano: 6 grudnia 2014

zapach pomarańczy i słodkich mandarynek unosi się w powietrzu. czuć też pierniki. tylko twojego znajomego zapachu brak. | hb.

myślę że za tobą tęsknię. ale... teksty

hibitch dodano: 6 grudnia 2014

myślę, że za tobą tęsknię. ale tak boję się tego co mogłoby znów między nami być. | hb.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV