głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch Choćby nie wiem co nie pokażę Ci mych uczuć. Jak bardzo boli mnie nasz koniec. Jak co wieczór umieram z drinkiem w dłoni drugą już sypię na kreskę. A Ty śpisz i

hibitch

hibitch.moblo.pl
Choćby nie wiem co nie pokażę Ci mych uczuć. Jak bardzo boli mnie nasz koniec. Jak co wieczór umieram z drinkiem w dłoni drugą już sypię na kreskę. A Ty śpisz i nie
Choćby nie wiem co  nie pokażę Ci... teksty

hibitch dodano: 22 stycznia 2019

Choćby nie wiem co, nie pokażę Ci mych uczuć. Jak bardzo boli mnie nasz koniec. Jak co wieczór umieram z drinkiem w dłoni, drugą już sypię na kreskę. A Ty śpisz i nie rusza Cię nic. Masz wszystko. Żonę, dzieci. Dom. A ja tu umieram, nie wiedzieć czemu. To ty mnie zraniłeś. To ty nie odezwałeś się słowem. |HB.

Ta chwila... Nasze spojrzenia się... teksty

hibitch dodano: 21 stycznia 2019

Ta chwila... Nasze spojrzenia się spotykają na krótką chwilę. Zieleń naszych oczy miesza się ze sobą ukazując wiele żalu i cierpienia, wyrzutów sumienia. To te oczy patrzył na mnie z miłością, rozbierały mnie wzrokiem. Te oczy zaćpane, zapłakane, smutne, wesołe czy pijane kochałam. Nadal Cię kocham skarbie. |HB.

Kiedy w końcu skończy się ta... teksty

hibitch dodano: 21 stycznia 2019

Kiedy w końcu skończy się ta tęsknota? Kiedy odważę się postawić kropkę przy naszym rozdziale? Nie oszukuj się ani mnie, że było idealnie. Że mogło to przetrwać. Wszystkie moje przypuszczenia okazały się prawdą. Za zasłoną kłamstw i narkotykowego odużenia, wiedziałam, że to niewłaściwe. Że ranię nie tylko siebie ale i tej z którą tak długo kroczysz przez życie. Już wiem jak smakujesz, jak moje serce przy Tobie przyśpiesza, jak boli kiedy je ranisz. Chciałam mieć Cię za wszelką cenę. Wmawialam sobie, że jest dobrze. Że kogoś mam tak drogiego. Niestety, tak naprawdę byłam Ciągle sama. | HB.

byłeś serca biciem  teksty

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

byłeś serca biciem,

wiele było naszych końców i... teksty

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

wiele było naszych końców i początków. zawsze kończyłeś to ty , mając mnie za niezdolną do takiego czynu. nie brałeś na poważnie kiedy mówiłam, że odchodząc ... odejdę na zawsze. odeszłam. wyparłam cię slysząc jedynie, że nie byłam tego warta.|HB.

ten koniec nie miał prawa się... teksty

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało twoich słów. |HB.

zanim powiem ci siemia  ty na do... teksty

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

zanim powiem ci siemia ty na do widzenia mi pokażesz kilka swoich kłamstw nie musisz mnie doceniać bo niewiele to zmienia zawsze mówili przecież że nie mamy szans i choć mnie boli serce to zanim cię odkręcę minie jakiś pojebany czas chodź się napijemy wymażemy sceny , w których żadne z nas nie chciało grać.

bardzo bardzo mocno Cię potrzebuję.... teksty

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

bardzo bardzo mocno Cię potrzebuję. pragnę ugasić mój ból w twoich ramionach i wyrazić cierpienie w miłosnym pocałunku. pragnę znów słuchać bicia twojego serca i cichego mruczenia kiedy drapię cię po plecach. zrobić ci herbatę wieczorem, tosta rano, być twoim kotkiem. choć ostatni jeden raz. |HB.

możesz wymyślać sobie wiele... teksty

hibitch dodano: 16 grudnia 2018

możesz wymyślać sobie wiele historii. dopowiadać historie wyssane z palca. możesz robić mi na złość. doszukiwać się swoich prawd. ale przynajmniej nie zmieniaj tej jednej jedynej prawdy. że Cię Kocham. I dałabym wszystko byś mógł się ostatni choć raz się jeszcze o tym przekonać . bym mogła ostatni raz pocałować cię , przytulić i wyszeptać te dwa słowa . |HB.

Nasze życie? Z twoich ust brzmiało... teksty

hibitch dodano: 26 listopada 2018

Nasze życie? Z twoich ust brzmiało jak najpiękniejsza bajka Disneya. Przyszłość malowała się w znacznie bardziej kolorowych barwach niż nie jedna z księżniczek mogłaby sobie wymarzyć. Całe szczęście ... w odpowiednim czasie przestałam wierzyć w tych idiotów w rajstopach. | HB.

powoli się wycofuję. ty tego... teksty

hibitch dodano: 29 października 2018

powoli się wycofuję. ty tego jeszcze nie zauważasz. subtelnie zbaczam z Twojej ścieżki szukając własnej kiedy na chwilę puszczasz moją rękę. zaczynam oddychać bez Ciebie , ale nie dlatego, że tego chcę. sam mnie tego uczysz. choć czasami w moim sercu zatli się nadzieja pod wpływem czułego gestu czy wiadomości, ale równie szybko ją gasisz.| HB

Zawsze szłam prostą drogą. Teraz... teksty

hibitch dodano: 12 września 2018

Zawsze szłam prostą drogą. Teraz poszłam Twoją z Tobą. Najtrudniejszą. Czuję jakby ktos mnie zatrzasnął w złotej klatce. Boję się, że kolejnym razem nie będę miała siły walczyć o to byś mi wierzył. | HB.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV