głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch po raz kolejny słyszę twoje ciche PRZEPRASZAM jakby to miało coś zmienić. jakby to miało wymazać złe wspomnienia jakby te wylane na Ciebie łzy miały pójść w nie

hibitch

hibitch.moblo.pl
po raz kolejny słyszę twoje ciche PRZEPRASZAM jakby to miało coś zmienić. jakby to miało wymazać złe wspomnienia jakby te wylane na Ciebie łzy miały pójść w niepamięć. w
po raz kolejny słyszę twoje ciche... teksty

hibitch dodano: 26 marca 2015

po raz kolejny słyszę twoje ciche PRZEPRASZAM jakby to miało coś zmienić. jakby to miało wymazać złe wspomnienia, jakby te wylane na Ciebie łzy miały pójść w niepamięć. widać nigdy nie płakałeś, nigdy nic Cie na tyle nie zabolało. / hb.

kolejny raz patrzę ci w oczy a ty... teksty

hibitch dodano: 6 marca 2015

kolejny raz patrzę ci w oczy a ty kłamiesz, że jestem tą na którą czekałeś . uśmiecham się krzywo a ty pytasz dlaczego i udajesz smutnego wyrzucając mi niemiłość. a ja po prostu widziałam Cię z tą rudą zdzirą, ale lubię słuchać jak coś we mnie pęka i czekam aż rozkruszy się to gówno do końca. _ hb.

Być może zemsta na tobie nie jest... teksty

hibitch dodano: 6 marca 2015

Być może zemsta na tobie nie jest najlepszym sposobem by się na tobie odegrać. Właściwe nic mi to nie da, ale wiem, ze to jedyny sposób by złagodzić te złe emocje. By po prostu poczuć się lepiej. Wiedząc że ty a nie ja teraz cierpisz._ hb.

nie musisz się podobać. nie musisz... teksty

hibitch dodano: 6 marca 2015

nie musisz się podobać. nie musisz być tą panną z idealnymi paznokciami pomalowanymi na krwistą czerwień czy jaki tam kolor woli. nie musisz mieć nienagannie ułożonej fryzury tylko dlatego, że jemu się tak podoba. bo uwierz, że znajdzie się ktoś kto pokocha Cię bez tych wszystkich dodatków, z pryszczem na nosie czy dresie. z takim kimś będziesz mogła pić piwo i jeść pizzę gdzieś w pizzerii a nie sałatki bo znów powiedział o dodatkowych kilogramach. _ hb.

Jakie to dziwne. Czasem Prawdziwa... teksty

hibitch dodano: 20 luty 2015

Jakie to dziwne. Czasem Prawdziwa miłość przychodzi wtedy kiedy myślimy, że już ją mamy. _Hb.

Sami musimy wybrać dla nas to... teksty

hibitch dodano: 12 luty 2015

Sami musimy wybrać dla nas to większe dobro. Nawet jeśli to oznacza rozstanie, wolę żebyś był szczęśliwy z inna niż nieszczęśliwy ze mną._ hb.

a jeśli ja chcę właśnie taka... teksty

hibitch dodano: 26 grudnia 2014

a jeśli ja chcę właśnie taka być? nieobliczalna, wybuchowa i zazdrosna o każdą jedną? co jeśli lubię być taka? skora do płaczu przy romantycznym czy smutnym filmie czy nawet ze złości? i posłodzić w gościach herbatę trzema łyżeczkami a nie patrzeć ile wypada? i marzyć o pocałunku jak z filmu, o romantycznych małych gestach? lubię siebie. kocham nawet. szkoda, że ty mnie takiej właśnie nie. _ hb.

a jeśli tym razem miał rację?... teksty

hibitch dodano: 22 grudnia 2014

a jeśli tym razem miał rację? może tym razem wiedział co mówił, że to nie ma sensu. ale w końcu wrócił i mam wrażenie, że nie znalazł w zastępstwie równie dobrej zabawki. cóż. przynajmniej w tym jestem dobra. | Hb.

Każdy z nas tego przecież chce... teksty

hibitch dodano: 21 grudnia 2014

Każdy z nas tego przecież chce, zatrzymać się byle być szczęśliwym, mija czas, przemija dzień, ja tego chcę - żyć nie na niby.

i znów to samo. weacam na stare... teksty

hibitch dodano: 21 grudnia 2014

i znów to samo. weacam na stare śmieci i uśmiecham się krzywo. przecież ja tego nie chcę. | hb.

chciałam dać mu moją wieczność.... teksty

hibitch dodano: 19 grudnia 2014

chciałam dać mu moją wieczność. chciałam pokazać mu, że chcę odpowiadać " TAK " na każde z jego pytań. chciałam być przy nim w złych chwilach. zaciskam pięści i zagryzam wargi do krwi. on odszedł a ja nie wiem nawet kim jestem. odszedł bo uznał, że wieczność ze mną to nie jest to. | Hb.

a co jeśli przyjdzie do mnie do... teksty

hibitch dodano: 17 grudnia 2014

a co jeśli przyjdzie do mnie do pracy, zatrzyma na środku sali i spyta czy możemy spróbować znów? co jeśli rzucę w niego talerzem albo po prostu rzucę mu się w ramiona? | hb.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV