głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch Usiadłam na jego łóżku pociągając nogi pod brodę. Wszedł do pokoju z dwoma parującymi kubkami pachnącymi malinami. Dzięki usmiechnęłam się blado biorąc od niego

hibitch

hibitch.moblo.pl
Usiadłam na jego łóżku pociągając nogi pod brodę. Wszedł do pokoju z dwoma parującymi kubkami pachnącymi malinami. Dzięki usmiechnęłam się blado biorąc od niego ciepł
Usiadłam na jego łóżku... teksty

hibitch dodano: 1 lipca 2015

Usiadłam na jego łóżku pociągając nogi pod brodę. Wszedł do pokoju z dwoma parującymi kubkami pachnącymi malinami. - Dzięki - usmiechnęłam się blado biorąc od niego ciepły napój. - Nie masz mi nic do powiedzenia? - Spojrzał na mnie tym swoim nieustępliwym wzrokiem. Wbiłam wzrok w kubek. Dlaczego on musi wszystko wiedzieć? Mruknęłam coś pod nosem niewyraźnie biorąc łyk herbaty. Cholera. Pyszna. - Skrzywdził Cię. Inaczej by Cię tu nie było... Słuchaj. Dobrze wiesz co do ciebie czuję.... - Przestań proszę! - Przerwałam mu drżącym głosem a po chwili już czułam jak wyciąga mi kubek z dłoni i mnie przytula. Potem potok słów, łez i bezgranicza ulga, ale pustka w sercu. _ Hb.

Kiedy już myślisz  że to koniec... teksty

hibitch dodano: 11 czerwca 2015

Kiedy już myślisz, że to koniec wszystkiego, postawiłaś na to kreskę i tylko czekasz na jego kolejną krzywdę którą jesteś pewna, że Ci zada to on przychodzi i tym swoim specjalnym cichym głosem którym mówił tylko do Ciebie szepcze PRZEPRASZAM. Rozpływasz się i tak w kółko. Ale w końcu nadchodzi taka chwila, że zaczynasz się zastanawiać po co tu jeszcze jesteś i zaczynasz zauważać innych mężczyzn, zaczynasz czuć więcej do nie tej osoby z którą jesteś. Łakniesz uczucia. Nie bój się tego. On już spierdolił. Nie myśl nad tym który Cię skrzywdził. Popatrz na tego który Cię docenia. _Hb.

dasz radę. jesteś silną i... teksty

hibitch dodano: 3 czerwca 2015

dasz radę. jesteś silną i niezależną kobietą która potrafi zerwać się z jego sznurków za które pociąga _ Hb.

podejmujemy wiele decyzji które... teksty

hibitch dodano: 3 czerwca 2015

podejmujemy wiele decyzji które zmieniają nasz los. ale boimy się tych najważniejszych. tych które zmienią nasze życie. tych przez które możemy zostać sami na tym strasznym świecie. dajemy się poniżać, nie szanować. robić z siebie zabawki w rękach mężczyzn. cholernie męskich dłoniach bez których .. jak ci się wydaje .. nie będziesz potrafiła otworzyć rano oczu, zrobić sobie ciepłej herbaty czy wyjść gdzieś do znajomych. przemyśl to.może kolejna miłość nie będzie taka sama, ale będziesz go kochała. być może nawet bardziej niż myślisz. _ Hb.

 Pilnuj się  aby nikt cię nie... teksty

hibitch dodano: 15 kwietnia 2015

"Pilnuj się, aby nikt cię nie lekceważył, nie zbywał ani po tobie nie deptał. Powiedz po prostu: Chwileczkę. Jestem warta wszystkiego, kochanie". Maya Angelou

To jest zbyt trudne   pezet. teksty

hibitch dodano: 28 marca 2015

To jest zbyt trudne - pezet.

po raz kolejny słyszę twoje ciche... teksty

hibitch dodano: 26 marca 2015

po raz kolejny słyszę twoje ciche PRZEPRASZAM jakby to miało coś zmienić. jakby to miało wymazać złe wspomnienia, jakby te wylane na Ciebie łzy miały pójść w niepamięć. widać nigdy nie płakałeś, nigdy nic Cie na tyle nie zabolało. / hb.

kolejny raz patrzę ci w oczy a ty... teksty

hibitch dodano: 6 marca 2015

kolejny raz patrzę ci w oczy a ty kłamiesz, że jestem tą na którą czekałeś . uśmiecham się krzywo a ty pytasz dlaczego i udajesz smutnego wyrzucając mi niemiłość. a ja po prostu widziałam Cię z tą rudą zdzirą, ale lubię słuchać jak coś we mnie pęka i czekam aż rozkruszy się to gówno do końca. _ hb.

Być może zemsta na tobie nie jest... teksty

hibitch dodano: 6 marca 2015

Być może zemsta na tobie nie jest najlepszym sposobem by się na tobie odegrać. Właściwe nic mi to nie da, ale wiem, ze to jedyny sposób by złagodzić te złe emocje. By po prostu poczuć się lepiej. Wiedząc że ty a nie ja teraz cierpisz._ hb.

nie musisz się podobać. nie musisz... teksty

hibitch dodano: 6 marca 2015

nie musisz się podobać. nie musisz być tą panną z idealnymi paznokciami pomalowanymi na krwistą czerwień czy jaki tam kolor woli. nie musisz mieć nienagannie ułożonej fryzury tylko dlatego, że jemu się tak podoba. bo uwierz, że znajdzie się ktoś kto pokocha Cię bez tych wszystkich dodatków, z pryszczem na nosie czy dresie. z takim kimś będziesz mogła pić piwo i jeść pizzę gdzieś w pizzerii a nie sałatki bo znów powiedział o dodatkowych kilogramach. _ hb.

Jakie to dziwne. Czasem Prawdziwa... teksty

hibitch dodano: 20 luty 2015

Jakie to dziwne. Czasem Prawdziwa miłość przychodzi wtedy kiedy myślimy, że już ją mamy. _Hb.

Sami musimy wybrać dla nas to... teksty

hibitch dodano: 12 luty 2015

Sami musimy wybrać dla nas to większe dobro. Nawet jeśli to oznacza rozstanie, wolę żebyś był szczęśliwy z inna niż nieszczęśliwy ze mną._ hb.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV