głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hibitch

Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw dorośniemy oboje do pewnych decyzji. Kiedy oboje to zrozumiemy  gdzie oboje błędy popełniliśmy będzie za późno. Zrozumiemy gdzie błędy zrobiliśmy może sam akurat uświadomisz może ktoś inny? Przysięgaliśmy oboje sobie coś pozostaniemy sobie na zawsze bratnimi duszami gdy nie będziemy mieli siebie. Ale to zawsze pozostanie bo część nas. Zawsze będzie.

rapwciaga dodano: dziś o 02:44

Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw, dorośniemy oboje do pewnych decyzji. Kiedy oboje to zrozumiemy gdzie oboje błędy popełniliśmy będzie za późno. Zrozumiemy gdzie błędy zrobiliśmy, może sam akurat uświadomisz, może ktoś inny? Przysięgaliśmy oboje sobie coś, pozostaniemy sobie na zawsze bratnimi duszami gdy nie będziemy mieli siebie. Ale to zawsze pozostanie, bo część nas. Zawsze będzie.

Nie wiem ile to już czasu minęło ale możliwe że właśnie to czytasz. Chciałam bym żebyś wiedział że mimo to co nas poróżniło. Tęsknie za Twym dotykiem.

rapwciaga dodano: 4 dni temu

Nie wiem ile to już czasu minęło ale możliwe, że właśnie to czytasz. Chciałam bym żebyś wiedział, że mimo to co nas poróżniło. Tęsknie, za Twym dotykiem.

Uwielbiałam siadać w naszym mieszkaniu na oknie obserwować jak Twoja klatka się unosi podczas gdy śpisz. Kochałam obserwować Twój błogi stan jak śpisz nie mając świadomości ile niebezpieczeństwa czeka Ciebie na tym świecie. Wyglądasz tak na niewinnego bezbronnego. Chciałam bym żebym była tą Twoją cholerną ostoją tym pieprzonym rajem na ziemii.

rapwciaga dodano: 20 sierpnia 2019

Uwielbiałam siadać w naszym mieszkaniu na oknie, obserwować jak Twoja klatka się unosi podczas gdy śpisz. Kochałam obserwować Twój błogi stan, jak śpisz nie mając świadomości ile niebezpieczeństwa czeka Ciebie na tym świecie. Wyglądasz tak na niewinnego, bezbronnego. Chciałam bym żebym była tą Twoją cholerną ostoją, tym pieprzonym rajem na ziemii.

smutno mi za tym wszystkim co mogłem nazywać moim

mistrzhehe dodano: 20 sierpnia 2019

smutno mi za tym wszystkim, co mogłem nazywać moim

Będzie to już ostatnia wiadomość do Ciebie byłeś moja taką pierwszą miłością ulotna jak kawałek papieru. Byłeś dla mnie wszystkim byłeś mym tlenem. Moim sercem mną tak po prostu. Cholernie mi brakuje tego uczucia że na sam Twój widok się samoistnie uśmiechałam. Cholernie brak mi Twoich ust rąk. Kurwa Ciebie. Cholernie tęsknie uwielbiałam budzić się przed Tobą i oglądać jak śpisz lub przebudzic na chwile się w nocy bo mnie mocniej przytulałeś bo coś złego Ci się śniło. Kochałam Ci robić śniadania później Cię budzić pocałunkami. Może kiedyś przeczytasz to i zatęsknisz życzę Ci dobrze. Mam nadzieję że znajdziesz tą jedyną dziewczynę za która będziesz w stanie oddać siebie. Kocham Cię Słońce zawsze będę. Twoja.

rapwciaga dodano: 12 sierpnia 2019

Będzie to już ostatnia wiadomość do Ciebie, byłeś moja taką pierwszą miłością, ulotna jak kawałek papieru. Byłeś dla mnie wszystkim, byłeś mym tlenem. Moim sercem, mną tak po prostu. Cholernie mi brakuje tego uczucia, że na sam Twój widok się samoistnie uśmiechałam. Cholernie brak mi Twoich ust, rąk. Kurwa, Ciebie. Cholernie tęsknie, uwielbiałam budzić się przed Tobą i oglądać jak śpisz lub przebudzic na chwile się w nocy bo mnie mocniej przytulałeś, bo coś złego Ci się śniło. Kochałam Ci robić śniadania później Cię budzić pocałunkami. Może kiedyś przeczytasz to i zatęsknisz, życzę Ci dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz tą jedyną dziewczynę za która będziesz w stanie oddać siebie. Kocham Cię Słońce, zawsze będę. Twoja.

Nie wiesz czy mnie kochasz? Ja też chyba nie wiem już wczoraj jedyny dziś chuju jeden jeden chuj. Jestem taki zły do diabła ze mną iść na pewno? Co mam jednak zostać niby diabli złych nie wezmą?

xes dodano: 24 lipca 2019

Nie wiesz czy mnie kochasz? Ja też chyba nie wiem już, wczoraj- jedyny, dziś- chuju jeden- jeden chuj. Jestem taki zły, do diabła ze mną, iść na pewno? Co, mam jednak zostać, niby diabli złych nie wezmą?

Mimo iż minęło kilka tygodni mimo iż minęło kilkanaście godzin minut. Wciąż cholernie tęsknie. Tęsknie za Twoim dotykiem za Twoim głosem. Za Tobą. Dlaczego mam wrażenie że już nigdy nikogo jie pokocham tak mocno tak jak Ciebie?

rapwciaga dodano: 29 czerwca 2019

Mimo iż minęło kilka tygodni, mimo iż minęło kilkanaście godzin, minut. Wciąż cholernie tęsknie. Tęsknie za Twoim dotykiem, za Twoim głosem. Za Tobą. Dlaczego mam wrażenie, że już nigdy nikogo jie pokocham tak mocno tak jak Ciebie?

dlaczego skoro kochałem ją jak nikogo na świecie nie mogliśmy być z sobą? kochałem to zresztą jakby nic nie powiedzieć. nieraz czułem jakby to ona dopiero dała mi życie. jakby to nie ona z mojego żebra lecz ja z jej żebra odwrotnie niż w Piśmie

mistrzhehe dodano: 26 czerwca 2019

dlaczego, skoro kochałem ją jak nikogo na świecie, nie mogliśmy być z sobą? kochałem, to zresztą jakby nic nie powiedzieć. nieraz czułem, jakby to ona dopiero dała mi życie. jakby to nie ona z mojego żebra, lecz ja z jej żebra, odwrotnie niż w Piśmie

śniło mi się że przyszłaś. toteż siedzę i czekam tu na ciebie. czekam że może wraz z tobą łagodność spłynie na me serce spokój na moje myśli zapomnienie na pamięć

mistrzhehe dodano: 26 czerwca 2019

śniło mi się, że przyszłaś. toteż siedzę i czekam tu na ciebie. czekam, że może wraz z tobą łagodność spłynie na me serce, spokój na moje myśli, zapomnienie na pamięć

siedziałam na balkonie wtulona w wspomnienia. jest świeżo po 3 w nocy z każdym zaciągnięciem z nadzieją że wypale w sobie pustkę. żeby móc przestać czuć pusta przestrzeń żeby móc przestać tęsknić za Tobą. może kiedyś przypomnisz sobie że coś zostało u Ciebie? jeśli tak to proszę odeślij to do mnie.

rapwciaga dodano: 24 czerwca 2019

siedziałam na balkonie, wtulona w wspomnienia. jest świeżo po 3 w nocy, z każdym zaciągnięciem z nadzieją, że wypale w sobie pustkę. żeby móc przestać czuć pusta przestrzeń, żeby móc przestać tęsknić za Tobą. może kiedyś przypomnisz sobie, że coś zostało u Ciebie? jeśli tak, to proszę odeślij to do mnie.

Bo facet jest za męski na uczucia za dumny by przeprosić i za głupi by cokolwiek naprawić.  ansomia.

xes dodano: 16 czerwca 2019

Bo facet jest za męski na uczucia, za dumny, by przeprosić i za głupi by cokolwiek naprawić. / ansomia.

czasem wydaje mi się że śmierć jest już poza mną a ja cię kocham dalej

mistrzhehe dodano: 14 czerwca 2019

czasem wydaje mi się, że śmierć jest już poza mną, a ja cię kocham dalej

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV