głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch Wiesz co kiedyś myślałam? Że nasza miłość jest niezniszczalna że przetrwa największe wojny. Pamiętasz jak drżącym szeptem prosiłam po prostu o prawdę? Jak calow

hibitch

hibitch.moblo.pl
Wiesz co kiedyś myślałam? Że nasza miłość jest niezniszczalna że przetrwa największe wojny. Pamiętasz jak drżącym szeptem prosiłam po prostu o prawdę? Jak calowales mni
Wiesz co kiedyś myślałam? Że... teksty

hibitch dodano: 12 marca 2019

Wiesz co kiedyś myślałam? Że nasza miłość jest niezniszczalna, że przetrwa największe wojny. Pamiętasz jak drżącym szeptem prosiłam po prostu o prawdę? Jak calowales mnie w czoło i patrząc w oczy mówiłeś, że tak właśnie jest? A teraz? Wmawiasz mi, że te kłamstwa były moją winą, że ja byłam tą złą. Że ja zraniłam. Co sobie wtedy myślałeś? Co myślisz teraz? Czy naprawdę wierzysz w to, że nie kochałam? Czy to Twoja niemiłość do mnie? |HB.

Mam jedno Marzenie. Chciałabym... teksty

hibitch dodano: 11 marca 2019

Mam jedno Marzenie. Chciałabym żebyś poświęcił mi jedną noc. Wyszeptał mi całą prawdę nawet jeśli by mnie bardzo zabolała. Jeszcze ostatni raz spojrzeć w Twoje zielone oczy, poczuć smak Twoich ust zabarwionych miętowym papierosem i kroplą wina. I Tyle. Pragnę prawdy na którą chyba zasłużyłam? | HB.

Moje skruszone serce leży rozsiane... teksty

hibitch dodano: 11 marca 2019

Moje skruszone serce leży rozsiane na podłodze, rozwiewa je wiatr delikatnymi podmuchami na które nie zwracam uwagi. Byłeś tornadem. Tym samym przez które się rozsypało serce i tym samym które może złożyć to w całość. | HB.

Szukasz potwierdzenia swoich... teksty

hibitch dodano: 11 marca 2019

Szukasz potwierdzenia swoich oskarżeń w moich gestach, próbujesz dowieść swojej prawdy choć sam w tym wszystkim byłeś nieszczery. Kochanie chciałam Ci oddać niebo, wszystkie gwiazdy na które razem patrzeliśmy. A tak naprawdę byliśmy całkiem różni, nie byłeś na mnie gotowy, nie potrafiłeś poświęcić nawet cząstki tego co ja. | HB.

Jeśli naprawdę kochasz to kochaj... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Jeśli naprawdę kochasz to kochaj odważnie.

Jesteś jednym z tych co... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Jesteś jednym z tych co pokrzyżował mi plany. Z którym wiązała nadzieję na jakieś jutro. Nie do wiary jak miłość zaślepia, pozostawia klapki na oczach dopóki ktoś Ci tym klapkiem w mordę nie strzeli. | HB.

Zapomniałam już jak smakują Twoje... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Zapomniałam już jak smakują Twoje usta po kawie i papierosie. Jak to w ogóle jest Cię dotykać. Moje palce Cię zapominają. Moje zmysły wymazują. Serce już dawno przestało dla Ciebie bić. Mimo wszystko muszę Ci podziękować. Za ten " szczęścia milimetr", za pokazanie wartości choć miałeś ich niewiele. | HB

Naprawdę wierzyłam  że będę... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Naprawdę wierzyłam, że będę Twoją. Teraz dostrzegam jak bardzo bym nie chciała być na jej miejscu, znosić ten chłód, twoje ćpanie i wieczną nieobecność. Nigdy mnie nie potrzebowałeś. Zrozumiałam, że nasza relacja skończyła się tego lata kiedy pokawiła się Twoja przeszłość. | HB.

Pamiętaj dziewczyno. ŻONA to zawsze... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Pamiętaj dziewczyno. ŻONA to zawsze krótszy wyraz niż KOCHANKA | HB

Czuję jak patrzysz na mnie swoim... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Czuję jak patrzysz na mnie swoim łagodnym wzrokiem. Czekasz aż nasze spojrzenia się spotkają. A ja coraz bardziej dostrzegam jak bardzo się myliłam co do Ciebie, jak wiele było w tym spojrzeniu fałszu za każdym razem kiedy przyrzekałeś kiedyś do mnie wrócić. | HB.

Ostatni raz mnie pocałuj  pogładź... teksty

hibitch dodano: 21 luty 2019

Ostatni raz mnie pocałuj, pogładź po policzku, przytul tak czule i powiedz, że mnie kochasz. I zniknę z Twojego Świata. | HB

Pewnie zastanawiasz się dlaczego... teksty

hibitch dodano: 20 luty 2019

Pewnie zastanawiasz się dlaczego unikam Twojego wzroku. Ale jak spojrzeć w oczy kogoś kto znaczył tak wiele i przy tym nie zdradzić się, że w naszym spojrzeniu jest za wiele bólu, cierpienia i łez? Że jedyne czego się pragnie to przytulić go. Jak powiedzieć, że nawet nie zdążyliśmy się pożegnać i opanowało nas za wiele emocji? | HB.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV