głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hibitch Jeśli naprawdę kochasz to kochaj odważnie. Jesteś jednym z tych co pokrzyżował mi plany. Z którym wiązała nadzieję na jakieś jutro. Nie do wiary jak miłość zaśl

hibitch

hibitch.moblo.pl
Jeśli naprawdę kochasz to kochaj odważnie.
Jeśli naprawdę kochasz to kochaj... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Jeśli naprawdę kochasz to kochaj odważnie.

Jesteś jednym z tych co... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Jesteś jednym z tych co pokrzyżował mi plany. Z którym wiązała nadzieję na jakieś jutro. Nie do wiary jak miłość zaślepia, pozostawia klapki na oczach dopóki ktoś Ci tym klapkiem w mordę nie strzeli. | HB.

Zapomniałam już jak smakują Twoje... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Zapomniałam już jak smakują Twoje usta po kawie i papierosie. Jak to w ogóle jest Cię dotykać. Moje palce Cię zapominają. Moje zmysły wymazują. Serce już dawno przestało dla Ciebie bić. Mimo wszystko muszę Ci podziękować. Za ten " szczęścia milimetr", za pokazanie wartości choć miałeś ich niewiele. | HB

Naprawdę wierzyłam  że będę... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Naprawdę wierzyłam, że będę Twoją. Teraz dostrzegam jak bardzo bym nie chciała być na jej miejscu, znosić ten chłód, twoje ćpanie i wieczną nieobecność. Nigdy mnie nie potrzebowałeś. Zrozumiałam, że nasza relacja skończyła się tego lata kiedy pokawiła się Twoja przeszłość. | HB.

Pamiętaj dziewczyno. ŻONA to zawsze... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Pamiętaj dziewczyno. ŻONA to zawsze krótszy wyraz niż KOCHANKA | HB

Czuję jak patrzysz na mnie swoim... teksty

hibitch dodano: 9 marca 2019

Czuję jak patrzysz na mnie swoim łagodnym wzrokiem. Czekasz aż nasze spojrzenia się spotkają. A ja coraz bardziej dostrzegam jak bardzo się myliłam co do Ciebie, jak wiele było w tym spojrzeniu fałszu za każdym razem kiedy przyrzekałeś kiedyś do mnie wrócić. | HB.

Ostatni raz mnie pocałuj  pogładź... teksty

hibitch dodano: 21 luty 2019

Ostatni raz mnie pocałuj, pogładź po policzku, przytul tak czule i powiedz, że mnie kochasz. I zniknę z Twojego Świata. | HB

Pewnie zastanawiasz się dlaczego... teksty

hibitch dodano: 20 luty 2019

Pewnie zastanawiasz się dlaczego unikam Twojego wzroku. Ale jak spojrzeć w oczy kogoś kto znaczył tak wiele i przy tym nie zdradzić się, że w naszym spojrzeniu jest za wiele bólu, cierpienia i łez? Że jedyne czego się pragnie to przytulić go. Jak powiedzieć, że nawet nie zdążyliśmy się pożegnać i opanowało nas za wiele emocji? | HB.

Pewnego dnia przestałam się... teksty

hibitch dodano: 24 stycznia 2019

Pewnego dnia przestałam się przejmować. Po prostu. I nagle życie stało się lepsze. Nagle przestało być wszystko tak nadludzko trudne. |HB.

Nigdy nie będziesz moim błędem... teksty

hibitch dodano: 23 stycznia 2019

Nigdy nie będziesz moim błędem, nie powiem Ci, że nie byłeś tego wart. Każda chwila z Tobą czegoś mnie Nauczyła, uszczesliwiła lub zmusiła do refleksji. Nawet jeśli były to ogromne błędy których skutki odczuwać będę do końca życia a blizna z mojej dłoni nigdy nie zniknie. |HB

Pozwoliłam mu na więcej niż... teksty

hibitch dodano: 23 stycznia 2019

Pozwoliłam mu na więcej niż komukolwiek, pozwoliłam mu się odkryć, pozwoliłam sobie otworzyć się dla Ciebie i na Ciebie. Pozwoliłam sobie posypać pierwszą kreskę, pozwoliłam zabrać moje serce, badać je. Poznawać najskrytsze zakamarki. Rozkochać się w Twoich uśmiechach, spojrzeniach, dotyku. Nieprawdopodobne ile może się zdarzyć i zrodzic z nienawiści. | HB.

Nigdy nie widziałam nic gorszego... teksty

hibitch dodano: 23 stycznia 2019

Nigdy nie widziałam nic gorszego niż smutek w jego oczach. I choć widzę go wesołego, widzę w jego oczach jakieś zmartwienie, brak tego blasku. I choć zranił mnie głęboko jak nikt w życiu, żałuję, że nie mogę go wysłuchać, przytulić. Być chociaż. I zastanawiam się czy narkotyki doszczętnie zjadły mi mózg czy to po prostu znów ta głupia miłość. |HB.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV