głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes A Ty nie piszesz nic światła gasną. I nie chcesz stąd iść choć robi się jasno już. My niczym kusz na meblach podrywa nas uderzenie energia jak w bicie. Wiesz co

xes

xes.moblo.pl
A Ty nie piszesz nic światła gasną. I nie chcesz stąd iść choć robi się jasno już. My niczym kusz na meblach podrywa nas uderzenie energia jak w bicie. Wiesz coraz c
A Ty nie piszesz nic  światła... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

A Ty nie piszesz nic, światła gasną. I nie chcesz stąd iść, choć robi się jasno już. My niczym kusz na meblach, podrywa nas uderzenie, energia jak w bicie. Wiesz, coraz ciężej przestać. Mamy 4 wesela i pogrzeb.. co weekend. / Mioush.

Milczenie przynosi więcej odpowiedzi... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Milczenie przynosi więcej odpowiedzi niż kolejne pytania.

Podobno było to coś więcej a... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Podobno było to coś więcej a zawiało taką cholerną obojętnością. / .xeS.

Nie wiem gdzie jesteś  nie mówię... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Nie wiem gdzie jesteś, nie mówię ci, że jestem w niebezpieczeństwie. Nie będzie pewnie Ci spoko dziś wiedząc, że pęknie mi serce. I tracę kontrolę nad życiem, sam wchodzę na stryczek. Jak mogę, tak piszę, a Ty pytasz, czy się dobrze bawicie. / Bonson.

Znowu Cię nie ma  czasem wstaje nad... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Znowu Cię nie ma, czasem wstaje nad ranem i czuje Twój zapach. Ale Cię nie ma i nie wiem gdzie jesteś, masz zamiar wracać? W nocy tu byłaś na chwile, na milisekundę, nie dajesz się złapać. / PLANET ANM.

Jeszcze wczoraj to bym mógł się z... teksty

xes dodano: 7 luty 2018

Jeszcze wczoraj to bym mógł się z nią razem zestarzeć, dziś już to nie poszedłbym z nią nawet na kawę. Już nie mogę na nią patrzeć, chuj, niech tam marznie. I trudno niech jest jej beze mnie, nam łatwiej będzie. Wiem, że jeszcze zatęsknię kiedy jesień nadejdzie. Pewnie spojrzę na jej zdjęcie, potem odłożę je na miejsce i usiądę na krześle, zanim pojmę, że jej serce mnie nie chce. / PLANET ANM.

Lepiej  by zraniła Cię prawda  niż... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Lepiej, by zraniła Cię prawda, niż pocieszyło kłamstwo. / Khaled Hosseini.

Zrozumiałam  że ludzie zawsze  ale... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Zrozumiałam, że ludzie zawsze, ale to zawsze pozostają sami ze swoimi problemami.

Sala szpitalna jest taka duża a jego... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Sala szpitalna jest taka duża a jego ciałko takie drobne, do tego widoku nie chcę się przyzwyczajać, nie chcę widzieć braku tych iskierek w oczach. Mój świat jest już wystarczająco smutny, niech życie nie pogarsza mi mojej sytuacji i w końcu odpuści, niech da pozytywną wiadomość. Czekam na to już drugi dzień. / .xeS.

Chcieliśmy razem zbudować dom... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Chcieliśmy razem zbudować dom, którego nigdy żadne z nas nie miało. A My, nieudolni architekci, poprzestaliśmy naszą konstrukcję na stawianiu murów między nami.

Dam Ci dobrą radę. Zdrady ukryć... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Dam Ci dobrą radę. Zdrady ukryć chcesz? Najpierw lepiej kłamać naucz się. A teraz żegnaj, wyprowadź się z mych snów. Już nigdy więcej. Zamknęłam serce. Żadnych wspomnień. I żadnych Twoich słów. Tylko dreszcze ze sobą wezmę. / Ania Dąbrowska.

Jak nie ja  będzie inna. Tak już... teksty

xes dodano: 6 luty 2018

Jak nie ja, będzie inna. Tak już jest, przecież to nie Twoja wina. Nie wiesz jak to powiedzieć, nie martw się, mogę zrobić to za Ciebie. (...) Tylko nie mów, że się zmienisz, chyba sam w to już nie wierzysz. (...) Mnie nie oszukasz. Przecież to nie pierwszy raz. Nie próbuj mnie szukać, lepiej żebyś został sam. Kiedyś się uda, jeszcze przyjdzie na nas czas. / Natalia Kukulska.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV