głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Tylko o to cały czas chodziło. O zazdrość. Rywalizację. O to żeby cień pokonał płomień. Więc kiedy bywa się razem? Nie wiem. Może wtedy kiedy jest się samemu. I

xes

xes.moblo.pl
Tylko o to cały czas chodziło. O zazdrość. Rywalizację. O to żeby cień pokonał płomień.
Tylko o to cały czas chodziło. O... teksty

xes dodano: 12 sierpnia 2017

Tylko o to cały czas chodziło. O zazdrość. Rywalizację. O to, żeby cień pokonał płomień.

  Więc kiedy bywa się razem?   Nie... teksty

xes dodano: 12 sierpnia 2017

- Więc kiedy bywa się razem? - Nie wiem. Może wtedy, kiedy jest się samemu. I kiedy tego drugiego człowieka już nie ma, i kiedy wiesz, że nigdy już nie wróci do Ciebie. Może wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. Jeśli umiesz go pamiętać. / Marek Hłasko.

Dzisiaj znamy się gorzej  bowiem... teksty

xes dodano: 12 sierpnia 2017

Dzisiaj znamy się gorzej, bowiem musieliśmy dojrzeć i mijamy się na dworze często unikając spojrzeń, i myślę o niej ciągle, choć byliśmy niepoważni, i brak mi jej najmocniej, lecz to wymysł wyobraźni. / HuczuHucz.

  Tęsknisz za nim  prawda?... teksty

xes dodano: 12 sierpnia 2017

- Tęsknisz za nim, prawda? - zapytała łagodnie. - Potrzebujesz go i dlatego tęsknisz. - Jest częścią mnie, jak moje ramię, jak moje serce. Wprost nie potrafię sobie wyobrazić życia bez niego. Nie wiem, co ze sobą zrobić, dokąd pójść, jaki zrobić następny krok.

Smutno jest zdać sobie sprawę z... teksty

xes dodano: 12 sierpnia 2017

Smutno jest zdać sobie sprawę z tego, że tym, których kochamy, będzie lepiej bez nas.

Czasem obracam się i czuję w... teksty

xes dodano: 12 sierpnia 2017

Czasem obracam się i czuję w powietrzu Twój zapach i nie mogę, kurwa, nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za Tobą.

Tamtego poranka nie chciałam się z... teksty

xes dodano: 10 sierpnia 2017

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego, że pożegnałam Cię już oficjalnie - dla świata oraz Twojej podświadomości, nie żegnam Cię tu, w sercu, podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności. / mikela.

 Kochaj go za nas oboje  dobrze?... teksty

xes dodano: 10 sierpnia 2017

-Kochaj go za nas oboje, dobrze? Obiecaj! -powoli wsunął opadający jej kosmyk włosów za ucho. -Dobrze, będę, obiecuję. -cicho szepnęła, pozwalając odejść temu co dla niej najcenniejsze. / .xeS.

I gdy mnie przytula to mam wrażenie... teksty

xes dodano: 9 sierpnia 2017

I gdy mnie przytula to mam wrażenie, że mam w rękach cały świat. Razem się śmiejemy, razem płaczemy. To jedyna osoba do której mogę mieć pewność, że będzie mnie kochać mimo wszystko. Jedyna osoba która mnie nie zostawi. On, mój syn. Mój cały świat mieszczący się w tak drobnym ciałku. W nim jest moja siła. / .xeS.

Odkąd się rozstaiśmy  nie... teksty

xes dodano: 9 sierpnia 2017

Odkąd się rozstaiśmy, nie zrobiłam nic. Ponieważ nic nie jest tak ważne jak Ty. / .xeS.

Będzie mi brakowało tego  że Cię... teksty

xes dodano: 9 sierpnia 2017

Będzie mi brakowało tego, że Cię kocham. Będzie mi brakowało samotnych oczekiwań na Twoje przyjście. Będzie mi brakowało radości naszych spotkań i bólu naszych rozstań. A po pewnym czasie będzie mi brakowało tego, że już nie brakuje mi Ciebie.

Cztery etapy smutku. Pierwszy to... teksty

xes dodano: 9 sierpnia 2017

Cztery etapy smutku. Pierwszy to szok. Potem przyszło zaprzeczenie. To trwało aż do dzisiejszego ranka. Dziś ruszamy do następnego etapu. Gniew. Kiedy nadejdzie pogodzenie się? / Paullina Simons.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV