głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Zaufanie do drugiego człowieka to skomplikowana sprawa. Zaufanie to nie tylko poczucie że możesz komuś wszystko powiedzieć. Zaufanie to także przekonanie że dr

xes

xes.moblo.pl
Zaufanie do drugiego człowieka to skomplikowana sprawa. Zaufanie to nie tylko poczucie że możesz komuś wszystko powiedzieć. Zaufanie to także przekonanie że druga
 Zaufanie do drugiego człowieka to... teksty

xes dodano: 1 tydzień temu

"Zaufanie do drugiego człowieka to skomplikowana sprawa. Zaufanie to nie tylko poczucie, że możesz komuś wszystko powiedzieć. Zaufanie to także przekonanie, że druga osoba nie zrobi Ci krzywdy." / K. Platowska.

Milczę tak  byś słyszał mój krzyk. teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Milczę tak, byś słyszał mój krzyk.

Tylko uciec przed tym  co we mnie... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Tylko uciec przed tym, co we mnie drąży szlak bolesnych wspomnień.. marzę o tym.

A może inne oczy będą równie... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

A może inne oczy będą równie cudowne? Z całego serca chcę wierzyć, że tak. Czas przestać się karmić fałszywą nadzieją, że będzie dobrze. Nic już kurwa nie będzie dobrze, nie po tym wszystkim. / .xeS.

Ona nie chce widzieć mnie już  Ona... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Ona nie chce widzieć mnie już, Ona nie chce słyszeć już tych pustych słów. Inna wersje mam dla nas kochanie i padam u twych stóp z tymi kwiatkami róż. / TYMEK.

Najgorsza jest walka między tym co... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Najgorsza jest walka między tym co czujesz, a tym co wiesz.

Odchodzisz? Idź  przecież tego... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Odchodzisz? Idź, przecież tego kurwa chcesz. A ja? Radzę sobie i mam wyjebane, wiesz? ~ levelhard.

Zobacz  przecież miałam wiele... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Zobacz, przecież miałam wiele okazji, by zostawić Cię dla kogoś innego. Mogłabym być szczęśliwsza z kimś innym, lecz wolałam być szczęśliwa przy Tobie. Mogłabym całować inne usta, lecz w duszy pragnęłabym zatapiać z namiętnością w Twoich. Mogłabym patrzeć w inne oczy, lecz odbijałyby się w nich ten cholerny, a zarazem najpiękniejszy błysk Twoich oczu. Mogłabym czuć dotyk innych dłoni, lecz wolałam, gdy mocno ściskałeś mnie za rękę- upewniając mnie w fakcie, że nigdy jej nie puścisz. Mogłabym przechadzać się po parku z kimś innym, lecz wolałam jak szedłeś tak szczęśliwie i dumnie, że masz mnie przy swoim boku. Mogłabym spędzać każdą chwilę z kimś innym, lecz wolałam gdy poświęcałeś dla mnie swoją każdą wolną chwilę. Mogłabym trwać w objęciach innego, lecz niezastąpione byłyby Twoje najbezpieczniejsze na świecie ramiona. No właśnie, mogłabym, lecz wybrałam Ciebie. Już rozumiesz najdroższy, dlaczego bałam się Ciebie stracić? Bo byłeś najważniejszy.. / levelhard.

Zamknij drzwi za sobą  nie musisz... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Zamknij drzwi za sobą, nie musisz już wracać. Wszystko mi jedno, już wiem co to strata. ~ levelhard.

Wierzyłam  że magiczne słowo... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Wierzyłam, że magiczne słowo "kocham", to coś na zawsze. I że nie można go zabrać. Ty je jednak zabrałeś, odszedłeś wraz z nim i zostawiłeś mnie samą. Czasami jeszcze mówiłeś "kocham", ale było to słowo obce, nieprawdziwe, miało inny dźwięk. Nie było w nim słońca, stało się martwe, jak spod ziemi. To "kocham" mówiły tylko twoje usta, a nie Ty sam. Twoje usta powtarzały to słowo jak "do widzenia", jak "dzień dobry"; zwyczajnie, bez uśmiechu, niczym informacje o pogodzie na koniec dziennika. / Wanda Lachowicz.

Pełne zrozumienia milczenie bywa... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Pełne zrozumienia milczenie bywa lepsze od wielu słów, które koniec końców okazują się bezsensowne i zbędne.

Co się stało? Jak do tego doszło?... teksty

xes dodano: 2 tygodnie temu

Co się stało? Jak do tego doszło? Kiedy na wszystko nagle było za późno? Została sama, On znalazł sobie nową towarzyszkę podróży, na której mógł polegać, z którą w ciszy i spokoju może snuć wspólne plany na przyszłość. Czuła się fatalnie. Odrzucona, wymieniona, zastąpiona przez inną, która miała lepiej niż ona zaspokajać jego oczekiwania wobec życia. / Karin Alvtegen.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV