głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Miarą tego jak bardzo zależy Ci na drugiej osobie nie jest to jak bardzo cierpisz gdy ją stracisz tylko to jak bardzo starasz się gdy ją jeszcze masz. Mówili J

xes

xes.moblo.pl
Miarą tego jak bardzo zależy Ci na drugiej osobie nie jest to jak bardzo cierpisz gdy ją stracisz tylko to jak bardzo starasz się gdy ją jeszcze masz.
 Miarą tego  jak bardzo zależy Ci... teksty

xes dodano: 24 stycznia 2018

"Miarą tego, jak bardzo zależy Ci na drugiej osobie, nie jest to, jak bardzo cierpisz gdy ją stracisz, tylko to, jak bardzo starasz się, gdy ją jeszcze masz."

Mówili  Jeśli wejdziesz  nara!   a... teksty

xes dodano: 24 stycznia 2018

Mówili "Jeśli wejdziesz, nara!", a co niby kurwa miało mnie tu trzymać, weź spierdalaj!

I bez Ciebie jest tak cicho.   .xeS. teksty

xes dodano: 24 stycznia 2018

I bez Ciebie jest tak cicho. / .xeS.

Jego dłonie dawały mi spokój.... teksty

xes dodano: 23 stycznia 2018

Jego dłonie dawały mi spokój. Wiedział jak ich użyć, by wyciszyć każdy mój dreszcz strachu, niepewności, tęsknoty. Był w tym mistrzem..

Obiecał wieczność a dał wiele... teksty

xes dodano: 23 stycznia 2018

Obiecał wieczność a dał wiele łez. Odważył się zranić, teraz sam roni krew.

Musisz czuć pod skórą to  że... teksty

xes dodano: 23 stycznia 2018

Musisz czuć pod skórą to, że jesteś najważniejsza. On musi w Tobie to nieustannie stymulować. Musisz wiedzieć, że on Cię chce tu i teraz i nie za bardzo interesuje go Twoje zdanie w tym momencie. Musi sprawiać, że się czerwienisz kiedy patrzy Ci prosto w oczy. Musi powodować, że stajesz się mokra na samo wspomnienie lub wtedy kiedy szepta Ci do ucha jak bardzo go podniecasz. Musi się z Tobą nie zgadzać, toczyć spory intelektualne, rozmawiać na miliony tematów, ale przede wszystkim Cię słuchać. Musi być wsparciem dla każdej Twojej decyzji, pewnością, że kiedy nagle na chwilę zwątpisz, to On to zwątpienie rozwieje w ciągu ułamka sekundy. / Nawrocki.

Wspomnienia przecież nie mają imion. teksty

xes dodano: 23 stycznia 2018

Wspomnienia przecież nie mają imion.

Miłość to też rozmowy  siedzenie... teksty

xes dodano: 23 stycznia 2018

Miłość to też rozmowy, siedzenie razem i picie herbaty, takie pobycie. Lubienie, no.

 Tak Ci miałem wiele do powiedzenia.... teksty

xes dodano: 23 stycznia 2018

"Tak Ci miałem wiele do powiedzenia. Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się, że tylko o sobie. O sobie w Tobie. Albo raczej o Tobie we mnie." / Tadeusz Konwicki.

Lubiłam to uzależnienie od jego... teksty

xes dodano: 22 stycznia 2018

Lubiłam to uzależnienie od jego oczu. / napisana.

 Nie wiem jak Ty  mało ludziom... teksty

xes dodano: 22 stycznia 2018

"Nie wiem jak Ty, mało ludziom wierzę. Mam wrażenie, że się gubią kiedy mówią szczerze. Czuję, czuję, że pulsują moje bzduromierze. Pierzesz cudze brudy, kiedy mandżur swój upierzesz?" / Taco Hemingway.

Płyta winylowa się kręci. Ja... teksty

xes dodano: 22 stycznia 2018

Płyta winylowa się kręci. Ja kręcę się po pokoju. W tle Bisz, poeta. Geniusz, manipulator bodźcami. Zgaszone światła, a ja patrzę w sufit. Siadam przy tym dębowym biurku, kładę na nim nogi. Ustawiam fotel w pozycji półleżącej, myśląc o swojej pozycji w środowisku. Elitarności, popularności pogubionej w labiryncie słów. Brzmi mniej więcej tak, jak zdarcie z niej szmaty; odarta z uczuć. Kochaliśmy się, nie kochając się. Męczy mnie przeżywanie życia. Zrób pauzę; zapomniałam, że jestem tu sama, znowu SAMA. Muzyka jest za cicho, myśli za głośno. Dałam głośniej. Nie da się głośniej- jak zapomnieć? Próbuję zagłuszyć swoje myśli. Myślę o nim, tęsknię. Do innego, niż Ty myślisz. Myśli- zagłada XXI wieku. / Część I.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV