głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Lubiłam to uzależnienie od jego oczu. napisana. Nie wiem jak Ty mało ludziom wierzę. Mam wrażenie że się gubią kiedy mówią szczerze. Czuję czuję że pulsują moje

xes

xes.moblo.pl
Lubiłam to uzależnienie od jego oczu. napisana.
Lubiłam to uzależnienie od jego... teksty

xes dodano: 22 stycznia 2018

Lubiłam to uzależnienie od jego oczu. / napisana.

 Nie wiem jak Ty  mało ludziom... teksty

xes dodano: 22 stycznia 2018

"Nie wiem jak Ty, mało ludziom wierzę. Mam wrażenie, że się gubią kiedy mówią szczerze. Czuję, czuję, że pulsują moje bzduromierze. Pierzesz cudze brudy, kiedy mandżur swój upierzesz?" / Taco Hemingway.

Płyta winylowa się kręci. Ja... teksty

xes dodano: 22 stycznia 2018

Płyta winylowa się kręci. Ja kręcę się po pokoju. W tle Bisz, poeta. Geniusz, manipulator bodźcami. Zgaszone światła, a ja patrzę w sufit. Siadam przy tym dębowym biurku, kładę na nim nogi. Ustawiam fotel w pozycji półleżącej, myśląc o swojej pozycji w środowisku. Elitarności, popularności pogubionej w labiryncie słów. Brzmi mniej więcej tak, jak zdarcie z niej szmaty; odarta z uczuć. Kochaliśmy się, nie kochając się. Męczy mnie przeżywanie życia. Zrób pauzę; zapomniałam, że jestem tu sama, znowu SAMA. Muzyka jest za cicho, myśli za głośno. Dałam głośniej. Nie da się głośniej- jak zapomnieć? Próbuję zagłuszyć swoje myśli. Myślę o nim, tęsknię. Do innego, niż Ty myślisz. Myśli- zagłada XXI wieku. / Część I.

Kto wie o nas więcej  niż one? Niż... teksty

xes dodano: 22 stycznia 2018

Kto wie o nas więcej, niż one? Niż my sami o sobie? Od urodzenia jesteśmy pierdolonymi samobójcami, dążącymi do autodestrukcji. Kiedy w głowie przeklinamy, w rzeczywistości serdecznie ściskamy rękę. Ja nigdy, a Ty? Strzelam palcami, chociaż wolałabym z rewolweru, celując w głowę. nie napiszę czyją, podobnie jak nie napiszę, co myślę. Uważam, że dla miłości można zabić. Jedynego, czego nie można zrobić, to wybaczyć zdrady- bo jeżeli ktoś zdradził nas, my też, wybaczając mu. Zdradzamy się sami. Pif-paf. / Część II.

Znam gości  którzy prężąc... teksty

xes dodano: 22 stycznia 2018

Znam gości, którzy prężąc muskuły przekrzykują się informując świat, że są jak lwy... Ich problem polega tylko na tym, że ciągle jak szczeniaki uganiają się po imprezach za zwykłymi sukami. / Nawrocki.

Myślałam  że ciągle będziesz... teksty

xes dodano: 21 stycznia 2018

Myślałam, że ciągle będziesz mój kiedy całowałam Cię na pożegnanie. I możesz być z nią, ale to ja miałam Cię pierwsza.

Najtrudniejszą rzeczą w życiu jest... teksty

xes dodano: 20 stycznia 2018

Najtrudniejszą rzeczą w życiu jest nieodzywanie się do kogoś, z kim rozmawiałeś każdego dnia.

Nie mów mi  że wiesz co czuję  bo... teksty

xes dodano: 20 stycznia 2018

Nie mów mi, że wiesz co czuję, bo kiedy ja płakałam, Ty spałeś. / bezznakumiloscii.

Miałem kiedyś kobietę. Wiesz... teksty

xes dodano: 19 stycznia 2018

Miałem kiedyś kobietę. Wiesz dlaczego, jest najwspanialszą osobą pod słońcem? Ponieważ była to MOJA kobieta. Gdy patrzę na ludzi, którzy darzą ogromną nienawiścią swoich byłych, nie dziwie się, że już nie tworzą wspólnie relacji. Pomyśl. Jakim trzeba być kretynem, aby pewnego dnia oddać komuś: Serce, duszę i ciało, po czym bluzgać na niego, jak na najgorszego wroga? To TWÓJ świadomy wybór. Nikt Ci nic nie karze. Nikt Ci niczego nie narzuca. Wchodzisz z kimś w relację, to chyba znak, że znacie się bardzo dobrze. Przecież nikt z nas nie chce oddać się komuś, kto na wstępie jest agresywny, nie liczy się z naszym zdaniem, poniża nas, nie poświęca nam czasu, na ogół: źle mu się z oczu patrzy. / Jakub Czarodziej, I.

Ja rozumiem  że jeżeli jest to MOJA... teksty

xes dodano: 19 stycznia 2018

Ja rozumiem, że jeżeli jest to MOJA BYŁA, to coś gdzieś musiało się spierdolić, że nie idziecie razem przez świat. No ale. To był wybryk. Jeden błąd, który zadecydował, iż tego nie przełkniesz. Może i dałeś sobie z tym radę, ale ktoś skrzywdził Cię po raz drugi. Nie chcesz tego ciągnąć dalej? Wstań, koniecznie podziękuj, podaj powód, i wyjdź. Nie rozumiem ludzi, którzy poniżają swoich aktualnych partnerów. Dla mnie jednocześnie, poniżają samych siebie. W tym że znam ludzką wyobraźnie, i często się okazuje, że problem tkwi w tych, którzy najwięcej mówią. Rzygać mi się chce, gdy ktoś przy mnie wchodzi na temat swojego ex. Znasz mnie już troszkę, więc pomyśl, jak szybko kończy się ten temat. / Jakub Czarodziej, II.

Dla mnie tacy ludzie  mają ze sobą... teksty

xes dodano: 19 stycznia 2018

Dla mnie tacy ludzie, mają ze sobą problem. Można powiedzieć dla przykładu: "Nie jesteśmy razem, bo mnie zdradził", "Nie jesteśmy razem, bo mnie okłamał wielokrotnie". Lecz gdy ktoś mówi: "Jebać tego szmaciarza bez perspektyw! Tylko kanapa, tv i browar w ręce!", "Kłamie, zdradza, poniża. KAWAŁ CHUJA!".. Jeśli moja partnerka, położyła by się z piwem na kanapie i oglądała tv, to przyniósłbym jej koc. Jeśli jej życie dotychczas polegałoby, na oglądaniu non stop seriali, to nie zwróciłbym na nią uwagi. Jeśli moja kobieta NAGLE by się rozleniwiła, to stanąłbym na głowie, żeby dodać jej motywacji. Najpierw poznaj. Potem się oddaj. Gdy się psuje -> napraw. Gdy nie potrafisz naprawić -> odejdź. Gdy nagle poniżasz -> jesteś nikim. Widzisz most za mną? Jest piękny. Życzę Ci, abyś nie burzył mostów za sobą. Jeśli relacja Ci nie odpowiada? Odejdź z klasą, a nie z nożem w głowie. Pamiętaj. Relację tworzą dwie osoby. Masz identyczny wpływ na jej rozwój, jak i na jej rozpad. / Jakub Czarodziej, III.

You keep dreaming and dark scheming... teksty

xes dodano: 18 stycznia 2018

You keep dreaming and dark scheming, yeah, you do. You're a poison and I know that is the truth. / TWO FEET.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV