głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Chcę być tą jedną jedyną. Twoją wybranką bez której nie potrafisz żyć od której rano odrywasz się niechętnie a wieczorem pędzisz do niej jak na skrzydłach. Nie

xes

xes.moblo.pl
Chcę być tą jedną jedyną. Twoją wybranką bez której nie potrafisz żyć od której rano odrywasz się niechętnie a wieczorem pędzisz do niej jak na skrzydłach. Nie mogę
Chcę być tą jedną jedyną. Twoją... teksty

xes dodano: 4 dni temu

Chcę być tą jedną jedyną. Twoją wybranką, bez której nie potrafisz żyć, od której rano odrywasz się niechętnie, a wieczorem pędzisz do niej jak na skrzydłach. Nie mogę być trzymanym w rezerwie elementem planu B ani nagrodą pocieszenia.

Jeśli coś się pierdoli  to należy... teksty

xes dodano: 4 dni temu

Jeśli coś się pierdoli, to należy powiedzieć sobie o tym wprost i to jak najszybciej, czekanie tylko pogarsza sprawę. Z czekaniem aż wszystko runie jest jak z końcowymi napisami w każdym filmie, niby ciągną się bez końca, aż tu nagle widzimy napis THE END i okazuje się, że nie możemy wcisnąć PREV. Miłość zawsze umiera w milczeniu, nie w czasie kłótni. / Nawrocki.

Widocznie życie wolało nas osobno. teksty

xes dodano: 4 dni temu

Widocznie życie wolało nas osobno.

Chwilowo zawisła w próżni uczuć... teksty

xes dodano: 4 dni temu

Chwilowo zawisła w próżni uczuć straconych. Zgasła na moment.. Jednak zaraz pokaże jak silna się stała, tylko dlatego , że kochać przestała.

Czy u każdego faceta miłość jest... teksty

xes dodano: 4 dni temu

Czy u każdego faceta miłość jest tylko na moment? Póki inna nie postanowi rozłożyć nóg? Oto jest pytanie. / .xeS.

 Prześpij się z problemami! Nie... teksty

xes dodano: 4 dni temu

-Prześpij się z problemami! Nie podejmuj decyzji dziś. -Dobre! Kładę się codziennie z nimi do łóżka i myślę, że jest im tak dobrze ze mną w wyrze, że wpychają się na chama co noc w towarzystwie dodatkowych, nowych.. Fuck! / PP.

Nie odkładaj mnie na potem  bo potem... teksty

xes dodano: 4 dni temu

Nie odkładaj mnie na potem, bo potem mnie już nie będzie.

Mała Ty się rozpadasz jak... teksty

xes dodano: 4 dni temu

Mała Ty się rozpadasz jak przemoknięte książki, chciałem Cię wczoraj chwycić w ramiona, rozleciałaś mi się pod palcami, kochanie. Ty się poskładaj, już i tak jest Ciebie za mało. / Alina Korzeniowska.

Łatwo powiedzieć “Kocham”. Ale... teksty

xes dodano: 5 dni temu

Łatwo powiedzieć “Kocham”. Ale trudno jest być z kimś blisko. Trudno powiedzieć “Tak, to Ciebie chcę każdego kolejnego dnia”. Trudno znosić kłótnie. Trudno poświęcać swój czas. Trudno otwierać się przed drugą osobą. Trudno złapać za rękę i powiedzieć “Chodź, razem damy radę”. Bo to właśnie o to chodzi. O to RAZEM. Musisz być z drugą osobą blisko. Razem. Musisz wiedzieć, ze nie zaśniesz, dopóki nie będziesz miał pewności, że ona wróciła do domu; że jest bezpieczna. Musisz umieć coś poświęcić. Czasem niewiele, a czasem sporo. To trudne. Trudno rezygnować z czegoś z dnia na dzień. Ale jeśli trafisz na właściwą osobę, będziesz wiedział, że warto zrezygnować ze wszystkiego. Warto być razem. Bo w życiu pojawia się taki moment, kiedy przestają Cię bawić męskie wyjścia na piwo i zakupy z przyjaciółkami. Chcesz spokoju. Chcesz odpocząć. Trudno znaleźć kogoś, z kim będziesz mógł odpocząć. Nie mówić nic. Złapać za rękę. Zamknąć oczy. I pomyśleć “mam wszystko”. My to mieliśmy..

 ...  tak tęsknię za Tobą  że mi... teksty

xes dodano: 5 dni temu

(...) tak tęsknię za Tobą, że mi się w głowie mąci i sam snuję jakieś idiotyczne opowieści. Jeśli nie wrócę do Ciebie to chyba umrę, a Ty wiesz, że jestem specjalistą w reżyserowaniu nieszczęścia. / Marek Hłasko.

 Jeśli nie spełniam twoich... teksty

xes dodano: 5 dni temu

"Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań, nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice". / Christian Friedrich Hebbel.

Nie kocham Cię wcale  tylko moja... teksty

xes dodano: 5 dni temu

Nie kocham Cię wcale, tylko moja dusza jest taka jakaś smutna, kiedy patrzysz tak zupełnie obojętnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV