głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Dlaczego? Uderzyłam pięściami w stół. Dlaczego nie możesz mi uwierzyć? Dlaczego mi nie ufasz?! Ponieważ jesteś człowiekiem Cécile. Możesz okłamać nawet samą si

xes

xes.moblo.pl
Dlaczego? Uderzyłam pięściami w stół. Dlaczego nie możesz mi uwierzyć? Dlaczego mi nie ufasz?! Ponieważ jesteś człowiekiem Cécile. Możesz okłamać nawet samą sieb
 Dlaczego?  Uderzyłam pięściami w... teksty

xes dodano: 30 marca 2018

-Dlaczego? -Uderzyłam pięściami w stół. - Dlaczego nie możesz mi uwierzyć? Dlaczego mi nie ufasz?! -Ponieważ jesteś człowiekiem, Cécile. Możesz okłamać nawet samą siebie. / Danielle L. Jensen.

Zrozumiałem  że prawda zazwyczaj... teksty

xes dodano: 30 marca 2018

Zrozumiałem, że prawda zazwyczaj nie ma znaczenia, a kiedy ludzie nabiorą fałszywego przekonania na czyjś temat, nie zmienią zdania niezależnie od poczynań tej osoby. / Matthew Quick.

Wojna  wojna  mówię jej: dobra... teksty

xes dodano: 29 marca 2018

Wojna, wojna, mówię jej: dobra, dobra! Patrzy spokojna, chłodna, bo jest do tornad zdolna. / PRO8L3M.

Puk puk! Kto tam? Czy to zdrada? Ach... teksty

xes dodano: 29 marca 2018

Puk puk! Kto tam? Czy to zdrada? Ach, tak mówić nie wypada! Dziś mówimy: to skok w bok, smaczny romans tuż o krok. Rogi niemal przyklejone, chęci prawie napojone. Powiedz proszę, tylko szczerze, bo już nigdy nie uwierzę. Warto było? I czy pięknie? Czy od tego serce mięknie? Czy Ci w duszy cicho brzdęka? Czy jak moja jest jej ręka? I czy czujesz znów motyle? Lecz poczekaj! Proszę, chwilę! Do jej drzwi ktoś głośno puka. I w tym szczęściu już jest luka. Puk puk! Kto tam? Czy to zdrada? Tobie mówić tak wypada! / Edyta Jankowiak.

 Związki. Najpierw jesteś czyjąś... teksty

xes dodano: 28 marca 2018

"Związki. Najpierw jesteś czyjąś niedzielą. Potem poniedziałkiem."

To była romantyczna miłość.. Oj... teksty

xes dodano: 20 marca 2018

To była romantyczna miłość.. Oj była, była!

Między nami niby już jest git  ale... teksty

xes dodano: 20 marca 2018

Między nami niby już jest git, ale w bani jest topór. I dopisujesz mi stale damy na boku, poszukałaś eks i stare fazy już w toku. Zrywamy nie od dziś, a parę razy do roku. Wczoraj miała mnie dość, jutro mnie brakuje. Ale dama jest, co? / Kuban.

Nikt nie da rady zająć Twojego... teksty

xes dodano: 12 marca 2018

Nikt nie da rady zająć Twojego miejsca. / mikela.

Mówiłaś mi: Pakuj walizki! Ale... teksty

xes dodano: 4 marca 2018

Mówiłaś mi: Pakuj walizki! Ale moja droga, to nie moja droga #Limp Bizkit. Nauczyliśmy się nad tym panować, a rany zdołały się znów zabliźnić. Brakowało nam satysfakcji #Rolling Stones #Benny Benassi. Dziś brak nam hamulców, a zapierdalamy w stronę przepaści. I nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji. / GEDZ.

Mam pierdoloną znieczulicę  idę... teksty

xes dodano: 4 marca 2018

Mam pierdoloną znieczulicę, idę przez ulicę. A może leżę i umieram i tak tylko piszę? A może leżę i umieram bo chcę Cię usłyszeć? Ale codzienność to nie pierdolony koncert życzeń. / Quebonafide.

Słońce na horyzoncie i czerwień... teksty

xes dodano: 4 marca 2018

Słońce na horyzoncie i czerwień Twych oczu. Chcę czuć Twój oddech i smak wina. I zagrać ten koncert, Twoich wszystkich pokus, niech burzy się w nas ta dopamina. Wszystko za nami, może czas to spalić? Bo nasze życie jest jak kod binarny. Wszystko albo nic, wiem że lubisz los wabić, ale jebać tę rozkmine czy ten kot był czarny.

Nie baw się. Pociągnij za spust... teksty

xes dodano: 4 marca 2018

Nie baw się. Pociągnij za spust, raz a porządnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV