głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Nauczyłeś się na niej rzeczy dla nowej będziesz lepszy wiem że mógłbyś być dla tamtej starej ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy stary taka kolej r

xes

xes.moblo.pl
Nauczyłeś się na niej rzeczy dla nowej będziesz lepszy wiem że mógłbyś być dla tamtej starej ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy stary taka kolej rzecz
 Nauczyłeś się na niej rzeczy  dla... teksty

xes dodano: 21 luty 2019

"Nauczyłeś się na niej rzeczy, dla nowej będziesz lepszy, wiem, że mógłbyś być dla tamtej starej, ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy, stary taka kolej rzeczy, jeśli jest szczęśliwa, to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa, ale pomyśl, Twoja przyszła to też czyjaś była, hehe." / JAN-RAPOWANIE.

 Nauczyłeś się na niej rzeczy  dla... teksty

xes dodano: 21 luty 2019

"Nauczyłeś się na niej rzeczy, dla nowej będziesz lepszy, wiem, że mógłbyś być dla tamtej starej, ale ją to pieprzy. Jej nowy typo też ją pieprzy, stary taka kolej rzeczy, jeśli jest szczęśliwa, to co się nie cieszyć. Bez reszty to wsiąkasz i wiem że tak bywa, ale pomyśl, Twoja przyszła to też czyjaś była, hehe."

Fajnie mieć kogoś kogo można być... teksty

xes dodano: 21 luty 2019

Fajnie mieć kogoś kogo można być pewnym.

Znać kogoś tak krótki czas a czuć... teksty

xes dodano: 10 luty 2019

Znać kogoś tak krótki czas a czuć tak bezpiecznie jak nigdy wcześniej? Bezcenne.

Znasz to uczucie  gdy chce Ci się... teksty

xes dodano: 10 luty 2019

Znasz to uczucie, gdy chce Ci się płakać, ale nie potrafisz już wydać z siebie żadnego dźwięku? To uczucie, gdy chcesz powiedzieć mu, że tęsknisz, ale w ostatniej chwili się wycofujesz. Znasz to? Uczucie, które przeważa nad wszystkim. To kochać, albo nienawidzić. Co wybierasz? Potrafisz kochać go, po tym bólu jaki Ci zadał? Potrafisz patrzeć mu w oczy, i słuchać kolejnych jego kłamstw? Potrafiłabyś wrócić do niego, choć On nigdy dla Ciebie by się nie poświęcił? / Część 1, bezznakumiłości.

Pomyśl. Czy warto kochać kogoś... teksty

xes dodano: 10 luty 2019

Pomyśl. Czy warto kochać kogoś takiego. Kogoś kto nie potrafi stawić czoła wyzwaniom. Kto miłość wyznaje ranieniem innych. Chcesz kogoś takiego? Bo ja nie. I wiesz? Nie kocham go już, minęło mi. Nienawidzę go, za to jaki dla mnie był, za to ile bólu mi zadał i za to ile obojętności wlał do mojego serca. Przejrzałam już, że ktoś taki nie jest wart, choćby jednego Kocham Cię. To nie to, to nigdy nie było czymś pięknym. To nic takiego, które raz przypadkowo się zdarzyło. I gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym to. By go nie znać. / Część 2, bezznakimiłości.

Wiem  że jesteś jedyny w swoim... teksty

xes dodano: 10 luty 2019

Wiem, że jesteś jedyny w swoim rodzaju. Drugiego takiego kretyna trudno byłoby mi znaleźć. / ansomia.

Nie słuchaj ich. Nie słuchaj... teksty

xes dodano: 7 luty 2019

Nie słuchaj ich. Nie słuchaj oszczerców. Wiesz, gdzie Cię mam? W sercu.

I powiedz tylko słowo  a będę Cię... teksty

xes dodano: 7 luty 2019

I powiedz tylko słowo, a będę Cię wielbiła na nowo.

 Może niektórych kobiet nie da się... teksty

xes dodano: 5 luty 2019

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."

Wszystko zmienia się nagle  trzymam... teksty

xes dodano: 3 luty 2019

Wszystko zmienia się nagle, trzymam skarby przy boku i chronię przed nimi. Kiedyś tańczyłem z diabłem, teraz sypiam z aniołem, dziś kocham z bogini.

Tak jest właśnie z miłością. Gdy... teksty

xes dodano: 31 stycznia 2019

Tak jest właśnie z miłością. Gdy mężczyzna kocha kobietę, walczy o nią. Gdy kobieta kocha mężczyznę, walczy o niego. Walczą o siebie nawzajem. Nie jedno z nich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV