głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Odpowiedz mi na moje pytanie: Dlaczego nie możemy się dogadać? Chyba dlatego że jest nas dwoje. ??? A żreć to żrą się wszystkie pary: Romeo i Julia Ofelia i Ha

xes

xes.moblo.pl
Odpowiedz mi na moje pytanie: Dlaczego nie możemy się dogadać? Chyba dlatego że jest nas dwoje. ??? A żreć to żrą się wszystkie pary: Romeo i Julia Ofelia i Hamlet
 Odpowiedz mi na moje pytanie:... teksty

xes dodano: 18 września 2018

-Odpowiedz mi na moje pytanie: Dlaczego nie możemy się dogadać? -Chyba dlatego, że jest nas dwoje. -??? -A żreć to żrą się wszystkie pary: Romeo i Julia, Ofelia i Hamlet też skakali sobie do oczu. Albo Makbet i jego lady; toż to była jedna wielka wolnoamerykanka. Dopóki istnieje miłość, dopóty będą konflikty, bo wbrew pozorom to miłość, a nienawiść, wywołuje wojny. / Jarosław Borszewicz, Mroki.

Rozkosz i boleść czuję gdy Cię... teksty

xes dodano: 18 września 2018

Rozkosz i boleść czuję gdy Cię widzę. I zdaje mi się, że Cię kochać muszę i zdaje mi się, że Cię nienawidzę- przeklęłabym Ciebie i oddała Ci duszę.

Czas pogodzić się z tym jak jest  z... teksty

xes dodano: 17 września 2018

Czas pogodzić się z tym jak jest, z tym, że już na zawsze będziemy osobno żyć.

Teraz jedyne co nas łączy to... teksty

xes dodano: 16 września 2018

Teraz jedyne co nas łączy to milczenie.

Nikt nie pokocha Cię tak jak ja.. teksty

xes dodano: 16 września 2018

Nikt nie pokocha Cię tak jak ja..

Kochać to znaczy wziąć w objęcia... teksty

xes dodano: 15 września 2018

Kochać to znaczy wziąć w objęcia i przetrwać wiele końców i wiele początków.

Boję się  że jeśli nie z Tobą to... teksty

xes dodano: 13 września 2018

Boję się, że jeśli nie z Tobą to już z nikim innym. / mikela.

Jesteś dla mnie niczym narkotyk.... teksty

xes dodano: 11 września 2018

Jesteś dla mnie niczym narkotyk. Pytasz, czy się od Ciebie uzależniłam. Nie, Ty po prostu dobitnie rujnujesz moje życie.

Mam dzisiaj dzień wolny od... teksty

xes dodano: 6 września 2018

Mam dzisiaj dzień wolny od wszystkiego. Spędzam go na odpoczywaniu, przemyśleniach i długich godzinach słuchania muzyki. I wieczornym oglądaniu swojego ulubionego serialu, sześć sezonów przede mną. Trafiłam na Bonsona, staram się nie słuchać jego utworów, za bardzo przypominają mi o Tobie, o tym co między nami było. Wydał nowy kawałek z Matkiem, PUZZLE, sama nie wiem czemu to włączyłam, czemu zaczęłam słuchać. Nawet nie wiem kiedy zaczęłam płakać, tak bardzo jest o nas, o tym jak bardzo nie potrafimy się porozumieć, po prostu szczęśliwie żyć. / .xeS.

Wspomnień napchałam pełną... teksty

xes dodano: 5 września 2018

Wspomnień napchałam pełną kieszeń, są lekkie, nie czuje, że je posiadam. Przypominam sobie o ich ciężarze, gdy patrzysz na mnie z obojętnością.

I tak sobie cicho tęskni. W każdy... teksty

xes dodano: 4 września 2018

I tak sobie cicho tęskni. W każdy dzień ma nadzieję na coś zupełnie innego. Na powrót i na ostateczny koniec. Bije się z myślami, wieczorami płacze. Rozpacza za tym co było i czego nie będzie. I ciągle się zastanawia czy On też. / .xeS.

Rozstanie to moment  kiedy nie ma... teksty

xes dodano: 4 września 2018

Rozstanie to moment, kiedy nie ma sensu kłamać samemu sobie. Nie łudź się, że On wróci. Nie wróci. Nie ma nic bardziej żałosnego niż błaganie o miłość. Nie mów: „To moja wina, że odszedł”. Nie. To wasza wspólna wina. Nigdy nie jest to wina jednej osoby. Zmieniają się tylko proporcje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV