głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Bardzo krótki wiersz o gdybaniu: Gdybyś tylko nie był chujem byś pojmował że też czuję. Oczy zamknięte choć wciąż Ciebie widzą. W uszach Twój głos żyje martwą c

xes

xes.moblo.pl
Bardzo krótki wiersz o gdybaniu: Gdybyś tylko nie był chujem byś pojmował że też czuję.
Bardzo krótki wiersz o gdybaniu:... teksty

xes dodano: 1 grudnia 2018

Bardzo krótki wiersz o gdybaniu: Gdybyś tylko nie był chujem, byś pojmował, że też czuję.

Oczy zamknięte  choć wciąż Ciebie... teksty

xes dodano: 30 listopada 2018

Oczy zamknięte, choć wciąż Ciebie widzą. W uszach Twój głos, żyje martwą ciszą. Krzyczę z całych sił, choć nie mówię nic. Może słyszysz głos którego nie było przedtem. To ja. Kocham Cię. Cichym w oddali szeptem.

List mi przysłałeś pewnego ranka... teksty

xes dodano: 30 listopada 2018

List mi przysłałeś pewnego ranka, z bukietem białych róż. A w tym liście mi napisałeś, że masz mnie w dupie już..

Nasze nigdy  nadeszło teraz. Nagły... teksty

xes dodano: 29 listopada 2018

Nasze nigdy, nadeszło teraz. Nagły trzask drzwi- już to słyszałam nie raz. Wylane łzy i wino na podłodze, jak czerwień krwi.. [Odchodzę kochana, odchodzę..] 25.11.2018.

W czerwonym winie  smutki utopię. W... teksty

xes dodano: 29 listopada 2018

W czerwonym winie- smutki utopię. W umyślę swoim- Ciebie zakopię. Byś się nie zdarzył, byś we mgle zniknął. Patrz, na mym sercu ciernie już kwitną.. 27.11.2018.

Wczoraj ciepła kawa słodyczą... teksty

xes dodano: 29 listopada 2018

Wczoraj ciepła kawa słodyczą pachnąca, dziś jej gorycz taka wstrętna, odrzuca, odtrąca. Wczoraj mocno czułam, zieleń w serca głębi. Dzisiaj śniegu płachta, duszę moją ziębi. Wczoraj jeszcze chciałam, dziś już kompletnie nie mam złudzeń. W końcu zrozumiałam.. [..na darmo się trudzę..] 28.11.2018.

Ty mówisz do mnie kurwa zamknij... teksty

xes dodano: 26 listopada 2018

Ty mówisz do mnie kurwa zamknij pysk! Ja mówię Tobie powiedz gdzie mam iść. Ta karuzela niszczy nasze sny, chce mi się rzygać, to mój śmiech przez łzy. / Kartky.

Spoko  daj mi żyć.. Ja mówię... teksty

xes dodano: 26 listopada 2018

Spoko, daj mi żyć.. Ja mówię Tobie okej, jak masz Ty? Wychodząc w twoich oczach widzę łzy, Ty znowu mówisz spoko, a jak Ty? Ty pytasz co tam u mnie, daj mi żyć. Ja mówię znowu okej, a jak Ty? Wychodząc w twoich oczach widzę łzy, ja mówię Tobie okej, tak mi wstyd.. / Kartky.

 Nie myśl  że będziemy mogli... teksty

xes dodano: 26 listopada 2018

"Nie myśl, że będziemy mogli cofnąć się, jeśli powiesz mi, że chcesz mocno mnie. Tak i wiedz, że to łamie mi serce, ale, kurwa, nie chcę widzieć Ciebie więcej, nigdy więcej."

 Zabieraj swoje graty  wypierdalaj... teksty

xes dodano: 26 listopada 2018

"Zabieraj swoje graty, wypierdalaj stąd, Ty niewierny chuju, wszystko wiem, wczoraj spałeś z nią. To jebana szmata, co, do rana Ci ssała go? Idź sobie na konsoli napierdalaj z nią! (...) Pewnie tu wcześniej też puściłeś kantem mnie, Twoje bajki lepsze niż bracia Grimm i ten Andersen."

Kochamy się  nie kochając.... teksty

xes dodano: 26 listopada 2018

Kochamy się- nie kochając. Tęsknimy za sobą- nie tęskniąc. Jesteśmy ze sobą, ale obok. Śpimy ze sobą, ale każdy sam. Udajemy oboje? Gra skończona.

Jesteśmy w parku. Jest przepięknie... teksty

xes dodano: 6 października 2018

Jesteśmy w parku. Jest przepięknie, cieplutko i bardzo jesiennie. Malutki biega radośnie zbierając liście. Każda ścieżka przypomina mi o wspólnie spędzonych tu chwilach. Jest przepięknie. Tylko brakuje nam tu Ciebie. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV