głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Z dnia na dzień coraz bardziej moje serce się oczyszcza. Z rozgoryczenia smutku tęsknoty rozczarowania i miłości. Jeszcze kilka chwil.. .xeS. Jestem pewny że pr

xes

xes.moblo.pl
Z dnia na dzień coraz bardziej moje serce się oczyszcza. Z rozgoryczenia smutku tęsknoty rozczarowania i miłości. Jeszcze kilka chwil.. .xeS.
Z dnia na dzień coraz bardziej moje... teksty

xes dodano: 27 czerwca 2018

Z dnia na dzień coraz bardziej moje serce się oczyszcza. Z rozgoryczenia, smutku, tęsknoty, rozczarowania i miłości. Jeszcze kilka chwil.. / .xeS.

Jestem pewny  że prawdziwego... teksty

xes dodano: 25 czerwca 2018

Jestem pewny, że prawdziwego mężczyznę definiuję szczęśliwa kobieta u jego boku, a nie życie pełne jednorazowych przygód. / Nawrocki.

Nic. Już. Mnie. Do Ciebie. Nie... teksty

xes dodano: 21 czerwca 2018

Nic. Już. Mnie. Do Ciebie. Nie ciągnie.

 Zapraszałem ją do mieszkania... teksty

xes dodano: 18 czerwca 2018

"Zapraszałem ją do mieszkania, kątem oka widzę jej stanik, a rok później mamy się za nic, na wieszaku ciągle jej szalik. Co za strata czasu.."

Zdumiewające  jak niewiele się... teksty

xes dodano: 15 czerwca 2018

Zdumiewające, jak niewiele się zmieniło, gdy wszystko uległo zmianie.

 Popłakałabym  zatęskniłabym  ale... teksty

xes dodano: 15 czerwca 2018

"Popłakałabym, zatęskniłabym, ale mój tusz kosztuje 40 złotych."

Zamiast pozwolić temu odejść to... teksty

xes dodano: 15 czerwca 2018

Zamiast pozwolić temu odejść to robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia, których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu, bo zamiast postawić kropkę, stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki.

Osobno nam lepiej. teksty

xes dodano: 15 czerwca 2018

Osobno nam lepiej.

 84. Wiersz osiemdziesiąty czwarty... teksty

xes dodano: 14 czerwca 2018

#84. Wiersz osiemdziesiąty czwarty jest dla niej ostatnim, pożegnalnym. Dla mnie zaś pierwszym, triumfalnym. / D. Lidzbarski, opowiedziałam Ci to co widziały moje oczy i czuło serce. W podzięce.

Kiedy kobieta zaczyna milczeć  to... teksty

xes dodano: 14 czerwca 2018

Kiedy kobieta zaczyna milczeć, to znaczy, że przegrałeś, bo kiedy się wkurwia, kiedy rzuca talerzami, kiedy krzyczy i płacze, to znaczy, że jej zależy. Milczenie jest oznaką tego, że się poddała, miłość z niej wyparowała, nadszedł czas napisów końcowych.

Te wszystkie tatuże zasłaniają... teksty

xes dodano: 14 czerwca 2018

Te wszystkie tatuże zasłaniają moje blizny po sercu, które wyrwałeś. Buty- bo chcę iść nową drogą, ale każda prowadzi do Ciebie. Cierpię, boję się życia po naszym wspólnym życiu. Nie chcę prosić o przebaczenie, a go pragnę. Ideologicznej rzeczywistości powiązanej z Tobą. Chociaż wiem, że jesteśmy jak dwie różne planety. Wiemy o swoim istnieniu, ale niewiele więcej możemy z tym zrobić. Najbardziej jednak boli, że niewiele więcej z Tobą to więcej niż wszystko z kimś innym.

Jest wam dobrze? Zawsze myślałem... teksty

xes dodano: 14 czerwca 2018

Jest wam dobrze? Zawsze myślałem, że między nami coś jest. Nasze kłótnie tak burzliwe, tak rozbujaliśmy łódkę, można było to przewidzieć, że ktoś wypadnie za burtę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV