głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle Codziennie wstaję ubieram się nakładam maskę i wychodzę z domu. Jak zawsze idealnie ułożone włosy podkreślone oczy i malinowe usta. Uśmiecham się czasem nawet ś

whistle

whistle.moblo.pl
Codziennie wstaję ubieram się nakładam maskę i wychodzę z domu. Jak zawsze idealnie ułożone włosy podkreślone oczy i malinowe usta. Uśmiecham się czasem nawet śmie
Codziennie wstaję  ubieram się... teksty

whistle dodano: 13 luty 2013

Codziennie wstaję, ubieram się, nakładam maskę i wychodzę z domu. Jak zawsze idealnie ułożone włosy, podkreślone oczy i malinowe usta. Uśmiecham się, czasem nawet śmieję się z innymi z rzeczy, które w ogóle mnie nie bawią. Przychodzę ze szkoły, rozmawiam z rodzicami przy obiedzie, uczę się bo wiem jak zależy im na moim wykształceniu. Ale wieczorem znów zmywam makijaż, włosy związuje w kok i widzę obgryzione do krwi wargi, czerwone oczy od łez. Ale się kurwa staram, więc nigdy więcej nie mów, że jestem słaba bo nie wiesz ile kosztuje mnie każdy wieczór i złamane serce.

Oduczyłam się chodzić w dresach... teksty

whistle dodano: 13 luty 2013

Oduczyłam się chodzić w dresach, choć kiedyś nie wyobrażałam sobie bez nich życia. Skończyłam z męskimi bluzami, pokochałam dziewczęce sweterki. Przekonałam się z trampek na szpilki, choć droga była tak trudna. Z niego też się wyleczę, prędzej czy później.

Boli mnie to  że tak bardzo się... teksty

whistle dodano: 13 luty 2013

Boli mnie to, że tak bardzo się zmieniliśmy a nie, że przestaliśmy się kochać.

Pamiętam pierwszy raz kiedy... teksty

whistle dodano: 13 luty 2013

Pamiętam pierwszy raz kiedy przedawkowałam tabletki. Byłam taka wolna, mogłam robić co chce. Uśmiech nie schodził mi z ust, zapomniałam o tym wszystkich. Nie byłeś moją myślą w głowie. Ale faza jak faza, zawsze kiedyś się skończy.

Nie pytaj co u mnie. Obiecałam  że... teksty

whistle dodano: 13 luty 2013

Nie pytaj co u mnie. Obiecałam, że już nie będę kłamać.

Była chłodna a jej ręce... teksty

whistle dodano: 13 luty 2013

Była chłodna a jej ręce poczerwieniały z żalu..

Pierwszy raz od jakiegoś czasu... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

Pierwszy raz od jakiegoś czasu, zgodziłam się wyjść z innym chłopakiem. Nie chciałam, ale zachęciły mnie koleżanki, mówiły, że to fajny chłopak. Umalowałam się, ułożyłam włosy i zaczęłam wybierać ubranie. Wyciągnęłam z szafy sukienkę, przyłożyłam ją do ciała i spojrzałam w lustro. Łzy spłynęły mi po policzkach, to właśnie ją miałam założoną podczas pierwszej randki z nim. Usiadłam na łóżku, sięgnęłam po telefon, przełożyłam spotkanie z powodu ważnego powodu. Mimo, że już minęły 2 lata od jego śmierci, wciąż mam wyrzuty sumienia spotykając się z innym.

Miałam kiedyś przyjaciela.... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

Miałam kiedyś przyjaciela. Codziennie ze sobą gadaliśmy, dzwoniliśmy do siebie o 3 w nocy, zawsze mieliśmy temat do rozmowy, byliśmy tak samo zboczeni, pomagaliśmy sobie w trudnych chwilach, mogliśmy na siebie liczyć. W pewnym momencie zaczęliśmy się kłócić, być o siebie zazdrośni i wiesz co? Zerwałam z nim kontakt. Tak samo zaczynał się mój związek z NIM, kiedy zaczęłam czuć coś do niego więcej bałam się, bałam, że może mi go zastąpić.

Chciałabym  żebyśmy się spotkali... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

Chciałabym, żebyśmy się spotkali, jeszcze raz. Nie chcę, żebym nasze zerwanie wyglądało tak jak innych osób. Wyzywanie się, obwinianie i krzyki. Chciałabym usiąść twarzą w twarz, porozmawiać o tym co nas łączyło, powiedzieć wszystkie słowa, których nie zdążyliśmy powiedzieć. Opowiedziałabym jak bardzo mnie bolało, kiedy wolałeś pograć z kolegami niż przyjść do mnie, jak przeżywałam każdą kłótnie. Jak dużo razy byłam zazdrosna o każdą dziewczynę kręcącą się obok Ciebie. Na koniec wstałabym, przytuliła się ostatni raz, obróciła i odeszła. / whistle

pamiętam pierwsze spotkania z nowym... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

pamiętam pierwsze spotkania z nowym chłopakiem , kiedy mnie przytulał i całował w czoło - łzy mimowolnie pojawiały się na policzkach. przecież , jeszcze niedawno robiłeś to ty. pamiętam jakie poczucie bezpieczeństwo dawał mi ten jeden pocałunek. nie dałam rady , musiałam się z nim rozstać. nikt nie zastąpi mi Ciebie. / whistle

szkoda  że osoby  które nazywają... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

szkoda, że osoby, które nazywają mnie silną. nie widzą mnie wieczorem, siedzącą przy oknie z telefonem w dłoni i zaschniętymi łzami na policzkach.

proszę tylko o jedno. kiedy... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

proszę tylko o jedno. kiedy przestanę wierzyć w odbudowę tego związku, niech on się nie poddaje. niech nie pozwoli, żeby to co nas łączyło tak po prostu się rozpadło, proszę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV