głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle Nie kocham go i nie chce z nim już więcej być. Ale nie potrafię sobie wyobrazić żeby on był z kimś innym? Rozumiesz? Sama nie potrafię znaleźć sobie kogoś. Mimo

whistle

whistle.moblo.pl
Nie kocham go i nie chce z nim już więcej być. Ale nie potrafię sobie wyobrazić żeby on był z kimś innym? Rozumiesz? Sama nie potrafię znaleźć sobie kogoś. Mimo że to
Nie kocham go i nie chce z nim już... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

Nie kocham go i nie chce z nim już więcej być. Ale nie potrafię sobie wyobrazić, żeby on był z kimś innym? Rozumiesz? Sama nie potrafię znaleźć sobie kogoś. Mimo, że to uczucie wygasło, pozostałości zawsze zostaną we mnie. A tego już nie da się zapomnieć.

Chcę wrócić do czasów kiedy nie... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

Chcę wrócić do czasów kiedy nie było problemów, do dzieciństwa. Kiedy wszystko wydawało się takie proste. Nie wiedziałam co to papierosy i alkohol, rodzice zawsze ostrzegali mnie przed ludźmi, którzy go nadużywają. Wtedy wszystko było takie proste.

Wiecie czego chcę? Chcę choć raz... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

Wiecie czego chcę? Chcę choć raz być czegoś pewna. Mieć pewność, że on mnie kocha. Nie zastanawiać się, po prostu wiedzieć to.

Czasem siedząc z rodzicami... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

Czasem siedząc z rodzicami, śmiejąc się, mam ochotę się rozpłakać. Widzę jak bardzo się zmieniłam. Zaczęłam palić, brać rozweselające tabletki, wagarowałam. Wiem, że nie chcieliby takiej córki.

Jak o nim zapomniałam? Nauczyłam... teksty

whistle dodano: 11 luty 2013

Jak o nim zapomniałam? Nauczyłam się mieć wyjebane. Nawet nie wiem kiedy, przestałam czekać co wieczór na telefon od Ciebie, nie byłeś ostatnią i pierwszą myślą w mojej głowie, nie widziałam już Ciebie w każdym chłopaku. Bo trzeba mieć wyjebane, nawet kiedy pęka serce.

Rozumiem  że te wszystkie kłamstwa... teksty

whistle dodano: 7 luty 2013

Rozumiem, że te wszystkie kłamstwa, kłótnie i zdrady. Były dla tego, że chciałeś żebym była szczęśliwa, prawda? Faktycznie, ze łzami na policzkach jest mi w chuj dobrze.

Nauczyłam się  że człowiek nie... teksty

whistle dodano: 7 luty 2013

Nauczyłam się, że człowiek nie zasługuje na drugą szansę. Kiedy mu ją dasz, on znów jej nie wykorzysta i po prosi Cię o następną. A ty będziesz się bała, że zostaniesz sama i dasz się przekonać.

Rozkochałeś  zraniłeś... teksty

whistle dodano: 7 luty 2013

Rozkochałeś, zraniłeś, odszedłeś, wróciłeś, namieszałeś, dałeś nadzieje, odszedłeś i tak w kółko. Misja wykonana, teraz możesz spierdalać.

Przepraszam za to wszystko  nie... teksty

whistle dodano: 7 luty 2013

Przepraszam za to wszystko, nie umiałam inaczej. Proszę, odejdź już. Nie chce, żebyś widział jak płacze.

Już po pierwszej kłótni z nim... teksty

whistle dodano: 7 luty 2013

Już po pierwszej kłótni z nim, kiedy mnie okłamał nie chciałam tego ciągnąć. Ale nie potrafiłam, uczucie było silniejsze. Dzisiaj żałuje, że nie poszłam w drugą stronę póki to nie przerodziło się w miłości.

Nigdy nie chciałam tego powiedzieć... teksty

whistle dodano: 7 luty 2013

Nigdy nie chciałam tego powiedzieć, ale zniknij, proszę.

Starałam się walczyć o ten... teksty

whistle dodano: 7 luty 2013

Starałam się walczyć o ten związek, żeby ta miłość nie wygasła a zaufanie tak po prostu zniknęło. Miałam nadzieje ale powinnam być świadoma tego, że samej mi się nie uda. I to właśnie wtedy zrezygnowałam, nikogo nie da się zmusić do miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV