głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle Codziennie czekałam na wiadomość od Ciebie zagryzałam wargi do krwi wieczorami krztusząc się łzami krzyczałam kiedy już nie mogłam milczeć brałam tabletki jak c

whistle

whistle.moblo.pl
Codziennie czekałam na wiadomość od Ciebie zagryzałam wargi do krwi wieczorami krztusząc się łzami krzyczałam kiedy już nie mogłam milczeć brałam tabletki jak cukierk
Codziennie czekałam na wiadomość... teksty

whistle dodano: 15 luty 2013

Codziennie czekałam na wiadomość od Ciebie, zagryzałam wargi do krwi wieczorami krztusząc się łzami, krzyczałam kiedy już nie mogłam milczeć, brałam tabletki jak cukierki. A ty mówisz, że zapomniałam?

W uczuciach nie ma czegoś takiego... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

W uczuciach nie ma czegoś takiego jak zwątpienie. Kochasz albo nie.

I wolałabym zapomnieć o tym co nas... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

I wolałabym zapomnieć o tym co nas łączyło, nigdy Cię nie poznać, nie uśmiechnąć się wtedy do Ciebie na korytarzu, nie wiedzieć, że istniejesz, nie znać Twojego koloru oczu ani numeru telefonu. Zobacz do czego mnie zmusiłeś swoją obojętnością.

Właściwie to powinnam Ci... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

Właściwie to powinnam Ci podziękować. Dzięki Tobie nauczyłam się nie wierzyć ludziom i przestać robić sobie nadzieje. Nie pozwalam już bawić się mną, nie daje już drugich szans i nie wybaczam kłamstw. Zabawne jest to kim się stałam i to przez człowieka, którego kiedyś kochałam najbardziej na świecie.

Tęsknie za nim  ale nie widzę sensu... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

Tęsknie za nim, ale nie widzę sensu pokazywania tego wszystkim dookoła. Po co mi fałszywe współczucie? Nikt nie wiedział wtedy jak bardzo go kochałam, więc nikt nie zrozumie teraz jak się czuje.

Cieszę się  że nie zostaliśmy... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

Cieszę się, że nie zostaliśmy przyjaciółmi. Nie umiałabym sobie tego wyobrazić, wiesz? Opowiadałbyś mi o swojej nowej dziewczynie, pytałbyś o to jaki prezent jej kupić na urodziny. A te wspólne wypady na lodowisko? Nie wytrzymałabym widząc Ciebie, trzymającego ją za rękę i uczącego jeździć, tak jak mnie za pierwszym razem. I mimo, że teraz nie rozmawiamy i udajemy, że się nie znamy tak jest lepiej, wiesz?

Kiedyś był dla mnie wszystkim..... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

Kiedyś był dla mnie wszystkim.. wyobrażasz to sobie? Każdy dzień kręcił się wokół niego, każdy wieczór był zarezerwowany tylko dla niego. Aż trudno uwierzyć, prawda? Ale czasem tak się zdarza, że w naszym życiu pojawia się osoba dla której chcemy żyć, uśmiechać się. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że mogę komuś tak zaufać a jednak, stało się. Wierzyłam w każde słowo, które powiedział. Może dlatego tak często byłam zazdrosna kiedy mówił o swoich koleżankach. Dzisiaj już go nie ma. Nie wiem gdzie jest, chyba poszedł do liceum. Nie mam pojęcia czy z kimś się spotyka, choć w sumie nie chcę wiedzieć. Czasem mi go brakuje, ale nigdy nie żałuje. Nie mogę żałować czegoś, co przez rok czasu dało mi tyle szczęścia.

Najgorsze uczucie jakie... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

Najgorsze uczucie jakie doświadczyłam ? Nie, to nie to kiedy dał mi kosza chłopak, który mi się podobał. Przecież, nawet go nie znałam. To teraz, kiedy kochamy się tak bardzo ale razem doszliśmy do wniosku, że nie możemy być razem. Będąc razem, ranimy się. Osobno jest lepiej, choć to uczucie nas zabija.

Jasne  przecież to moja wina. Nie... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

Jasne, przecież to moja wina. Nie musiałam wierzyć w każde Twoje słowo, masz rację. Sama jestem sobie winna, że aż tak bardzo Ci zaufałam.

Chcę tylko  żeby był obok. Nie... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

Chcę tylko, żeby był obok. Nie musimy być razem, chcę wiedzieć tylko, że jestem dla niego najważniejsza. Chcę mieć pewność, że mogę zawsze z nim pogadać o tym co mnie boli. Nie chcę rozstawać się z jego ramionami i gorącymi ustami.

Milczę jakby ktoś trzymał nóż... teksty

whistle dodano: 14 luty 2013

Milczę jakby ktoś trzymał nóż przy moim gardle, i choć chłód mnie przenika, to wszystko nie jest ważne.

Miałam takie dni  kiedy wkurzali... teksty

whistle dodano: 13 luty 2013

Miałam takie dni, kiedy wkurzali mnie wszyscy, bez wyjątku. W szkole znów dostałam jedynkę, pokłóciłam się z rodzicami, pobrudziłam nowe spodnie a grzywka nie chciała się ułożyć. Ale wystarczył Twoja jedna wiadomość z tekstem 'Cześć skarbie' a wszystko inne przestało mieć znaczenie. Już wiesz, że byłeś wyznacznikiem mojego szczęścia?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV