głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle jakie to prawdziwe doskonale opisujące moją sytuacje. genialna jesteś! Wiesz dlaczego nazywałam to miłością ? Pamiętam jak po zerwaniu pisał i dzwonił do mnie n

whistle

whistle.moblo.pl
jakie to prawdziwe doskonale opisujące moją sytuacje. genialna jesteś!
jakie to prawdziwe  doskonale opisujące moją sytuacje.  genialna jesteś! teksty whistle dodał komentarz: jakie to prawdziwe, doskonale opisujące moją sytuacje. genialna jesteś! do wpisu 17 luty 2013
Wiesz dlaczego nazywałam to... teksty

whistle dodano: 17 luty 2013

Wiesz dlaczego nazywałam to miłością ? Pamiętam jak po zerwaniu pisał i dzwonił do mnie, na nic nie odpowiadałam. Ze łzami w oczach odrzucałam połączenia. Opowiadał, że jest mu źle i tęskni za mną. Wiedziałam, że cierpi i go to boli. Ale nie chciałam nic z tym robić. Dzisiaj ma nową dziewczynę i są szczęśliwi, podobno dzięki niej lepiej się i uczy. Widziałam ich dziś razem, ze łzami na policzkach uśmiechałam się widząc jego uśmiech i radość na twarzy. I mimo, że to nie daje mi żyć, cieszę się. Właśnie wtedy jest miłość, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje.

Tyle razy próbowałam coś do Ciebie... teksty

whistle dodano: 17 luty 2013

Tyle razy próbowałam coś do Ciebie napisać i za każdym razem nie byłam w stanie wcisnąć 'Enter'. Nie wyobrażasz sobie ile razy dzwoniłam i wyłączałam się przed pierwszym sygnałem. Dziś już nie próbuje rozdrapywać ran, jest dobrze. Pozornie, ale jest.

I co mogę powiedzieć? Cierpię  kurwa. teksty

whistle dodano: 16 luty 2013

I co mogę powiedzieć? Cierpię, kurwa.

Jeśli zamarzłby ocean  musisz... teksty

whistle dodano: 16 luty 2013

Jeśli zamarzłby ocean, musisz wiedzieć, byłbym pierwszą osobą, która przez niego pobiegnie do Ciebie.

Oczywiście  że czasem tęsknie.... teksty

whistle dodano: 16 luty 2013

Oczywiście, że czasem tęsknie. Codziennie wieczorem mam ochotę do Ciebie napisać. Ciekawi mnie czy wszystko dobrze, nauczycielka od historii przestała już Cię wkurzać. A może jesteś chory i leżysz z gorączką w łóżku. Zastanawiam się czy też tęsknisz i nie możesz przez to spać. Naprawdę nadal mi zależy, ale nie chcę znów przez to przechodzić.

  Między Tobą a nim wszystko... teksty

whistle dodano: 16 luty 2013

- Między Tobą a nim wszystko skończone ? - spytała mnie przyjaciółka. - Wiesz, czasem chciałabym zacząć wszystko od nowa. Ale nie dalibyśmy rady. To uczucie mnie prawie mnie zabiło, z dnia na dzień byłam coraz słabsza, nie dawałam rady sobie z tęsknotą. Będąc znów razem, nie byłoby tak jak na początku. Znalibyśmy swoje wady, zachowanie w różnych sytuacjach, wypominalibyśmy sobie wszystkie kłótnie. A żaden pocałunek nie byłby już przepełniony miłością. - Ale przecież się kochacie. - Czasem miłość nie wystarczy, żeby być razem.

Wiem  że popełniłam wiele... teksty

whistle dodano: 15 luty 2013

Wiem, że popełniłam wiele błędów. Powinnam wiedzieć, że nie tylko ja mogę obrażać się o każdą rzecz, być zazdrosna o Twoje koleżanki i nie odzywać się, a ty musiałeś mnie przepraszać i dzwonić za każdym razem kiedy się pokłóciliśmy. Nigdy nie pomyślałam, że kiedy może być na odwrót. I kurwa wstyd mi za to jak Cię raniłam.

Nigdy nie lubiłeś jak paliłam  nie... teksty

whistle dodano: 15 luty 2013

Nigdy nie lubiłeś jak paliłam, nie przepadałeś za moimi znajomymi, którzy Twoim zdaniem mnie niszczyli. Obrażałeś się kiedy nie chciało mi się uczyć na sprawdzian. Czasem byłam zła o to, że nie pozwalałeś mi samej podejmować decyzji. A dziś żałuje, że się o mnie nie troszczysz, kurwa.

Brakuje mi tych wieczornych smsów... teksty

whistle dodano: 15 luty 2013

Brakuje mi tych wieczornych smsów, brakuje mi spontanicznych wypadów wieczorem, brakuje mi tego jak dzwoniłeś do mnie w środku nocy, chcąc usłyszeć tylko mój głos. A najbardziej jest mi przykro, kiedy patrząc w Twoje oczy nie widzę już siebie, jak kiedyś. Widzę pustkę i obojętność.

Nienawidzę go  z całego serca. teksty

whistle dodano: 15 luty 2013

Nienawidzę go, z całego serca.

Jakie to wszystko jest kruche  sam... teksty

whistle dodano: 15 luty 2013

Jakie to wszystko jest kruche, sam wiesz. To tylko ty 36 i 6.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV