głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle czasem ludzie odchodzą nie ważne czy przez kłótnie czy coś jeszcze innego. ale wspomnienia zawsze zostaną a tego nie da się odebrać. wiesz zależało mi na nim. c

whistle

whistle.moblo.pl
czasem ludzie odchodzą nie ważne czy przez kłótnie czy coś jeszcze innego. ale wspomnienia zawsze zostaną a tego nie da się odebrać.
czasem ludzie odchodzą  nie ważne... teksty

whistle dodano: 20 luty 2013

czasem ludzie odchodzą, nie ważne czy przez kłótnie czy coś jeszcze innego. ale wspomnienia zawsze zostaną a tego nie da się odebrać.

wiesz  zależało mi na nim.... teksty

whistle dodano: 20 luty 2013

wiesz, zależało mi na nim. chciałam to naprawić, naprawdę. ale kiedy po roku usłyszałam od niego, że ten cały związek był porażką ale nie chciał nic mówić, bo wiedział jakbym zareagowała. nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. odpuściłam go sobie. zrozumiałam, że nie warto.

przed chwilą  brakowało mi dobrego zakończenia kłótni z moim  byłym   użyłam Tego Twojego wpisu. trochę chłopaka zmyliło. jesteś świetna ! :  teksty whistle dodał komentarz: przed chwilą, brakowało mi dobrego zakończenia kłótni z moim "byłym", użyłam Tego Twojego wpisu. trochę chłopaka zmyliło. jesteś świetna ! :* do wpisu 19 luty 2013
kiedyś bałam się każdej wizji... teksty

whistle dodano: 19 luty 2013

kiedyś bałam się każdej wizji, że kiedyś go zabraknie. nie chciałam w to wierzyć, przecież obiecywał, że będzie na zawsze. a ja mu ufałam. wyobrażałam sobie jak bardzo będzie mi go brakowało, nie poradzę sobie, byłam tego pewna. dziś już go nie ma, nie umiem powiedzieć kiedy odszedł. coś zaczęło się psuć, tak jakby płomień powoli się zagaszał.

prawdziwe  genialne. teksty whistle dodał komentarz: prawdziwe, genialne. do wpisu 19 luty 2013
Nie chcę wiedzieć co u Ciebie i czy... teksty

whistle dodano: 19 luty 2013

Nie chcę wiedzieć co u Ciebie i czy dużo się pozmieniało. Nie chcę pytać o Nią albo o to, czy była warta Naszego rozstania. Nie interesuje mnie jak idzie Ci w szkole i czy zakopałeś wojenny topór z mamą. Nie wiem, czy tęsknisz i żałujesz, i niech tak pozostanie. Nie chcę już o Tobie słyszeć. Nie chcę próbować rozumieć, dlaczego tak postąpiłeś. Nie chcę twoich powrotów i nieszczerych spojrzeń. Nie mam zamiaru wracać do przeszłości, bo to boli. Wiesz, nawet już nie oczekuję Twojego 'przepraszam'. Chyba zrozumiałam, że tak naprawdę, nie było warto. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Nie wiem po co nadal to robie. Wiem... teksty

whistle dodano: 19 luty 2013

Nie wiem po co nadal to robie. Wiem, że w taki sposób o nim nie zapomnę. Ale szczerze? Nie chce o nim zapominać, nie chcę przekreślać przeszłości. Boję się, że już nigdy nie poczuję tego samego, co poczułam do niego. Rozumiesz?

nie rozumiem jak po zerwaniu ludzie... teksty

whistle dodano: 17 luty 2013

nie rozumiem jak po zerwaniu ludzie potrafią tak bardzo siebie znienawidzić. przecież kochali się, ufali sobie i byli dla siebie najważniejsi. i co, później tak po prostu przechodzą obok siebie obojętnie? potrafią zapomnieć o tym, co przeżyli? chyba jeszcze nie dorosłam do takiego życia.

nie pytaj co u mnie  mam dość... teksty

whistle dodano: 17 luty 2013

nie pytaj co u mnie, mam dość kłamstw.

minął miesiąc  szczerze? nie czuje... teksty

whistle dodano: 17 luty 2013

minął miesiąc, szczerze? nie czuje kompletnie nic. i tu wcale nie chodzi o to, że przestałam Cię kochać. wszytko co robię, o czym myślę jest bez sensu. każdy dzień jest szary, taki sam jak wcześniejszy. każdego dnia wieczorem zasypiam z pustką w łóżku.

Mówiłaś przejdzie z czasem... teksty

whistle dodano: 17 luty 2013

Mówiłaś przejdzie z czasem, będzie lepiej, że zobaczę zobaczyłem, miałaś rację, ale wrak człowieka w lustrze. Kiedy przemywałem twarz, wycierałem ją przed lustrem.

Jak Ci się układa? mam nadzieję... teksty

whistle dodano: 17 luty 2013

Jak Ci się układa? mam nadzieję, że jest git i że w przeciwieństwie do mnie kurwa jakoś w nocy śpisz. Boje się spytać, ale masz może kogoś? Patrzysz na niego jak na mnie kiedy byliśmy ze sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV