głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
trueloove Nie powiem że jest łatwo. W każdym chłopaku spotkanym na ulicy widzę Ciebie. Teraz jakoś daję radę cholernie ciężko było mi wszystko poskładać. Nie nie zapomnia

trueloove

trueloove.moblo.pl
Nie powiem że jest łatwo. W każdym chłopaku spotkanym na ulicy widzę Ciebie.
Nie powiem  że jest łatwo. W... teksty

trueloove dodano: 16 kwietnia 2012

Nie powiem, że jest łatwo. W każdym chłopaku spotkanym na ulicy widzę Ciebie.

Teraz jakoś daję radę  cholernie... teksty

trueloove dodano: 16 kwietnia 2012

Teraz jakoś daję radę, cholernie ciężko było mi wszystko poskładać. Nie, nie zapomniałam, w dalszym ciągu nie ma minuty w ciągu dnia, żebym o Tobie nie myślała, ale te rany, te wewnętrzne rany.. one chyba się goją, jest lepiej, jakoś funkcjonuję. Więc błagam Cię nie stawaj znów na mojej drodze, nie wiem czy kolejny raz dała bym sobie z tym radę.

Wpatrywałam się w ten ekran... teksty

trueloove dodano: 15 kwietnia 2012

Wpatrywałam się w ten ekran czekając chyba na cud. Cudu nie było. Było za to samopoczucie sięgające granic wytrzymałości. Była złość na siebie, że znowu nic nie zrobiłam, że zmarnowałam kolejną szansę, być może ostatnią.

Czułam się wtedy tak okropnie.... teksty

trueloove dodano: 15 kwietnia 2012

Czułam się wtedy tak okropnie. Czułam się za wszystko winna, chociaż teraz wydaje mi się,że wina leżała nie tylko po mojej stronie, może w większej części po mojej, ale nie tylko.. chyba nie tylko.. sama już nie wiem. Wiem,że to ja w głównej mierze przyczyniłam się do tego, że jest jak jest. Wchodząc na górę, szybko dopadłam swojej torebki w poszukiwaniu telefonu. Spojrzałam na ekran z nadzieją, że napisałeś coś, byle co, cokolwiek. Wystarczyła mi nawet zwykła kropka byle tylko była od Ciebie. Wiadomo z jakim efektem.

Nie mogłam już patrzeć na Ciebie... teksty

trueloove dodano: 15 kwietnia 2012

Nie mogłam już patrzeć na Ciebie takiego, wszystko czego chciałam to podejść do Ciebie, przytulić się i wyjaśnić sobie wszystko, niczego nie pragnęłam bardziej. Tyle bym za to dała. Ale nie mogłam tego zrobić, nie ja, przecież ta pieprzona duma mi nie pozwalała.

Spojrzałam na Ciebie w momencie w... teksty

trueloove dodano: 15 kwietnia 2012

Spojrzałam na Ciebie w momencie,w którym nie spodziewałeś się tego zupełnie. Jakże szybko uciekłeś wzrokiem. Za wszelką cenę chciałeś udawać, że wcale nie patrzysz. Rozmawiałeś z kolegą, patrząc przed siebie. Próbowałeś się uśmiechać. Nie zdawałeś sobie sprawy z tego jak nieudolnie.

Patrzyłeś w tłum ludzi bawiących... teksty

trueloove dodano: 15 kwietnia 2012

Patrzyłeś w tłum ludzi bawiących się na parkiecie. Miałeś minę tak bardzo przepełnioną bólem. Tak bardzo to widziałam. Widziałam Cię dokładnie, tańczyliśmy tuż obok. Po chwili zobaczyłam, że podszedł do Ciebie kolega, rozmawialiście, ale nie patrzyłeś na niego, widziałam jak kątem oka patrzysz na mnie, pilnowałeś mnie wzrokiem. Pewnie,żebym nie zrobiła żadnego głupstwa. Ale robiłam tańczyłam z jakimś parę godzin temu poznanym chłopakiem tylko dlatego, żeby zrobić Ci na złość, podczas gdy miałam Cię na wyciągniecie ręki, kiedy Ty stałeś obok i patrzyłeś na to.

Było już sporo po północy  kiedy... teksty

trueloove dodano: 15 kwietnia 2012

Było już sporo po północy, kiedy Cię zobaczyłam. Na parkiecie było już zdecydowanie mniej ludzi, także na pewno nie miałeś problemu z zobaczeniem mnie tam. Stałeś przy parkiecie opierając się o kanapę. Jej już nie było. Byłeś sam. Patrzyłeś na mnie. Kiedy i ja spojrzałam natychmiast odwracałeś wzrok. Udawałeś, że nie obchodzi Cię to z kim tańczę. Tak śmiesznie udawałeś. Wtedy jednak nie było mi do śmiechu. Pękało mi serce, kiedy widziałam jakim wzrokiem na mnie patrzysz.

Po jakimś czasie wróciłyśmy na... teksty

trueloove dodano: 15 kwietnia 2012

Po jakimś czasie wróciłyśmy na parkiet. W tamtej chwili już na niczym mi nie zależało. Czułam się beznadziejnie. Pusto. Nie widziałam Cię. Od razu znalazł mnie chłopak, z którym wcześniej tańczyłam. Nic się już nie liczyło. Może tylko to,że był trochę podobny do Ciebie. Próbowałam dostrzec rysy jego twarzy, jednak było dosyć ciemno,a ja byłam pijana.

Niewiarygodnie bolesne uczucie. Ty... teksty

trueloove dodano: 14 kwietnia 2012

Niewiarygodnie bolesne uczucie. Ty tańczący obok z nią patrzyłeś na mnie, ja patrząc na Ciebie tańczyłam z jakimś dopiero poznanym chłopakiem. Byłam tak cholernie zazdrosna, że to ją trzymasz w ramionach. Nagle wkurzona na mnie koleżanka złapała mnie za rękę i wyciągnęła na dwór. Wiedziałam co będzie się działo. Zasypywała mnie pytaniami co ja wyprawiam, na które nie umiałam odpowiedzieć. W końcu stwierdziła, że nie będzie ze mną teraz rozmawiała, bo jestem pijana więc i tak nic do mnie nie dotrze.

Zaczęłam z nim tańczyć.Tak na... teksty

trueloove dodano: 14 kwietnia 2012

Zaczęłam z nim tańczyć.Tak na prawdę tylko dlatego, że Ty tańczyłeś z nią.Przytulił mnie do siebie i tak tańczyliśmy.Spojrzałam na koleżankę i zobaczyłam jej groźnie wyglądające spojrzenie pt. ' co Ty odwalasz' co zresztą potem od niej usłyszałam. Odwróciłam wzrok, bo sama dobrze wiedziałam,że nie powinnam, wiedziałam, że ma rację. Podobno tańczyliśmy tak, że kolega zapytał jej czy ja i on jesteśmy parą. Trzymał mnie tak mocno,że nawet nie miałam siły się wyrywać,a mając ciągle przed oczami Ciebie jak tańczysz z tą blondynką nawet nie chciałam.

Nie była wcale jakaś ładna  była... teksty

trueloove dodano: 14 kwietnia 2012

Nie była wcale jakaś ładna, była przeciętną niską blondynką i czego nie dało się przeoczyć farbowaną. Nie patrzyłeś na nią tak jak na mnie. Przez całą imprezę musiałam na was patrzeć, już nie dawałam rady. Byłam już trochę pijana, kiedy znów zobaczyłam was tańczących obok. Do mnie przyczepił się kolega, dawno już podczas jednej imprezy może za dużo wypiłam i tańczyłam z nim, wymieniliśmy się numerami, ale od razu kiedy zauważyłam, że oczekuje czegoś więcej powiedziałam mu otwarcie,że nic z tego nie będzie.Teraz znów się przyczepił i kiwając się obok mnie próbował ze mną zatańczyć. Powiedziałam mu,że niestety jest to nie możliwe i próbowałam się od niego odczepić. Kiedy podszedł do mnie jakiś chłopak przystojny brunet dosyć wysoki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV