głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sumire jesteśmy sobie pisani? no powiedz. czujesz coś? a może pokochasz mnie? tak troszeczkę? nie proszę o wiele. uwielbiam cię. twój uśmiech. spojrzenie. głos. śmiech

sumire

sumire.moblo.pl
jesteśmy sobie pisani? no powiedz. czujesz coś? a może pokochasz mnie? tak troszeczkę? nie proszę o wiele. uwielbiam cię. twój uśmiech. spojrzenie. głos. śmiech. włosy. d
jesteśmy sobie pisani? no powiedz.... teksty

sumire dodano: 15 czerwca 2012

jesteśmy sobie pisani? no powiedz. czujesz coś? a może pokochasz mnie? tak troszeczkę? nie proszę o wiele. uwielbiam cię. twój uśmiech. spojrzenie. głos. śmiech. włosy. dłonie. styl. zachowanie. odbiło mi? możliwe. ale nigdy nie czułam się tak dobrze w czyjeś obecności.

Jest tak cholernie daleko ode mnie... teksty

sumire dodano: 9 czerwca 2012

Jest tak cholernie daleko ode mnie, sama musi sobie radzić z tym wszystkim. Nie mogę jej objąć, ani powstrzymać jej płaczu. Ja jestem tutaj, także sam, bez niej. Każdego dnia tak bardzo za nią tęsknię, pragnąc jej obecności, aby po prostu była obok mnie. Brakuje mi jej słów, tych rozmów, w których opisywała każdy drobiazg. Gubię się w codzienności, bo nieustannie rozmyślam o niej. Leżąc w łóżku czuję pustkę, ale wiem, że ona nadal tam jest i czeka na mnie, że nie rezygnuje ze mnie. Nie mogę patrzeć, jak niewinnie wygląda śpiąc, ani zasypiać u jej boku, choć pragnę. Chciałbym móc stanąć przed nią i wyszeptać, że przez cały ten czas mi jej brakowało. Przytulić ją i poczuć w głębi serca to cholerne uczucie spełnienia, że właśnie swoje największe szczęście mam na wyciągnięcie ręki. Spojrzeć w jej oczy i dać do zrozumienia, że moje miejsce jest przy niej. Tak bardzo się boję, że nigdy nie dostanę tej szansy, bo skrzywdzę ją bardziej, niż krzywdziłem dotychczas.
Autor cytatu: dzekson

tak  potrzebuję ciągłego... teksty

sumire dodano: 1 czerwca 2012

tak, potrzebuję ciągłego utwierdzania mnie w uczuciach, w tym, że Ci na mnie jeszcze zależy, że troszczysz się o mnie i chcesz tu być. potrzebuję tej cholernej obecności, by poczuć, że nie ze wszystkim muszę radzić sobie sama. i wciąż ciężko mi uwierzyć, że ktoś może mnie polubić, czy pokochać. i wciąż mam zbyt mało wiary w siebie i nie posiadam choć odrobiny zdrowego egoizmu. moje sumienie, kurwa... dwoi się i troi we mnie, i drze tego ryja i nie daje o sobie zapomnieć. więc pomóż mi. znów naucz mnie nie trzymać wiecznie ręki na pulsie i pokaż, że nie wszystko należy kontrolować. bo muszę z kimś porozmawiać... nie z kimś. z Tobą.

wiesz co? Nie żałuję. Przeżyłam... teksty

sumire dodano: 31 maja 2012

wiesz co? Nie żałuję. Przeżyłam z Tobą najwspanialsze chwile. Najwspanialsze jakie mogły mi się przytrafić. Jesteś idealny, zbyt idealny dla mnie, jednak.. dziękuję, że zawsze byłeś, jesteś.. Dziękuję, że miałam okazję trzymać Cię za rękę, kiedy choć przez chwile byłeś szczęśliwy. Przepraszam za niedomówienia, kłótnie, zazdrości i smutki. Jesteś, zawsze będziesz częścią mnie. Kocham Cię najbardziej na świecie.

Nie poznaję Cię. Twoje oczy... teksty

sumire dodano: 19 maja 2012

Nie poznaję Cię. Twoje oczy zmieniły się, patrzą inaczej niż wtedy kiedy Cię poznałam. Nie wiem kim jesteś teraz. Nie potrafię poradzić sobie z myślą, że choć wyglądasz tak samo w środku jest ktoś zupełnie inny. Czuję jakbym rozmawiała z kimś innym. Przepraszam, nie potrafię.

To nie jest ból przypominający ten... teksty

sumire dodano: 17 maja 2012

To nie jest ból przypominający ten gdy w coś się uderzysz. To taki tępe cierpienie,którego nie da się porównać. Dokładnie tak jakby część Ciebie wyszła i stanęła obok, a Ty już nie możesz być sobą. Wszystko staję się cięższe, a jeden ruch ręką to niemalże już powód do dumy. Podnosisz do ust kubek z herbatą, zaciągasz się papierosem, przeżuwasz kanapkę, ubierasz się, a każda z tych banalnych czynności staję się Twoim maksimum dziennym. Leżysz w łóżku i nawet nie płaczesz. Gapisz się w sufit i czujesz, że coś obcego w Tobie siedzi i uwiera w samo serce. Wiesz co jest Ci obce? Życie bez niego./esperer
Autor cytatu: esperer

Ty przez te kilka miesięcy dałeś... teksty

sumire dodano: 17 maja 2012

Ty przez te kilka miesięcy dałeś mi tyle szczęścia ile nie da mi nikt inny przez całe życie./esperer
Autor cytatu: esperer

mam ciągłe niedokrwienie i za chude... teksty

sumire dodano: 1 maja 2012

mam ciągłe niedokrwienie i za chude palce. nie umiem nauczyć się poprawnie mówić trzynaście po angielsku i za dużo myślę o umieraniu. mam wiele wad, zalety chowam do szafy, a szuflady wypchane mam sprawami "na jutro". nie wiem czy ładnie wyglądam, raczej przeciętnie. nie zauważyłbyś mnie na ulicy. to nic. ale wierze w siebie i chcę spełniać marzenia. mam siedemnaście lat i żyję jeszcze z tym głupim uśmiechem na ustach. i tęsknie za wszystkimi, którzy już o mnie nie pamiętają. tęsknie każdym uderzeniem serca i każdą czerwoną krwinką. ot cała ja. i wciąż naiwnie kocham.

pogarda dla świata tak często... teksty

sumire dodano: 18 kwietnia 2012

pogarda dla świata tak często błędnia interpretowana jako nieśmiałość [prywatne.delirium]
Autor cytatu: prywatne.delirium

Hej to ja jestem  a to jest moje... teksty

sumire dodano: 12 kwietnia 2012

Hej to ja jestem, a to jest moje serduszko. Wszystko było z nim Ok, ale ludzie je złamali, to bardzo bolało, ale to nic. Ja mimo wszystko nadal żyję, nikt nie potrzebuje zepsutych rzeczy. Dzięki wam nie mam już serca, więc potrafię bez oporów powiedzieć "PIERDOLCIE SIĘ SKURWIELE". Pozabijam was, kurwa, wszystkich i rozpierdolę ten świat na drobne kawałeczki.

Mówią  że zakończone przyjaźnie... teksty

sumire dodano: 3 kwietnia 2012

Mówią, że zakończone przyjaźnie nigdy nie były przyjaźniami, ja jednak cholera wiem, że oni byli dla mnie wtedy więcej niż ważni. To tylko drogi, które trzeba było wybrać, nas poróżniły.
Autor cytatu: profesja

dziś jest źle  dziś nie wyrabiam... teksty

sumire dodano: 3 kwietnia 2012

dziś jest źle, dziś nie wyrabiam, dziś mam za dużo spraw, które i tak olewam, dziś nie mam ochoty na nic, dziś nie wychodzę z domu, dziś kładę się do łóżka, dziś zamykam się w sobie, dziś wspomnienia za bardzo bolą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV