głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
seep Gdy ktoś pyta mnie o ojca mówię że go nie mam i modlę się żeby nie zapytał dlaczego. Nie potrafię powiedzieć że nie żyje. Gdy byłam dzieckiem nie wierzyłam jak

seep

seep.moblo.pl
Gdy ktoś pyta mnie o ojca mówię że go nie mam i modlę się żeby nie zapytał dlaczego. Nie potrafię powiedzieć że nie żyje.
Gdy ktoś pyta mnie o ojca  mówię... teksty

seep dodano: 3 luty 2017

Gdy ktoś pyta mnie o ojca, mówię, że go nie mam i modlę się, żeby nie zapytał dlaczego. Nie potrafię powiedzieć, że nie żyje.

Gdy byłam dzieckiem nie wierzyłam... teksty

seep dodano: 3 luty 2017

Gdy byłam dzieckiem nie wierzyłam, jak wszyscy mówili, że bycie dorosłym wcale nie jest tak wspaniałe, jak mi się wydaje. Ja wiedziałam lepiej. Przecież każdy dzieciak marzył o tym, żeby móc wrócić do domu, o której mu się podoba. Żeby mieć swoje pieniądze i wydać je, na co tylko chce. Żeby móc samodzielnie podejmować decyzje. A teraz? Teraz jestem dorosła i oddałabym wiele, żeby móc wrócić do dzieciństwa i martwić się tym, że do układanki brakuje mi dwóch puzzli. Że serek miał być truskawkowy, a mama znów kupiła bananowy. Że na dobranockę leci reksio, a ja chciałam zobaczyć krecika..

Bądź zawsze sobą  nie ufaj nikomu... teksty

seep dodano: 3 luty 2017

Bądź zawsze sobą, nie ufaj nikomu i nie pokazuj, że ci na czymś zależy. Dajesz wtedy drugiemu człowiekowi broń do ręki. Idź za swoimi marzeniami, codziennie do przodu i nie poddawaj się, bez względu na to, jak bardzo inni chcieliby cię zniszczyć. Twoją siłą jest wiara. W siebie. I moja wiara. W ciebie.

Jeśli po sześciu latach milczenia... teksty

seep dodano: 7 maja 2016

Jeśli po sześciu latach milczenia jesteśmy w stanie rozmawiać jak ludzie, to dlaczego zajęło nam to aż sześć lat?

Nie przychodź  jeśli życie kolejny... teksty

seep dodano: 2 marca 2016

Nie przychodź, jeśli życie kolejny raz uderzy Cię w twarz.

Po co ratować coś  czego już dawno... teksty

seep dodano: 2 marca 2016

Po co ratować coś, czego już dawno nie ma?

Tak bardzo Cię nienawidzę. Tak... teksty

seep dodano: 2 marca 2016

Tak bardzo Cię nienawidzę. Tak bardzo byłaś częścią mnie. Tak wiele wiedziałaś. Mimo to, postanowiłaś odejść. Zabrać, co Twoje i odejść bez pożegnania. Nawet nie miałaś odwagi powiedzieć, że już mnie nie chcesz w swoim życiu.

Zanim zarzucisz mi obojętność i... teksty

seep dodano: 2 marca 2016

Zanim zarzucisz mi obojętność i brak zainteresowania, zastanów się. Ile razy pisałam i dzwoniłam. Ile razy pytałam i próbowałam rozmawiać. Ile razy chciałam uskutecznić spotkanie. Zastanów się. Ile razy Ty próbowałaś tego wszystkiego?

Przyjaźń jest czymś wielkim.... teksty

seep dodano: 2 marca 2016

Przyjaźń jest czymś wielkim. Trzeba ją pielęgnować, żeby taka była. Jeśli tego nie robisz, maleje. Aż w końcu znika.

Nie zrobię tego. Nie będę kolejny... teksty

seep dodano: 2 marca 2016

Nie zrobię tego. Nie będę kolejny raz podnosiła Twojej leniwej dupy. Nie będę się poniżała, żebyś chociaż na chwilę zainteresowała się, co u mnie, jak żyję, czy żyję.

Dla mnie nie będzie dnia mamy. Nie... teksty

seep dodano: 26 maja 2015

Dla mnie nie będzie dnia mamy. Nie chcę być mamą, dlatego ludzie plują jadem w moim kierunku, bo to przecież NATURALNE. Widocznie jestem genetycznie zmodyfikowana. Nie przeszkadza mi to.

Chciałabym mieć swoją... teksty

seep dodano: 26 maja 2015

Chciałabym mieć swoją sprzątaczkę i adwokata. Sprzątaczka rozwiązałaby 90% moich życiowych problemów, a adwokat wydaje mi się strasznie romantycznym dodatkiem. Mogłabym mówić “bez komentarza, rozmawiaj z moim adwokatem!”, jak w jakimś politycznym thrillerze.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV