głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
seep W chmurach wiatr wieje z prędkością dwustu czterdziestu kilometrów na godzinę a temperatura wynosi trzydzieści stopni poniżej zera nie ma tlenu i poumieralibyśm

seep

seep.moblo.pl
W chmurach wiatr wieje z prędkością dwustu czterdziestu kilometrów na godzinę a temperatura wynosi trzydzieści stopni poniżej zera nie ma tlenu i poumieralibyśmy w ci
W chmurach wiatr wieje z... teksty

seep dodano: 27 sierpnia 2014

W chmurach wiatr wieje z prędkością dwustu czterdziestu kilometrów na godzinę, a temperatura wynosi trzydzieści stopni poniżej zera, nie ma tlenu i poumieralibyśmy w ciągu kilku sekund. Sądzisz, że wulkany są malownicze? Powiedz to dziesięciu tysiącom wrzeszczących trupów w Pompejach. Nadal potajemnie wierzysz, że na tym świecie istnieje magia? To tylko bezduszne molekuły przypadkowo obijające się od siebie. Martwisz się o to, kto się o ciebie zatroszczy, gdy umrą twoi rodzice? I słusznie, bo oni w godzinie przeznaczenia staną się pożywieniem dla robaków. Dlatego niewiedza jest błogosławieństwem.

Jasne  boję się zapomnienia. Ale... teksty

seep dodano: 27 sierpnia 2014

Jasne, boję się zapomnienia. Ale wierzę, że ludzie mają dusze, i wierzę, że te dusze nie umierają. Strach przed zapomnieniem to coś całkiem innego. To lęk, że nie będę mógł dać nic w zamian za moje życie. Jeśli nie żyjesz w służbie większego dobra, to przynajmniej powinieneś umrzeć dla tego większego dobra, rozumiesz? A ja się boję, że ani moje życie, ani moja śmierć nie będą nic znaczyły.

Próbowałam. Poniżyłam się.... teksty

seep dodano: 7 maja 2014

Próbowałam. Poniżyłam się. Chciałam. I to był ostatni raz.

Człowiek  który nie zna swojej... teksty

seep dodano: 7 maja 2014

Człowiek, który nie zna swojej wartości jest osobą trudną do zniesienia przez otaczających ją ludzi. Trzeba ciąglę uświadamiać takiej osobie, kim jest i jak wiele wniosła sobą do życia innych ludzi. Znam taką osobę. Wiele wniosła do mojego życia. Ale również wiele wymagała. Chciała brać, choć niewiele dawała. Aż któregoś dnia zabrała wszystko co jej i odeszła. I teraz jest mi lżej, jest lepiej. Bo była trudną osobą, osobą nie do zniesienia.

Nie mam nawet ochoty się do Ciebie... teksty

seep dodano: 1 marca 2014

Nie mam nawet ochoty się do Ciebie odzywać. Czuję się wtedy poniżona, bo Twoja łaska i obojętność podczas rozmowy śmierdzi gorzej niż gówno. Po każdej rozmowie czuje niechęć do siebie, że dałam się znowu upierdolić, jak małe dziecko.

Nie pogodziłam się z odniesioną... teksty

seep dodano: 27 luty 2014

Nie pogodziłam się z odniesioną porażką, pozwoliłam jej po prostu być, pod warunkiem, że nie będzie zbyt często dawała znać o swojej obecności.

Próbowałam kilka razy  za żadnym... teksty

seep dodano: 27 luty 2014

Próbowałam kilka razy, za żadnym nie wyszło.

Jeśli jeszcze nie postradałaś... teksty

seep dodano: 27 luty 2014

Jeśli jeszcze nie postradałaś zmysłów, nie popaliłaś ze złości zdjęć, nie wyrzuciłaś pamiątek i nie pousuwałaś mnie z kontaktów, to jeszcze trochę Ci na mnie zależy. Jeśli zależy, powinnaś coś zrobić, żeby nie pluć sobie w twarz, gdy będzie za późno. Dlaczego ja nic nie robię? Bo mi już nie zależy. Dałam zbyt wiele.

Don't be a pussy. teksty

seep dodano: 27 luty 2014

Don't be a pussy.

Witamy w czasach  gdzie depresja jest... teksty

seep dodano: 19 luty 2014

Witamy w czasach, gdzie depresja jest powszechniejsza niż grypa.

Nowe to  nowe tamto  siamto  owamto..... teksty

seep dodano: 18 luty 2014

Nowe to, nowe tamto, siamto, owamto.. ale życia nowego nie dostaniesz.

Mdłości przygnębienia  szargające... teksty

seep dodano: 13 luty 2014

Mdłości przygnębienia, szargające ciałem torsje nienawiści i męcząca sraczka porażki. Tyle zostało z życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV