głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
seep Co roku to samo. Mówią że ojciec był dobrym człowiekiem że za wcześnie odszedł że... Że co kurwa proszę? Do jasnej cholery co jeszcze mam zrobić żebyście wszysc

seep

seep.moblo.pl
Co roku to samo. Mówią że ojciec był dobrym człowiekiem że za wcześnie odszedł że... Że co kurwa proszę?
Co roku to samo. Mówią  że ojciec... teksty

seep dodano: 29 października 2014

Co roku to samo. Mówią, że ojciec był dobrym człowiekiem, że za wcześnie odszedł, że... Że co, kurwa, proszę?

Do jasnej cholery  co jeszcze mam... teksty

seep dodano: 29 października 2014

Do jasnej cholery, co jeszcze mam zrobić, żebyście wszyscy odpuścili? Osiągnęliście apogeum nienawiści, przez kieszenie pełne pogardy wasze kręgosłupy moralne już dawno do niczego się nie nadają. A ja nadal czuję waszą chęć zniszczenia mnie i wszystkiego co w życiu osiągnęłam.

Boisz się czegoś uniwersalnego i... teksty

seep dodano: 27 sierpnia 2014

Boisz się czegoś uniwersalnego i nieuniknionego, a prawdziwym problemem nie jest samo cierpienie czy samo zapomnienie, ale ich niemoralna bezsensowność, absolutnie niehumanitarny nihilizm cierpienia.

W chmurach wiatr wieje z... teksty

seep dodano: 27 sierpnia 2014

W chmurach wiatr wieje z prędkością dwustu czterdziestu kilometrów na godzinę, a temperatura wynosi trzydzieści stopni poniżej zera, nie ma tlenu i poumieralibyśmy w ciągu kilku sekund. Sądzisz, że wulkany są malownicze? Powiedz to dziesięciu tysiącom wrzeszczących trupów w Pompejach. Nadal potajemnie wierzysz, że na tym świecie istnieje magia? To tylko bezduszne molekuły przypadkowo obijające się od siebie. Martwisz się o to, kto się o ciebie zatroszczy, gdy umrą twoi rodzice? I słusznie, bo oni w godzinie przeznaczenia staną się pożywieniem dla robaków. Dlatego niewiedza jest błogosławieństwem.

Jasne  boję się zapomnienia. Ale... teksty

seep dodano: 27 sierpnia 2014

Jasne, boję się zapomnienia. Ale wierzę, że ludzie mają dusze, i wierzę, że te dusze nie umierają. Strach przed zapomnieniem to coś całkiem innego. To lęk, że nie będę mógł dać nic w zamian za moje życie. Jeśli nie żyjesz w służbie większego dobra, to przynajmniej powinieneś umrzeć dla tego większego dobra, rozumiesz? A ja się boję, że ani moje życie, ani moja śmierć nie będą nic znaczyły.

Próbowałam. Poniżyłam się.... teksty

seep dodano: 7 maja 2014

Próbowałam. Poniżyłam się. Chciałam. I to był ostatni raz.

Człowiek  który nie zna swojej... teksty

seep dodano: 7 maja 2014

Człowiek, który nie zna swojej wartości jest osobą trudną do zniesienia przez otaczających ją ludzi. Trzeba ciąglę uświadamiać takiej osobie, kim jest i jak wiele wniosła sobą do życia innych ludzi. Znam taką osobę. Wiele wniosła do mojego życia. Ale również wiele wymagała. Chciała brać, choć niewiele dawała. Aż któregoś dnia zabrała wszystko co jej i odeszła. I teraz jest mi lżej, jest lepiej. Bo była trudną osobą, osobą nie do zniesienia.

Nie mam nawet ochoty się do Ciebie... teksty

seep dodano: 1 marca 2014

Nie mam nawet ochoty się do Ciebie odzywać. Czuję się wtedy poniżona, bo Twoja łaska i obojętność podczas rozmowy śmierdzi gorzej niż gówno. Po każdej rozmowie czuje niechęć do siebie, że dałam się znowu upierdolić, jak małe dziecko.

Nie pogodziłam się z odniesioną... teksty

seep dodano: 27 luty 2014

Nie pogodziłam się z odniesioną porażką, pozwoliłam jej po prostu być, pod warunkiem, że nie będzie zbyt często dawała znać o swojej obecności.

Próbowałam kilka razy  za żadnym... teksty

seep dodano: 27 luty 2014

Próbowałam kilka razy, za żadnym nie wyszło.

Jeśli jeszcze nie postradałaś... teksty

seep dodano: 27 luty 2014

Jeśli jeszcze nie postradałaś zmysłów, nie popaliłaś ze złości zdjęć, nie wyrzuciłaś pamiątek i nie pousuwałaś mnie z kontaktów, to jeszcze trochę Ci na mnie zależy. Jeśli zależy, powinnaś coś zrobić, żeby nie pluć sobie w twarz, gdy będzie za późno. Dlaczego ja nic nie robię? Bo mi już nie zależy. Dałam zbyt wiele.

Don't be a pussy. teksty

seep dodano: 27 luty 2014

Don't be a pussy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV