głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
seep Odnalazłeś wiarę żyjąc w grzechu. Nie jesteś Jezusem jesteś dziwką narodzoną z niespełnionych marzeń. Chcę sobie napisać na czole nieczynne nieczynne de namber

seep

seep.moblo.pl
Odnalazłeś wiarę żyjąc w grzechu. Nie jesteś Jezusem jesteś dziwką narodzoną z niespełnionych marzeń.
Odnalazłeś wiarę żyjąc w... teksty

seep dodano: 4 kwietnia 2015

Odnalazłeś wiarę żyjąc w grzechu. Nie jesteś Jezusem, jesteś dziwką narodzoną z niespełnionych marzeń.

Chcę sobie napisać na czole... teksty

seep dodano: 4 kwietnia 2015

Chcę sobie napisać na czole - nieczynne, nieczynne, de namber ju ar trajink tu ricz iz karentli anawejlbl, pliz dont traj egejn.

Cała generacja napełnia benzyną... teksty

seep dodano: 4 kwietnia 2015

Cała generacja napełnia benzyną baki. Usługuje przy stołach. Jesteśmy niewolnikami w białych koszulach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy,aby kupić niepotrzebne nam gówno. Jesteśmy średnimi dziećmi historii. Nie mamy celu ani miejsca. Nie mamy Wielkiej Wojny. Wielkiej Depresji. Naszą wielką wojną jest wojna duchowa. Naszą wielką depresją jest życie. Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to do nas dociera. I coraz bardziej się wkurwiamy.

Myślę  że nawet kiedy umrę i... teksty

seep dodano: 4 kwietnia 2015

Myślę, że nawet kiedy umrę i zakopią mnie na cmentarzu, i postawią nagrobek, na którym wyryją moje imię i nazwisko, z pewnością tuż pod tymi datami będzie nagryzmolone: pies cię jebał.

Zawsze  gdy zbliża się jakieś... teksty

seep dodano: 4 kwietnia 2015

Zawsze, gdy zbliża się jakieś ważne wydarzenie, ważne spotkanie, na które muszę iść, boję się że otrzymam zaraz tego gównianego esemesa w stylu, że ten ktoś jednak nie przyjdzie, bo okazało się, że ma raka itd. Ja oczywiście zaproponuję inny dzień, ale ten ktoś powie, że mu przykro, ale już ma przerzuty.

A jednak muszę biec pod prąd  być... teksty

seep dodano: 4 kwietnia 2015

A jednak muszę biec pod prąd, być czwartą atomówką, zawartością czapki chudego Eda, śladową ilością orzechów w papierze toaletowym czy też kropelką oleju w szklance wody. Tak, patrzcie, jak tryumfalnie wypływam na wierzch.

Mam problemy. Ty też je masz. Ale ja... teksty

seep dodano: 14 listopada 2014

Mam problemy. Ty też je masz. Ale ja staram się ze swoimi coś zrobić. Nie tkwię bezsensownie w martwym punkcie swojego irracjonalnego życia. Powinieneś wziąć ze mnie przykład.

zachowuję się jak pierdolony facet. teksty seep dodał komentarz: zachowuję się jak pierdolony facet. do wpisu 14 listopada 2014
włókna wykonane z dupy nietoperza... teksty

seep dodano: 13 listopada 2014

włókna wykonane z dupy nietoperza, wiesz jak trudno go złapać? nitki z betonu, hartowana gumka ze stali nierdzewnej...

Jeśli będzie trzeba  to zedrę z... teksty

seep dodano: 13 listopada 2014

Jeśli będzie trzeba, to zedrę z siebie każdy centymetr kwadratowy skóry i wyślę ją do Ciebie kurierem.

Wiem  że powinnam być dobrej... teksty

seep dodano: 13 listopada 2014

Wiem, że powinnam być dobrej myśli. Wiem, że zamartwianie się zniszczy moją psychikę i dopóty, dopóki nie poznam prawdy będę cieniem samej siebie. Ale jak mam być dobrej myśli, skoro śmierć, niepowodzenie i życiowe gówno trwają ze mną od lat?

Strach przed nieznanym jest czymś... teksty

seep dodano: 13 listopada 2014

Strach przed nieznanym jest czymś tak wielkim, że w momencie poznania tajemnicy zabiera powietrze, łamie płuca i zatrzymuje serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV