głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
panamal Cześć talenty! Jak zauważyliście ostatnio padł pomysł o wznowieniu naszej działalności. Spięliśmy się i powstała strona która ma działać tak jak nasze moblo. Ws

panamal

panamal.moblo.pl
Cześć talenty! Jak zauważyliście ostatnio padł pomysł o wznowieniu naszej działalności. Spięliśmy się i powstała strona która ma działać tak jak nasze moblo. Wszystk
Cześć talenty! Jak zauważyliście... teksty

panamal dodano: 26 marca 2015

Cześć talenty! Jak zauważyliście, ostatnio padł pomysł o wznowieniu naszej działalności. Spięliśmy się i powstała strona, która ma działać tak, jak nasze moblo. Wszystkie szczegóły odnośnie tego macie podane właśnie tam. Nie chodzi o to, żeby pisać ciągle. Wszyscy tutaj mówili, że dużo się zmieniło, że czasu coraz mniej, ale po tym, co robiliśmy na moblo, jestem pewna, że wszyscy tęsknimy za pisaniem. Chcesz pisać codziennie? To super. Raz na tydzień? Okej. Raz na miesiąc? Nie ma sprawy. Nie chcemy nikogo do niczego zmuszać. Chcemy tylko pobudzić do działania te talenty, które w nas wszystkich są, tylko ostatnio były chyba na wakacjach. Znów zaczyna się czas naszej świetności, chociaż tak naprawdę on się nigdy nie skończył. Zapraszamy! https://www.facebook.com/pages/Moblo-zn%C3%B3w-dzielimy-si%C4%99-chwil%C4%85/879328438776790?ref=notif¬if_t=fbpage_fan_invite [ dontforgot ]

popieram Dontforgot ! teksty panamal dodał komentarz: popieram Dontforgot ! do wpisu 25 marca 2015
Tyle wspomnień znalazłam  tyle w... teksty

panamal dodano: 31 lipca 2013

Tyle wspomnień znalazłam, tyle w tym nieszczęść.

O tym  że przy mnie jesteś nie... teksty

panamal dodano: 22 lipca 2013

O tym, że przy mnie jesteś nie zapewni mnie Twój cichy szept. Nie zapewni mnie o tym nigdy żaden Twój uśmiech, drobny gest, ale mimo, że nie ma Cię TU, to i tak jesteś, w każdym napisanym zdaniu, kreując się na jeden z najdoskonalszych elementów mojego życia.

Wystarczy kilka sekund... teksty

panamal dodano: 7 lipca 2013

Wystarczy kilka sekund nieodpowiedniego snu, a budzisz się mimo wielkiego zmęczenia. Przecierasz oczy, z których powolnie wypływają maleńkie szklane łzy i zauważasz, że wszystko o czym udało Ci się zapomnieć, wszystko, co zniszczyło Twoje ledwo naprawione wnętrze wraca.

i wieczór z Twoją muzyką  bo Ty... teksty

panamal dodano: 5 lipca 2013

i wieczór z Twoją muzyką, bo Ty odejdziesz, a ona ze mną zostanie.

Uczyli mnie tylu emocji. Nauczyli... teksty

panamal dodano: 5 lipca 2013

Uczyli mnie tylu emocji. Nauczyli miłości, zaufania, wiary w ludzi. Nauczyli uśmiechu przy każdym słowie, i że przytulać trzeba się nawet w złości. Nauczyli mnie też kłamać prosto w oczy, zagryzać wargi kiedy jest źle. Nauczyli, żeby nie przywiązywać się zbyt szybko i zbyt często. Nauczyli, że serce, jakim człowiekiem byś nie był i tak pęknie w pół co najmniej kilka razy w życiu. Szczególnie wtedy, kiedy każdy z Nich odejdzie.

Jesteśmy ludźmi zachłannymi... teksty

panamal dodano: 3 lipca 2013

Jesteśmy ludźmi zachłannymi, chcącymi mieć wszystko, lubimy walczyć o coś startując nawet ze straconej pozycji.

I gubisz siebie  gdzieś między... teksty

panamal dodano: 3 lipca 2013

I gubisz siebie, gdzieś między zdaniami, zawistnych i nienawidzących Cię bezpodstawnie osób, i kruszy się znów Twoje ledwo posklejane serce, i oddychasz ciężej i nie masz wpływu na nic.

I już nie czuję  że moje małe... teksty

panamal dodano: 3 lipca 2013

I już nie czuję, że moje małe popękane serce krwawi tak mocno, jednak krwawi nadal, przezroczystą lepką krwią, z niezagojonych jeszcze przez czas ran, jednak już nie czuć w nim niesamowitego bólu przeszywającego go raz za razem ostrza, niesamowicie raniących słów z ust osób, które miały być na wieczność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV