głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansew Zawsze lubiłam mieć swój własny kąt gdzie byłabym szczęśliwa. Często bywał tym moim kącikiem ramiona mamy czy też dziadków. Z czasem wszystko się zmieniło. Tera

ansew

ansew.moblo.pl
Zawsze lubiłam mieć swój własny kąt gdzie byłabym szczęśliwa. Często bywał tym moim kącikiem ramiona mamy czy też dziadków. Z czasem wszystko się zmieniło. Teraz nie pot
Zawsze lubiłam mieć swój własny... teksty

ansew dodano: 10 lipca 2013

Zawsze lubiłam mieć swój własny kąt, gdzie byłabym szczęśliwa. Często bywał tym moim kącikiem ramiona mamy czy też dziadków. Z czasem wszystko się zmieniło. Teraz nie potrafię już się tak wtulić i zatracić w doznaniu, że to jest miejsce w którym jestem szczęśliwa. Żyję wspomnieniami i nadzieją, że powrócę do miejsc i ludzi, którzy sprawiają że to właśnie przy nich jestem szczęśliwa. /ansew.

Rzucić się w otchłań  nic nie... teksty

ansew dodano: 10 lipca 2013

Rzucić się w otchłań, nic nie znaczącą przestrzeń i zacząć żyć od nowa./ ansew.

czasami potrzebujemy czasu aby sobie... teksty

ansew dodano: 10 lipca 2013

czasami potrzebujemy czasu aby sobie wszystko poukładać. to właśnie on jest moim wrogiem, niszczy i wyżera mnie od środka./ ansew.

16 lat wybiło :D przed państwem hot... teksty

ansew dodano: 7 lipca 2013

16 lat wybiło :D przed państwem hot szesnastka Klaudia;3

Czasem po prostu już nie potrafimy... teksty

ansew dodano: 6 lipca 2013

Czasem po prostu już nie potrafimy odpuścić, dążymy do czegoś co dla nas jest celem. Często jest to strasznie bezsensowne, aż głupie jednak tego nie dostrzegamy. Dlaczego? Chyba jesteśmy tym "celem" po prostu oślepieni, bezsensownie zapatrzeni. / ansew.

Zawsze lubiła ryzyko  uwielbiała... teksty

ansew dodano: 5 lipca 2013

Zawsze lubiła ryzyko, uwielbiała jego towarzystwo. Może dlatego wybrała Jego? Może to właśnie jej serce szukało nowej dawki ryzyka? Trafiło idealnie, Jego osoba napełniła ją ryzykiem. Szkoda tylko, że skutkiem ubocznym tego wszystkiego była miłość. / ansew.

Z roku na rok coraz to starsi... teksty

ansew dodano: 4 lipca 2013

Z roku na rok coraz to starsi, dojrzali. Tyle jaki w tym sens? Przecież i bez tego życie skopie nam dupe. /ansew.

Zaskakujesz mnie tym  że choć nie... teksty

ansew dodano: 4 lipca 2013

Zaskakujesz mnie tym, że choć nie wiem co by się działo, czy ziemia się trzęsła czy wicher szalał Ty zawsze będziesz ze mną. Tak, jesteś prawdziwym przyjacielem na dobre i na złe. / ansew.

Miłość jest jak matematyczne... teksty

ansew dodano: 4 lipca 2013

Miłość jest jak matematyczne równanie. Bywa pełna sprzeczności, posiada wiele rozwiązań albo prowadzi do tej jedynej miłości, do tego jedynego rozwiązania. / ansew.

SŁODKO  3 wracam z nowym kontem... teksty

ansew dodano: 3 lipca 2013

SŁODKO ;3 wracam z nowym kontem ( dzięki panamal za nazwę xd), nowa ja, nowe pomysły, nowy etap w życiu. na jak długo? na stałe, postaram się choć raz być systematyczna;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV