głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
soryalenie może i cierpisz bo mnie nie ma obok może i masz ochotę się zabić może nie masz po co wstawac rano z łożka może chcialbyś żebym nigdy nie istniała. MOŻE. ale zda

soryalenie

soryalenie.moblo.pl
może i cierpisz bo mnie nie ma obok może i masz ochotę się zabić może nie masz po co wstawac rano z łożka może chcialbyś żebym nigdy nie istniała. MOŻE. ale zdawałe
może i cierpisz bo mnie nie ma obok... teksty

soryalenie dodano: 3 lipca 2012

może i cierpisz bo mnie nie ma obok, może i masz ochotę się zabić, może nie masz po co wstawac rano z łożka, może chcialbyś żebym nigdy nie istniała. MOŻE. ale, zdawałeś sobie sprawę z tego, że jak sie nie zmienisz to ja odejdę. a mimo, to nie zmieniłeś się. teraz mam w dupie Twoje obietnice, Twoje złamane serce i fakt, że teraz chcesz się zmienic. spierdoliles zbyt wiele szans. jedna za drugą. teraz mam nowe życie, może nie jestem jeszcze w chuj szczęśliwa, ale nie długo będę. pozdrawiam Cię i cieszę się, że mam Cię już za sobą. szkoda tylko tego 1,5 roku, bo doceniłeś mnie dopiero po stracie.

Nie jesteś wart miłości  którą... teksty

soryalenie dodano: 3 lipca 2012

Nie jesteś wart miłości, którą chciałam zmienić cały Twój świat.

są miejsca w których każda chwila... teksty

soryalenie dodano: 16 czerwca 2012

są miejsca, w których każda chwila jest naprawdę wyjątkowa, uśmiech wcale nie chce zejść z twarzy, a jedyny smutny moment to pożegnania.

moja droga jest prosta prowadzi w... teksty

soryalenie dodano: 16 czerwca 2012

moja droga jest prosta, prowadzi w jedno miejsce, i choć, nie ma tam złota to trafię nią po szczęście, moi ludzie, których kocham, niezmiennie, dają mi moc i siłę by iść tam codziennie! ♥

lepiej mniej a spokojnie jaki sen... teksty

soryalenie dodano: 16 czerwca 2012

lepiej mniej, a spokojnie, jaki sen takie dni, ja idę w przód mam się dobrze a Ty?

On nie potrafi zrozumieć że się... teksty

soryalenie dodano: 15 czerwca 2012

On nie potrafi zrozumieć, że się czepiam jego obojętności. Myśli, że wszystko jest okej bo nie widzi moich zapłakanych oczu. Jak wiele łez człowiek musi pokazać, żeby ktoś zrozumiał że kogoś jedna jedyna sytuacja powtarzająca się codziennie może boleć? Jak wiele potrzeba, żeby zrozumieć że kogoś ból rozpierdala jemu duszę, serce łamiąc go na kilkaset tysięcy kawałków?

CZ 2 że tak będzie dla Niego... teksty

soryalenie dodano: 2 czerwca 2012

CZ 2 że tak będzie dla Niego lepiej i nie mogę patrzeć na siebie, że nie powinnam myśleć o sobie, o tym jak bardzo się do Niego przywiązałam, jak bardzo go przez te wszystkie lata pokochałam, wiedziałam że tym mu ulże w tym wszystkim, i byłam święcie przekonana o tym do czasu wizyty u weterynarza, tej Jego ostatniej tam wizyty. Niby zwykłe dwa zastrzyki, narkoza i ten ostateczny, widok gorszy niż po Jego wypadku, ten wzrok który wywoływał łzy, te szczekanie i piszczenie, a pózniej wymioty, przewracanie się, nie spodziewałam się czegoś takiego. Bałam się, ale nie sądziłam, że aż tak będzie ten widok bolał, chociaż gorsze od tego było to jak jechałam z Nim, z Jego ciałem na rękach, takim bezwładnym, martwym. Był tylko niby zwykłym psem, kundlem, ale Go kochałam, bardzo mocno Go kochałam i kocham dalej. Męcze się z myślą, że ten wzrok, wtedy wołał "ja chcę żyć!" . To była moja decyzja, szkoda że tak trudno mi się z nią pogodzić .

CZ 1  Ostatnio musiałam... teksty

soryalenie dodano: 2 czerwca 2012

CZ 1 Ostatnio musiałam wystarczająco dojżeć do pewnych decyzji, przestać przez chwile być egoistka i myśleć tylko o swojej osobie. Jeszcze kilka dni temu miałam psa, był ze mną przez 15 lat, 5 lat temu miał wypadek, zerwane ścięgno w przedniej łapie, połamane żebra, przebite płuco, był bliski śmierci, z małego kundelka zrobił sie wtedy wielki balon, przez powietrze dostarczające się pod skóre. Straszny widok, to możecie sobie tylko wybrazić. Weterynarz nie dawał mu szans, ale chciał tak bardzo żyć i udało mu się to, wyszedł z tego, ale już na trzech łapach chodził, ciężko mu było. Od kilku miesięcy strasznie się dusił, męczył się. Ja tego nie widziałam, albo być może nie chciałam widzieć, rodzice próbowali mnie przekonać, że on się tylko męczy, że uśpienie go to jest najlepsze dla Niego co może być, że przestanie się męczyć. Wtedy nie chciałam tego słuchać, nie godziłam się na to, nie wyobrażałam sobie tego. Jednak z czasem zaczełam dostrzegać, jak jego stan się pogorszył i dotarło do mnie,

Kocham i to bardzo mocno tęsknie... teksty

soryalenie dodano: 7 maja 2012

Kocham i to bardzo mocno, tęsknie nawet gdy jesteś obok, ufam i nie ufam. Jestem w stanie wybaczyć praktycznie wszystko, a w zamian chciałabym trochę szacunku, miłości i czasu poświęconego tylko dla mnie, szczerości ..

Dlaczego tak bardzo kocham ale nie... teksty

soryalenie dodano: 7 maja 2012

Dlaczego tak bardzo kocham, ale nie ufam. Dlaczego chcę z Nim być już zawsze, a jednak wiem, że nie będę? Dlaczego są te cholernie trudne pytania, na które odpowiedzi jest znaleźć strasznie trudno? Dlaczego się z nim męczę, gdy to przy Nim powinnam czuć się tak bezpieczna? Dlaczego nie czuje już tego szczęścia, które było przy mnie będąc z nim? DLACZEGO?

Jej uśmiech był wywoływany... teksty

soryalenie dodano: 21 kwietnia 2012

Jej uśmiech był wywoływany wyłącznie dzięki blasku Twoich tęczówek. Chciała byś był tylko dla niej, zawsze, bo bała się świata, a tylko w Twoich ramionach czuła się bezpiecznie.

wywrócił mój świat do góry... teksty

soryalenie dodano: 7 kwietnia 2012

wywrócił mój świat do góry nogami. pokochałam go tak, jak kocha się tylko raz w życiu. dedykowałam mu każdy oddech, każdy dzień, każde słowo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV