głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
soryalenie CZ 1 Ostatnio musiałam wystarczająco dojżeć do pewnych decyzji przestać przez chwile być egoistka i myśleć tylko o swojej osobie. Jeszcze kilka dni temu miałam

soryalenie

soryalenie.moblo.pl
CZ 1 Ostatnio musiałam wystarczająco dojżeć do pewnych decyzji przestać przez chwile być egoistka i myśleć tylko o swojej osobie. Jeszcze kilka dni temu miałam psa
CZ 1    Ostatnio musiałam... teksty

soryalenie dodano: 2 czerwca 2012

CZ 1 Ostatnio musiałam wystarczająco dojżeć do pewnych decyzji, przestać przez chwile być egoistka i myśleć tylko o swojej osobie. Jeszcze kilka dni temu miałam psa, był ze mną przez 15 lat, 5 lat temu miał wypadek, zerwane ścięgno w przedniej łapie, połamane żebra, przebite płuco, był bliski śmierci, z małego kundelka zrobił sie wtedy wielki balon, przez powietrze dostarczające się pod skóre. Straszny widok, to możecie sobie tylko wybrazić. Weterynarz nie dawał mu szans, ale chciał tak bardzo żyć i udało mu się to, wyszedł z tego, ale już na trzech łapach chodził, ciężko mu było. Od kilku miesięcy strasznie się dusił, męczył się. Ja tego nie widziałam, albo być może nie chciałam widzieć, rodzice próbowali mnie przekonać, że on się tylko męczy, że uśpienie go to jest najlepsze dla Niego co może być, że przestanie się męczyć. Wtedy nie chciałam tego słuchać, nie godziłam się na to, nie wyobrażałam sobie tego. Jednak z czasem zaczełam dostrzegać, jak jego stan się pogorszył i dotarło do mnie,

Kocham i to bardzo mocno  tęsknie... teksty

soryalenie dodano: 7 maja 2012

Kocham i to bardzo mocno, tęsknie nawet gdy jesteś obok, ufam i nie ufam. Jestem w stanie wybaczyć praktycznie wszystko, a w zamian chciałabym trochę szacunku, miłości i czasu poświęconego tylko dla mnie, szczerości ..

Dlaczego tak bardzo kocham  ale nie... teksty

soryalenie dodano: 7 maja 2012

Dlaczego tak bardzo kocham, ale nie ufam. Dlaczego chcę z Nim być już zawsze, a jednak wiem, że nie będę? Dlaczego są te cholernie trudne pytania, na które odpowiedzi jest znaleźć strasznie trudno? Dlaczego się z nim męczę, gdy to przy Nim powinnam czuć się tak bezpieczna? Dlaczego nie czuje już tego szczęścia, które było przy mnie będąc z nim? DLACZEGO?

Jej uśmiech był wywoływany... teksty

soryalenie dodano: 21 kwietnia 2012

Jej uśmiech był wywoływany wyłącznie dzięki blasku Twoich tęczówek. Chciała byś był tylko dla niej, zawsze, bo bała się świata, a tylko w Twoich ramionach czuła się bezpiecznie.

wywrócił mój świat do góry... teksty

soryalenie dodano: 7 kwietnia 2012

wywrócił mój świat do góry nogami. pokochałam go tak, jak kocha się tylko raz w życiu. dedykowałam mu każdy oddech, każdy dzień, każde słowo.

On kochał piwo  ona raczej wódkę.... teksty

soryalenie dodano: 6 kwietnia 2012

On kochał piwo, ona raczej wódkę. Przejmował się chwilą, ona raczej jutrem.

zawsze próbowałam pomóc innym... teksty

soryalenie dodano: 4 kwietnia 2012

zawsze próbowałam pomóc innym, nawet tym którzy na to nie zasługiwali, starałam się ich uszczęśliwić w ogóle nie myśląc wtedy o sobie. wyciągałam dłoń do tych którzy pchali mnie na dno, walczyłam o tych którzy mieli mnie za nic, płakałam dając innym satysfakcję. owszem, popełniałam dużo błędów ale zawsze się starałam je naprawić. angażowałam się w to co tak naprawdę mnie niszczyło. byłam naiwna. wiele osób w życiu wyrządziło mi krzywdę a później przychodzili z podkulonym ogonem prosząc o pomoc - godziłam się, pomagałam zapominając o tym jak mnie traktowano. ale mimo to zawsze w oczach ludzi byłam tą złą która myślała tylko o sobie i życzyła innych źle. nigdy mnie nie doceniano więc teraz nie dziwcie się, że jestem jaka jestem.

Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

soryalenie dodano: 3 kwietnia 2012

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. Tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. Tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. A wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy. I strasznie przeraża mnie myśl, że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić.

Jesteś dla mnie tajemnicą i pewnie... teksty

soryalenie dodano: 3 kwietnia 2012

Jesteś dla mnie tajemnicą i pewnie nigdy tak naprawdę Cię nie poznam, ale wiem, że mnie kochasz i że Twoje ramiona są dla mnie jak dom.

jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

soryalenie dodano: 3 kwietnia 2012

jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

'Zbyt ważny i potrzebny  abym mogła... teksty

soryalenie dodano: 22 marca 2012

'Zbyt ważny i potrzebny, abym mogła żyć bez Niego

Przepraszam  za każde złe słowo... teksty

soryalenie dodano: 17 marca 2012

Przepraszam, za każde złe słowo skierowane w Twoją stronę, głupi żart, który wziąłeś na poważnie, czy to, jak tęskniłeś z braku mojej osoby. Przepraszam również za to, że mimo moich starań, nie potrafię dać Ci szczęścia, i wszystkiego, czego potrzebujesz. Przepraszam, że czasami przesadzam, czy kłócę się o nic. Przepraszam, za każdy mój błąd i to, że nie umiem docenić tego, ile dla mnie robisz, i jak bardzo mnie kochasz. Przepraszam za wszystko co złe, ale zapomnij o tym, pamiętaj o tych dobrych chwilach, to One sprawiały, że na Twej twarzy pojawiał się drobny uśmiech, z garstką szczęścia. Pamiętam każde słowa : " Kocham, Ty jesteś najważniejsza " . | ssij_suuczo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV