głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
soryalenie I obiecuje Ci że kiedyś wykrzyczę Ci w twarz że zmarnowałeś mi prawie rok życia że Cie nienawidzę że już Cie nie kocham że nie chce Cie znać i się Toba brzydzę.

soryalenie

soryalenie.moblo.pl
I obiecuje Ci że kiedyś wykrzyczę Ci w twarz że zmarnowałeś mi prawie rok życia że Cie nienawidzę że już Cie nie kocham że nie chce Cie znać i się Toba brzydzę.
I obiecuje Ci że kiedyś wykrzyczę... teksty

soryalenie dodano: 20 luty 2012

I obiecuje Ci że kiedyś wykrzyczę Ci w twarz że zmarnowałeś mi prawie rok życia, że Cie nienawidzę, że już Cie nie kocham, że nie chce Cie znać i się Toba brzydzę.

nie zostawiłam Cie  po prostu nie... teksty

soryalenie dodano: 20 luty 2012

nie zostawiłam Cie, po prostu nie dałeś mi powodu abym została..

Nie musisz używać siły  nie musisz... teksty

soryalenie dodano: 20 luty 2012

Nie musisz używać siły, nie musisz używać słów. Ciszą i obojętnością ranisz jak nikt inny

Bo chyba tak miało być  że... teksty

soryalenie dodano: 20 luty 2012

Bo chyba tak miało być, że niektóre błędy musiałam popełnić, niektórych ludzi musiałam zranić, trzeba było spaść na samo dno, czuć obrzydzenie do samej siebie, żeby potem wstać, zacząć wszystko od początku i zrozumieć co jest ważne i jakich błędów już nie popełniać.

A teraz zapomnij  co nas łączyło... teksty

soryalenie dodano: 20 luty 2012

A teraz zapomnij, co nas łączyło Tu nie ma już miejsca na naszą miłość Dla mnie to wszystko się skończyło Nie proś mnie więcej by to wróciło / Jula

Mamo czemu wychowałaś mnie na... teksty

soryalenie dodano: 19 luty 2012

Mamo czemu wychowałaś mnie na dobrego człowieka. Czemu nie mogę być chamska i ranić tak jak ranią mnie. A kiedy po prostu ktoś będzie chciał mnie skrzywdzić zgubiłby prędzej dwie jedynki. Czemu? Wtedy życie na pewno było by łatwiejsze. Było by mniej łez, mniej cierpienia. Szybko bym zapominała, i wcale się nie przejmowała. Żyła bym tym czy jutro kupie sobie nowe dresy a nie tym czy jutro w końcu o nim zapomnę. / nie.lubie.siebie.takiej

nie ma to jak spędzać sobotni... teksty

soryalenie dodano: 18 luty 2012

nie ma to jak spędzać sobotni wieczór, w domu, z piwem paczką fajek i muzyką ....

młoda dziewczyna  która pragnęła... teksty

soryalenie dodano: 17 luty 2012

młoda dziewczyna, która pragnęła pomagać swoim bliskim. Zazwyczaj robiła to dyskretnie, nigdy bezpośrednio. Wiedzieli o tym wszyscy jej znajomi, nigdy jednak nie wiedziała osoba której tak bardzo chciała pomóc. Szkoda tylko że inni przywłaszczali jej pomysły sobie. Zawsze wszyscy dziękowali nie tej osobie co trzeba, troche przykre, ale cóż... prawdziwe .. I nie chodzi o te podziękowania, ale o sam fakt, że bliscy mogą wmawiać innym, że oni coś zrobili, coś dobrego, a Ty jesteś tam, słuchasz tego i nie reagujesz, bo po co masz się wykłócać. Ważne, że Ty wiesz jaka jest prawda, innych to po prostu jebie ....

zajebiście! nie ma to jak kłócić... teksty

soryalenie dodano: 14 luty 2012

zajebiście! nie ma to jak kłócić się z ukochaną osobą w walentynki .... tak właśnie chciałam żeby ten dzień tak wyglądał.!

 Marsz żałobny już dawno... teksty

soryalenie dodano: 13 luty 2012

"Marsz żałobny już dawno zaśpiewany, TY już ziemią cały zasypany. Krzyż postawiony, ale w naszych sercach będziesz NA ZAWSZE zapamiętany" to już dwa lata bez Ciebie [*] ; ((

        teksty soryalenie dodał komentarz: [*] ;(( do wpisu 13 luty 2012
Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

soryalenie dodano: 12 luty 2012

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I chodź jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV