głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Jest taka jedna Sprawia mi radość. Gdy trapi się me serce Pomoc uzyskam. Gdy miłość zawiedzie Zawsze pocieszy. Dlaczego jednak zostawia? Dlaczego opuszcza? Przy

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Jest taka jedna Sprawia mi radość. Gdy trapi się me serce Pomoc uzyskam. Gdy miłość zawiedzie Zawsze pocieszy. Dlaczego jednak zostawia? Dlaczego opuszcza? Przystaj
Jest taka jedna  Sprawia mi radość.... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

Jest taka jedna, Sprawia mi radość. Gdy trapi się me serce, Pomoc uzyskam. Gdy miłość zawiedzie, Zawsze pocieszy. Dlaczego jednak zostawia? Dlaczego opuszcza? Przystaje przy kimś innym. Mnie nie uszczęśliwia, A innych radością darzy. Jest raz dobrze, wspaniale, A raz czuje się jak samotna porost na skale. I w mym sercu zawita, Zimno przeraźliwe. I żal jej, I żal mnie. Lecz co mam zrobić? Wybaczyć... Czy może raz na zawsze przyjaźń stracić? / psycholandiaaa .

życie to brutalna  zapierająca dech... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

życie to brutalna, zapierająca dech w piersiach zabawa./ psycholandiaaa .

przyjaźń jest chyba czymś z... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

przyjaźń jest chyba czymś z najpiękniejszych rzeczy jakie dostaliśmy od życia. daje nam nawet więcej niż miłość - bo jeśli w miłości nie ma przyjaźni to lipa, czyli nawet miłość znosi się do przyjaźni . MIŁOŚĆ BEZ PRZYJAŹNI ISTNIEĆ NIE MOŻE A PRZYJAŹŃ BEZ MIŁOŚCI TAK . / psycholandiaaa .

przyjaźń polega na równej... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

przyjaźń polega na równej głupocie obojga mózgów, na przyjacielu powinno zależeć bardziej niż na najcenniejszej dla nas rzeczy.

śmiesz twierdzić   że mój egoizm... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

śmiesz twierdzić , że mój egoizm w Ciebie uderza najbardziej , ta ? to powiedz mi czy siedzenie przy Tobie całą noc gdy upiłeś się do nieprzytomności i sprawdzanie co chwila Twojego tętna , stawanie w Twojej obronie za każdym razem, gdy broniłeś swojej dumnej persony , odwoływanie spotkać tylko ze względu na Ciebie - czy to jest egoizm ? wątpię. bo jesteś jedną z nielicznych osób , które coś dla mnie znaczą w tym pieprzonym życiu. / psycholandiaaa .

nie jestem kurwa jakąś pralką czy... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

nie jestem kurwa jakąś pralką czy zmywarką żeby mnie naprawiać - a mój charakter to moja prywatna sprawa. / psycholandiaaa .

     teksty psycholandiaaa dodał komentarz: ;*** do wpisu 22 sierpnia 2011
może nie umiem Ci tego udowodnić na... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

może nie umiem Ci tego udowodnić na każdym kroku, może nie jestem taka jak sobie wymarzyłaś, ale strasznie Cię potrzebuję. i nie wyobrażam sobie dalszego życia bez Ciebie. / psycholandiaaa .

Lubię to teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Lubię to do wpisu 22 sierpnia 2011
Dziękuję skarbie teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Dziękuję skarbie do wpisu 22 sierpnia 2011
wiesz.. czasem mam wrażenie że Ci  którzy nic o nas nie wiedzą  wtrącać się kurwa nie powinni Droga Klaudio teksty psycholandiaaa dodał komentarz: wiesz.. czasem mam wrażenie że Ci, którzy nic o nas nie wiedzą, wtrącać się kurwa nie powinni Droga Klaudio do wpisu 22 sierpnia 2011
Mówią o nas dużo Ci  którzy... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

Mówią o nas dużo Ci, którzy gówno o nas wiedzą . / psycholandiaaa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV