głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ekstra.. teksty psycholandiaaa dodał komentarz: ekstra.. do wpisu 23 sierpnia 2011
Za dwadzieścia lat bardziej... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 sierpnia 2011

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Każdego ranka obiecuję sobie   że... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 sierpnia 2011

Każdego ranka obiecuję sobie , że położę się wcześniej,,,

Satysfakcja gdy udało Ci się... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 sierpnia 2011

Satysfakcja gdy udało Ci się zrobić rzecz na którą tak długo pracowałeś.

moje życie to nie IKEA to nie ty w... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 sierpnia 2011

moje życie to nie IKEA to nie ty w nim rządzisz . / psycholandiaaa .

pierdolę wszystko. Jestem bezczelną... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 sierpnia 2011

pierdolę wszystko. Jestem bezczelną, pyskatą, nieogarniętą gówniarą. dziękuję, miło mi.

Jeśli chodzi o Twoje szczęście to ok. Mam nadzieję ze jak je znajdziesz to znów do nas zawitasz. Będzie mi brakowało Twoich wspaniałych wpisów  ale cóż. teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Jeśli chodzi o Twoje szczęście to ok. Mam nadzieję ze jak je znajdziesz to znów do nas zawitasz. Będzie mi brakowało Twoich wspaniałych wpisów, ale cóż. do wpisu 23 sierpnia 2011
Tylko o sprawach  które nas... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa. / psycholandiaaa .

nigdy nie zastanawiałam się jak... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

nigdy nie zastanawiałam się jak umrę, ale umrzeć za kogoś kogo się kocha,wydaję się dobrym rozwiązaniem../ psycholandiaaa .

Posłuchaj  jak mi szybko bije Twoje... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

Posłuchaj, jak mi szybko bije Twoje serce... Tej nocy niebo wydawało się nie mieć żadnej skazy. Siedziałam na mokrym piasku trzymając za rękę mężczyznę swego życia. W powietrzu szczęście tańczyło z miłością, a ja miałam ochotę krzyczeć, że życie jest piękne. Sprawiasz, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. To takie banalne. Banalny uśmiech, banalne słowa, banalne gesty, które dają niebanalną radość. Poza tym chciał mieć przywilej znacznie ważniejszej wyłączności. Wyłączność na jej myśli. Chciał, aby tylko o Nim myślała, gdy przeżywa radość, podejmuje decyzje, jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o Nim myślała, gdy słucha muzyki, która ją fascynuje, gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Chciał, aby o Nim myślała, gdy wybiera bieliznę, szminkę, perfumy lub odcień farby do włosów. Żeby tylko o Nim myślała na ulicy, gdy odwraca onieśmielona głowę na widok całującej się pary. Chciał być jej jedyną myślą rano, gdy się budzi, i wieczorem, gdy zasypia.

Prawdziwa miłość oznacza  że... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

Prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz. / psycholandiaaa .

Siedziała na ławce sama  czekała... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 sierpnia 2011

Siedziała na ławce sama, czekała aż koleżanki przyjdą. Po chwili usiadł kolega, zaczął się do mnie śmiać, rozmawiała z nim otwarcie i szczerze. Jak ty to zobaczyłeś to podszedłeś do niego i go popchnąłeś, tak zaczęła się bójka. A nie pomyślałeś że ona by co drugiej dziewczynie w szkole musiała przyjebać . ? / psycholandiaaa .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV