głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa . Przepraszam że każdego dnia wstając myślałam o Tobie. Przepraszam za każdą łzę szczęścia spowodowaną Tobą. Przepraszam za myśl która mogła mi przebiec przez g

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
. Przepraszam że każdego dnia wstając myślałam o Tobie. Przepraszam za każdą łzę szczęścia spowodowaną Tobą. Przepraszam za myśl która mogła mi przebiec przez gło
. Przepraszam  że każdego dnia... teksty

psycholandiaaa dodano: 6 luty 2013

. Przepraszam, że każdego dnia wstając - myślałam o Tobie. Przepraszam za każdą łzę szczęścia, spowodowaną Tobą. Przepraszam za myśl, która mogła mi przebiec przez głowę na Twój temat. Przepraszam, za każde "kocham" wypowiedziane w duchu. Przepraszam za świat, który był w mojej wyobraźni. Przepraszam za siebie, że mogłam się kiedyś do Ciebie odezwać. Przepraszam za każdy wieczór, który spędzałam na rozmowie z Tobą. Przepraszam za to, że kiedykolwiek wypowiedziałam do Ciebie złe słowa. Przepraszam za to, że uwierzyłam w komplementy jakie mi prawiłeś. Przepraszam za każdą lekcję, na której myślałam " jakby to było? ". Przepraszam, że nie pochłonęła mnie codzienność gdyż myślałam o Tobie. Przepraszam za przyjaciół, którym uwierzyłam, że świat nierealny mógłby w każdej chwili stać się rzeczywistością.

 Kiedy milczy   gardzi bezspornie... teksty

psycholandiaaa dodano: 5 luty 2013

"Kiedy milczy - gardzi bezspornie, kiedy patrzy - deklaruje wojnę."

Najgorzej jak się coś zgubi. Nie... teksty

psycholandiaaa dodano: 4 luty 2013

Najgorzej jak się coś zgubi. Nie wiem, telefon, klucze do domu albo takie tam zaufanie czy coś.

Masz wszelkie prawo  by mnie... teksty

psycholandiaaa dodano: 4 luty 2013

Masz wszelkie prawo, by mnie zostawić. Masz wszelkie prawo, by chcieć iść. Masz wszelkie prawo, by wyruszyć w drogę i nie odezwać się do mnie już nigdy. Nie musisz nawet do mnie dzwonić, nawet w ogóle sprawdzać co u mnie. Bo moje ostatnie zachowanie było dziwne. Zwłaszcza wobec Ciebie. Przekładanie tych wszystkich facetów nad Tobą. I oni, oglądający wszystko, co robiłam tylko po to, by Cię zranić. Większość z tego to po prostu nie byłeś Ty. Nie było to prawdziwe. I oni nie pokażą Ci jak wielkim szczęściem dla mnie jesteś. I dlaczego cię kocham.

Mówiłam? teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Mówiłam? do wpisu 4 luty 2013
1.Nie twierdzę  że mogłam żyć w... teksty

psycholandiaaa dodano: 4 luty 2013

1.Nie twierdzę, że mogłam żyć w totalnym szczęściu i dobroci. Przecież to niemożliwe. Ale pragnęłam chociaż odrobiny zaufania, miłości czy też tęsknoty. Nikt mi tego nie zaoferował. Każda twarz wydawała się tak odległa, tak inna. Tak jakbym to ja nie była człowiekiem tylko potworem niszczącym wszystko dookoła. Może dlatego wszyscy uciekli i zostawili. I choć minęło już tak dużo czasu nie zmieniłam się i tego nie zrobię. Ja po prostu świetnie potrafię grać. Moje życie teatrem w dodatku ze złym scenariuszem. Przepraszam za łzy, egoizm. Przykro mi, że jestem naiwna, że nie potrafię cieszyć się dniami i życiem. Trudno mi opowiadać o przeszłości i za to też przepraszam. Również, że nie mam w sobie dobroci. Za to, że zmieniam ludzi na gorszych. Za brak pokory, zrozumienia. Za to, iż nie cierpię oddychać. Za ulotne chwile, gdy się uśmiecham.

2.Za odrobinę odwagi i za głupotę.... teksty

psycholandiaaa dodano: 4 luty 2013

2.Za odrobinę odwagi i za głupotę. Za wyobraźnię i wiele słów niepotrzebnie wypowiedzianych. Za to, że każdego wieczoru spadam w dół i nie chcę się podnieść. Za żal do ludzi za zranienie każdego zakątka mego ciała. Za irytację i ciążenie na sercu. Za kłamstwa, których nawet nie było. Za idealizmy, w które nie wierzę. Za to, że nie robię nic ze swoim zachowaniem. Za to, że wydaje mi się, iż mogę wszystko i nie muszę nic. Za intrygi knute przeciwko mnie. Za fałszywych przyjaciół, którzy byli jedyne przez chwilę. Za miłość w którą wierzyłam. Za to co daję istotą bardzo ważnym dla mnie. Za to, że przepraszam, nie mając za co. Za to, że czuję magię i za to, że pragnę uciec daleko. Za muzykę, którą tworzą moje narządy i myśli. Za to, że długo wytrzymuję i się nie poddaję. Za to, że pomagam, nie potrafiąc pomóc sobie. Za to, że istnieję i Cię kocham.

Pewnie  że da. Tylko się nie stresuj  bo to najgorsze :D  ja zdałam za 4 razem :D teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Pewnie, że da. Tylko się nie stresuj, bo to najgorsze :D ja zdałam za 4 razem :D do wpisu 4 luty 2013
Twoje wady uważam za zalety. To... teksty

psycholandiaaa dodano: 4 luty 2013

Twoje wady uważam za zalety. To chyba oznacza, że Cię kocham.

Wiem  że bywam trudna ale to... teksty

psycholandiaaa dodano: 3 luty 2013

Wiem, że bywam trudna ale to własnie sprawia, ze dwa razy bardziej doceniam tych, którzy zawsze są przy mnie.

Tak się właśnie zastanawiam nad... teksty

psycholandiaaa dodano: 2 luty 2013

Tak się właśnie zastanawiam nad swoim związkiem. Przez myśl przechodzą mi różne myśli, nawet te najgorsze. Ale co byście zrobiły gdyby Wasz mężczyzna na każdym kroku Was kontrolował, i zachowywał się jak jebany 10-cio latek? Ciągle miał pretensje o to, że wyszłaś gdziekolwiek bez niego, później by po Was krzyczał i dogryzał, a na koniec jakby widział Wasze łzy zacząłby przepraszać i obiecywać że nie będzie zachowywał się jak totalny kretyn. Ja tak mam za każdym razem. Częściej przez niego płaczę niż się uśmiecham, to nie jest normalne. Ja już tracę po malutku cierpliwość i siłę, by o niego walczyć. Może Wy, Kochani Moblowicze dacie mi jakąś radę?

Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

psycholandiaaa dodano: 2 luty 2013

Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV