głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Już nie usłyszymy od siebie nawzajem żadnego z tych słów które niejednokrotnie pomiędzy nami padały. Już za sobą nie tęsknimy prawda? Bo i po co za czym? Nie wa

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Już nie usłyszymy od siebie nawzajem żadnego z tych słów które niejednokrotnie pomiędzy nami padały. Już za sobą nie tęsknimy prawda? Bo i po co za czym? Nie warto.
Już nie usłyszymy od siebie... teksty

psycholandiaaa dodano: 9 luty 2013

Już nie usłyszymy od siebie nawzajem żadnego z tych słów, które niejednokrotnie pomiędzy nami padały. Już za sobą nie tęsknimy, prawda? Bo i po co, za czym? Nie warto. Już się o siebie nie martwimy, nie chcemy wiedzieć, co u nas słychać, praktycznie nic o sobie nie wiemy, znowu. To, co się wydarzyło, wydaje się być tak odległe, że aż nierealne, prawda? Już nie pamiętamy, prawda?

Wszystko robię źle. Nawet kochać... teksty

psycholandiaaa dodano: 8 luty 2013

Wszystko robię źle. Nawet kochać nie umiem.
Autor cytatu: kinia10107

zrozum to w końcu. boli mnie twoje... teksty

psycholandiaaa dodano: 8 luty 2013

zrozum to w końcu. boli mnie twoje odejście, boli mnie fakt, że ciebie nie ma na tym świecie, że nigdy więcej nie usłyszę twojego głosu, że nie spojrzę w twoje oczy i nie powiem, jak bardzo cię kocham. boli mnie, że nie zobaczę twojego uśmiechu, który tak bardzo uwielbiałam. to on sprawiał, że miałam nadzieję i chęć do życia, a teraz? pozostawiłeś mi jedynie wielką pustkę, z która sobie nie radzę. jestem sama wśród tych czterech ścian. jedynie światło od nocnej lampki i monitora daje mi nieźle popalić po oczach, bo walczę z napływającymi łzami. jednak wiem, że nie mogę teraz ulec emocjom. nie mogę się poddać i tak bezsilnie łkać z bólu, pokazując przy tym, jak bardzo mnie to wszystko boli. jeszcze nie teraz, jest za wcześnie.. zbyt młoda godzina, abym mogła wydusić z siebie cały ból i rozpacz, jaka we mnie tkwi.
Autor cytatu: remember_

Jeżeli nie doznasz cierpienia  nigdy... teksty

psycholandiaaa dodano: 8 luty 2013

Jeżeli nie doznasz cierpienia, nigdy nie przekonasz się czym jest prawdziwe szczęście.

Zanim zaczniesz się starać  oceń... teksty

psycholandiaaa dodano: 7 luty 2013

Zanim zaczniesz się starać, oceń wartość.

Życie jest magią. Każde nasze... teksty

psycholandiaaa dodano: 6 luty 2013

Życie jest magią. Każde nasze słowo, każdy nasz gest ma wpływ na to co dzieje się wokół. Wszystko zależy od naszych myśli. Odpowiednio dobrane słowa działają niczym zaklęcia, które pomagają spełniać nasze marzenia.

Wiesz.. tęsknię za tym jak mnie... teksty

psycholandiaaa dodano: 6 luty 2013

Wiesz.. tęsknię za tym jak mnie przytulałeś, o tam nad rzeką. Jak długo się żegnaliśmy, nie mogąc się rozdzielić. Jak śmiałeś się ze mnie, bo zawstydzałam się patrząc Ci w oczy. Lubiłam jak mnie odwiedzałeś i pisałeś do mnie niemalże ciągle. Już nic nie do Ciebie nie czuję. Ja po prostu tęsknię za tym wszystkim! Brakuje mi każdej cząsteczki Ciebie, każdego dotyku. Pragnę jedynie byś wrócił i przytulił mnie od tak.

może kiedyś zatęsknisz. zadzwonisz... teksty

psycholandiaaa dodano: 6 luty 2013

może kiedyś zatęsknisz. zadzwonisz i powiesz ze wszystko jest inne beze mnie. ze nie masz się do kogo przytulić, pocałować, dotknąć. będziesz żałować... ale tak jak kiedyś ci mówiłam ja będę. będę zawsze. to ze teraz daje sobie rade bez ciebie, nie cierpię, nie płacze to nie znaczy ze mi ciebie nie brakuje. czasem jeszcze o tobie pomyślę , ale to nie to co kiedyś. pewnie nie nauczyłeś się jeszcze mnie kochać. ja potrzebuje innej miłości niż inne dziewczyny. ja potrzebuje bezpieczeństwa. pokochaj mnie jeszcze raz. wtedy zrozumiesz... pokochaj mnie inaczej. pokochaj najpierw moje wady, potem zalety. pokochaj mnie prawdziwą.

Idźmy nawet na koniec świata. teksty

psycholandiaaa dodano: 6 luty 2013

Idźmy nawet na koniec świata.

Nie mogłam spać :D teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Nie mogłam spać :D do wpisu 6 luty 2013
Weź mocno mnie obejmij  jakby świat... teksty

psycholandiaaa dodano: 6 luty 2013

Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć, Ja chwycę ciebie mocniej i przytulę, weź mnie dotknij!

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

psycholandiaaa dodano: 6 luty 2013

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.
Autor cytatu: wayward

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV