głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors nie warto było kochać za dwoje. byłeś moim ukojeniem. gdybyś spojrzał w moje oczy nie uwierzyłbyś że to ja osoba którą tak kochałeś. nie ujrzałbyś osoby tej sam

princescolors

princescolors.moblo.pl
nie warto było kochać za dwoje.
nie warto było kochać za dwoje. teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2013

nie warto było,kochać za dwoje.

byłeś moim ukojeniem. teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2013

byłeś moim ukojeniem.

gdybyś spojrzał w moje oczy nie... teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2013

gdybyś spojrzał w moje oczy nie uwierzyłbyś,że to ja-osoba,którą tak kochałeś. nie ujrzałbyś osoby tej samej. dostrzegłbyś osobę,która co noc zalewa się łzami poszukując sensu w życiu,poszukując nowej drogi. spostrzegłbyś zaćpaną dziewczynę,która nadal kocha całym sercem. gdy odszedłeś stoczyłam się,nie chcąc tego,brnęłam w zagrożenie szukając w tym pomocy,której niestety nie otrzymałam jakiej potrzebowałam. każdy wypalony skręt pomagał mi zapomnieć,tylko na krótką chwilę odcinałam się od problemu,który mnie zabijał na każdym kroku. zadowolony jesteś,że zniszczyłeś moje płuca,że wypłakałam wszystkie swoje łzy? zadowolony,że zniszczyłeś moje serce,które tak bardzo kocha? zadowolony,że zniszczyłeś mi możliwość,na każdy dzień,który mógłby być piękny? pytam się kurwa,czy zadowolony,że zniszczyłeś całą mnie?

wiesz jak to jest nie mając apetytu... teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2013

wiesz,jak to jest nie mając apetytu, nie spać 7 dobę z rzędu nie radząc sobie z problemami, bólem jaki zadajesz na każdym kroku? wiesz,jak to jest,kiedy nie widzisz,by cokolwiek się zmieniało na lepsze? wiesz,jak to jest co noc uświadamiać sobie,że z Twoim odejściem nie zostało już nic? wiesz,jaki to straszny ból,że tak bardzo się poświęciłaś,dałaś tak wielkie uczucie,a Ty je wyniszczyłeś,przekreślając tą miłość? wiesz,jak to jest walczyć na darmo o to co kochasz? wiesz,jak to jest chcąc uciec od wszystkiego,wiesz jak to jest chcąc przestać żyć? umiesz odpowiedzieć choć na jedno pytanie twierdząco? nie. więc nie mów,że wiesz co przechodzę każdej pieprzonej chwili,kiedy nie ma Ciebie obok.

pragnę byś znikł z mojego serca... teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2013

pragnę byś znikł z mojego serca,tak jak joint,który znika z mojej dłoni po wypaleniu,nie pozostawiając śladu.

właśnie.. teksty princescolors dodał komentarz: właśnie.. do wpisu 14 lipca 2013
chciałabym zapomnieć o każdym... teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2013

chciałabym zapomnieć o każdym Twoim spojrzeniu,o każdym zetknięciu naszych ust,o każdej wspólnie spędzonej chwili. tak bardzo chciałabym wyrzucić z mojego jakże to już poszarpanego serca te wszystkie wspomnienia,które na każdym kroku pokazują,jak bardzo trzeba być silnym by je nosić w sercu. dlaczego nie da się wymazać wszystkiego,co boli? dlaczego musimy żyć,cierpiąc? nie umiem już znieść kolejnego ciosu,który kierujesz w moją stronę w momencie,gdy jestem na samym dnie. dlaczego to robisz? dlaczego znów ranisz? za mało zadałeś bólu? skończ już,błagam. nie tortuj jeszcze bardziej mojej duszy,która i tak wkrótce umrze,z braku miłości.

może już nie potrafię żyć? teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2013

może już nie potrafię żyć?

pamiętam jak chciałeś przy mnie być. teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2013

pamiętam jak chciałeś przy mnie być.

true. teksty princescolors dodał komentarz: true. do wpisu 14 lipca 2013
zgadzam się z tym wpisem. brak już słów.. teksty princescolors dodał komentarz: zgadzam się z tym wpisem. brak już słów.. do wpisu 14 lipca 2013
z powiek spływają kolejne litry... teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2013

z powiek spływają kolejne litry łez.tego pragnąłeś? mojej bezradności,bólu,który powoli zabija moją duszę?może już wystarczy? słyszysz co do ciebie mówię ? pokaż w sobie choć trochę dobrej strony-wiem,że ją posiadasz. chcę znów widzieć kogoś z tak wielkim sercem,a nie z sercem z kamienia. dlaczego jesteś obojętny na ból osób za które jeszcze niedawno oddałbyś swoje życie? co się stało,że tak bardzo się zmieniłeś? mimo tego,że nastąpiły w Tobie zmiany na dzień dzisiejszy nie potrafię przestać Cię kochać. wiem,że to chore,że to głupie,lecz uczucie zawładnęło wszystkim i stało się silniejsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV