głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors Siedzi we mnie zło. Pomieszanie z bólem. Okradli moje wnętrze. Dziś jestem niczym. Mówili że cierpienie jest po to by docenić dobre strony życia. Cierpię od mie

princescolors

princescolors.moblo.pl
Siedzi we mnie zło. Pomieszanie z bólem. Okradli moje wnętrze. Dziś jestem niczym. Mówili że cierpienie jest po to by docenić dobre strony życia. Cierpię od miesięcy
Siedzi we mnie zło. Pomieszanie z... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

Siedzi we mnie zło. Pomieszanie z bólem. Okradli moje wnętrze. Dziś jestem niczym. Mówili, że cierpienie jest po to, by docenić dobre strony życia. Cierpię od miesięcy i nic takiego nie widzę. Przypadek? Powiedzcie mi, dlaczego inni ludzie sobie z tym syfem radzą, a ja nie potrafię? Co w mnie znowu jest nie tak? Boję się. Boję się każdego wschodzącego dnia../zamazany_

serce drży łzy lecą strumieniem. teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

serce drży,łzy lecą strumieniem.

serce krwawi łzy płyną płuca... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

serce krwawi,łzy płyną,płuca wyniszczone,wspomnienia znów wwiercają się w serce,które ma już dość. wypełnij moje życie choć iskierką szczęścia,BŁAGAM.

już sama nie wiem jak mam żyć. teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

już sama nie wiem,jak mam żyć.

kocham Cię z całych sił że aż... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

kocham Cię z całych sił,że aż serce się rozkrusza,bo uczucie jest za mocne.

04:25 zapewne już śpisz zapewne... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

04:25 zapewne już śpisz,zapewne coś miłego ci się śni. a ja? leżę zalewając się toną łez,obwiniając się o wszystkie życiowe błędy,porażki. nie mogę spać kolejny dzień. tak wiele problemów rzuciło mi się na barki akurat w momencie,gdy opuściłeś moje serce.wiesz,że sobie nie radzę? wiesz,że pragnę wkrótce opuścić życiowe miejsce? nie wiesz,ale może wkrótce się dowiesz. tęsknię za tobą każdej chwili,każdego dnia próbuję pogodzić się z Twoim odejściem,lecz rezultatów żadnych. nie umiem zrozumieć,dlaczego odszedłeś skoro dałam ci tyle miłości,a chciałam jeszcze więcej-nie zdążyłam,a ty opuściłeś mnie,pozostawiając na skraju dróg. umrę z miłości dla Ciebie,może wtedy zrozumiesz,jak bardzo było mi ciężko sprostać każdy dzień gdy nie było Ciebie obok. może zrozumiesz,jak bardzo Cię kochałam,że odeszłam. zrozumiesz-ale będzie już za późno,NA WSZYSTKO.

strzel w moje serce kolejnym ciosem... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

strzel w moje serce kolejnym ciosem,bym nie czuła już nic.

kolejny dzień kolejna noc kiedy nie... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

kolejny dzień,kolejna noc,kiedy nie mogę zasnąć. zbyt wiele problemów,zbyt wielki ból w sercu,by zasnąć ze spokojem. męczy mnie każda chwila,wykańcza mnie życie,wykańcza mnie miłość.patrzę w lustro, i co widzę? przemęczona twarz,spuchnięte oczy od łez,kieruję wzrok w punkt serca i widzę je jak wypływa z niego krew. gdzie jesteś dziś? tęsknię,cholernie tęsknie. nie umiem dłużej znosić tego wszystkiego,brakuje mi sił. nie chcę posiadać zgniłych części w środku,które potrzebne są by żyć. lepiej wole nie mieć ich wcale i odejść. TAK PO PROSTU TERAZ,W TYM MOMENCIE PRAGNĘ BY SERCE PRZESTAŁO BIĆ.

prosiłam byś zawsze był blisko.. teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

prosiłam,byś zawsze był blisko..

true:  teksty princescolors dodał komentarz: true:( do wpisu 13 lipca 2013
chciałam ci podziękować że... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

chciałam ci podziękować,że dałeś mi tak piękną miłość,której nigdy nie da się zapomnieć. dziękuję za każdą,wspólnie spędzoną chwile,za momenty,w których pokazywałeś,jak bardzo mnie kochasz. przy Tobie czułam się szczęśliwa,bezpieczna,przy Tobie czułam,że żyję.nasze serca biły jednym rytmem. jednak zawsze wszystko,to,co piękne pęka. również chcę ci podziękować za każdą wylaną łzę,za każdy zadany cios,za nieprzespane noce,za szukanie sensu życia,za próby odejścia,za tęsknotę,za wspomnienia,które nie dają możliwości by żyć. gdzie jesteś,kiedy jestem na dnie? gdzie jesteś,kiedy tak bardzo cierpię? wołam cię z prośbą o pomoc-ty nie słyszysz,albo nie chcesz słyszeć.

już nie potrafię bez Ciebie żyć... teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

już nie potrafię bez Ciebie żyć,dni stały się puste,serce stało się puste.brakuje mi sił,by walczyć,o życie. leżę zalana łzami,obok zeszyt zapełniony pełnym bólem,którego próbowałam zapodziać-nie udało się. mam dość każdego dnia zakładać maskę i pokazywać jak bardzo jestem silna,a tak naprawdę to serce się rozpada,pęka każdej chwili bo wspomnienia dają o sobie znać i mówią,że pozostaną na zawsze. wiesz,jak to boli,gdy nie wiesz co robić,gdzie iść? wiesz jak to jest czuć się zagubiona we własnym świecie? wiesz już jak musi być źle,że pragnę umrzeć? bez Ciebie nie chcę trwać,ZROZUM.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV