głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
true:  teksty princescolors dodał komentarz: true:( do wpisu 13 lipca 2013
chciałam ci podziękować że... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

chciałam ci podziękować,że dałeś mi tak piękną miłość,której nigdy nie da się zapomnieć. dziękuję za każdą,wspólnie spędzoną chwile,za momenty,w których pokazywałeś,jak bardzo mnie kochasz. przy Tobie czułam się szczęśliwa,bezpieczna,przy Tobie czułam,że żyję.nasze serca biły jednym rytmem. jednak zawsze wszystko,to,co piękne pęka. również chcę ci podziękować za każdą wylaną łzę,za każdy zadany cios,za nieprzespane noce,za szukanie sensu życia,za próby odejścia,za tęsknotę,za wspomnienia,które nie dają możliwości by żyć. gdzie jesteś,kiedy jestem na dnie? gdzie jesteś,kiedy tak bardzo cierpię? wołam cię z prośbą o pomoc-ty nie słyszysz,albo nie chcesz słyszeć.

już nie potrafię bez Ciebie żyć... teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

już nie potrafię bez Ciebie żyć,dni stały się puste,serce stało się puste.brakuje mi sił,by walczyć,o życie. leżę zalana łzami,obok zeszyt zapełniony pełnym bólem,którego próbowałam zapodziać-nie udało się. mam dość każdego dnia zakładać maskę i pokazywać jak bardzo jestem silna,a tak naprawdę to serce się rozpada,pęka każdej chwili bo wspomnienia dają o sobie znać i mówią,że pozostaną na zawsze. wiesz,jak to boli,gdy nie wiesz co robić,gdzie iść? wiesz jak to jest czuć się zagubiona we własnym świecie? wiesz już jak musi być źle,że pragnę umrzeć? bez Ciebie nie chcę trwać,ZROZUM.

dziś nie jest tak jak było. teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

dziś nie jest tak jak było.

Twojego głosu mi bardzo brakuje. teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

Twojego głosu mi bardzo brakuje.

nie byłam kimś kogo potrzebowałeś... teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

nie byłam kimś,kogo potrzebowałeś do ostatnich dni.

serce krzyczy 'NIE WRACAJ'. teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

serce krzyczy 'NIE WRACAJ'.

tęsknię ale nie wiem za czym. teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

tęsknię,ale nie wiem za czym.

znane uczucie. teksty princescolors dodał komentarz: znane uczucie. do wpisu 12 lipca 2013
tęsknota mnie zabija w każdym... teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

tęsknota mnie zabija,w każdym momencie,mojego pieprzonego życia. serce wciąż pamięta każdą spędzoną chwilę,każde Twoje wypowiedziane słowa,które dawało mi uśmiech na twarzy. widzę co straciłam,moje starania były na marne. to boli,że dałam ci całe uczucie,całe zdrowe serce,które dziś gnije od ran. co dostałam w zamian? nieprzespane noce,cieknące łzy,okropny ból,który nie daje żyć. nie pragnę Twojego powrotu. nie pragnę już Twoich słów. pragnę byś znikł z mojego serca,pragnę by ukoić mój ból który się powiększa. czy jest możliwość,by nastał dzień w którym Ciebie już nie będzie? straciłam siły na życie.

nie mam już sił patrzeć na świat... teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

nie mam już sił patrzeć na świat,który co dnia mnie niszczy. wspomnienia nie pozwalają mi normalnie kroczyć,nie mogę się podnieść,brakuje mi ochoty,sił,wiary. tak bardzo mnie zniszczyłeś swoim odejściem. nie chcę stawiać już kroków,z oczu spływają łzy,z serca wycieka krew przez rany. czy los się do mnie uśmiechnie? nie rozumiem już po co żyję,dla kogo. może lepiej byłoby się poddać,zniknąć by nie czuć codziennego bólu który zabija moją duszę?

ból mnie zabija uratuj mnie. teksty

princescolors dodano: 12 lipca 2013

ból mnie zabija,uratuj mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV