głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors tak wiele Twoich słów wyniszczyło całą mnie. jedno miejsce a tak wiele myśli wspomnień przewijających się przez pokaleczone serce. Kurwa nie wiem już co robić.

princescolors

princescolors.moblo.pl
tak wiele Twoich słów wyniszczyło całą mnie.
tak wiele Twoich słów wyniszczyło... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

tak wiele Twoich słów wyniszczyło całą mnie.

jedno miejsce a tak wiele myśli... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

jedno miejsce,a tak wiele myśli,wspomnień przewijających się przez pokaleczone serce.

Kurwa  nie wiem już co robić. Czy... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

Kurwa, nie wiem już co robić. Czy siąść w kącie ciemnym wieczorem i wykonywać na swojej skórze różnego rodzaju cięte rany, czy schlać się i dać dupy za nic. Mówią, że człowiek bezsilny nie daje rady nawet płakać, widzisz, ja też już nie umiem, czuję tylko ból, zero szczęścia, nie potrafię się bawić i śmiać jak kiedyś, udaję tylko sztuczną dziewczynę z brązowymi oczami słuchającą rapu i łamiącą się przy Myslovitz. Potrzebuję miłości, chociaż troszkę, nie ważne od kogo, każdy może mi ją dać, ale pospieszcie się bo ja umieram, z dnia na dzień wszystko traci coraz więcej sensu, wyobrażam sobie samobójstwo po czym wybiegam w przyszłość, czy by tęsknili i kto by ryczał po mojej śmierci. Nie chcę znów spadać na dno, pomóżcie, błagam.~`pf
Autor cytatu: piercingforever

warto szukać szczęścia gdy go nie ma? teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

warto szukać szczęścia,gdy go nie ma?

Siedzi we mnie zło. Pomieszanie z... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

Siedzi we mnie zło. Pomieszanie z bólem. Okradli moje wnętrze. Dziś jestem niczym. Mówili, że cierpienie jest po to, by docenić dobre strony życia. Cierpię od miesięcy i nic takiego nie widzę. Przypadek? Powiedzcie mi, dlaczego inni ludzie sobie z tym syfem radzą, a ja nie potrafię? Co w mnie znowu jest nie tak? Boję się. Boję się każdego wschodzącego dnia../zamazany_

serce drży łzy lecą strumieniem. teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

serce drży,łzy lecą strumieniem.

serce krwawi łzy płyną płuca... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

serce krwawi,łzy płyną,płuca wyniszczone,wspomnienia znów wwiercają się w serce,które ma już dość. wypełnij moje życie choć iskierką szczęścia,BŁAGAM.

już sama nie wiem jak mam żyć. teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

już sama nie wiem,jak mam żyć.

kocham Cię z całych sił że aż... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

kocham Cię z całych sił,że aż serce się rozkrusza,bo uczucie jest za mocne.

04:25 zapewne już śpisz zapewne... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

04:25 zapewne już śpisz,zapewne coś miłego ci się śni. a ja? leżę zalewając się toną łez,obwiniając się o wszystkie życiowe błędy,porażki. nie mogę spać kolejny dzień. tak wiele problemów rzuciło mi się na barki akurat w momencie,gdy opuściłeś moje serce.wiesz,że sobie nie radzę? wiesz,że pragnę wkrótce opuścić życiowe miejsce? nie wiesz,ale może wkrótce się dowiesz. tęsknię za tobą każdej chwili,każdego dnia próbuję pogodzić się z Twoim odejściem,lecz rezultatów żadnych. nie umiem zrozumieć,dlaczego odszedłeś skoro dałam ci tyle miłości,a chciałam jeszcze więcej-nie zdążyłam,a ty opuściłeś mnie,pozostawiając na skraju dróg. umrę z miłości dla Ciebie,może wtedy zrozumiesz,jak bardzo było mi ciężko sprostać każdy dzień gdy nie było Ciebie obok. może zrozumiesz,jak bardzo Cię kochałam,że odeszłam. zrozumiesz-ale będzie już za późno,NA WSZYSTKO.

strzel w moje serce kolejnym ciosem... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

strzel w moje serce kolejnym ciosem,bym nie czuła już nic.

kolejny dzień kolejna noc kiedy nie... teksty

princescolors dodano: 13 lipca 2013

kolejny dzień,kolejna noc,kiedy nie mogę zasnąć. zbyt wiele problemów,zbyt wielki ból w sercu,by zasnąć ze spokojem. męczy mnie każda chwila,wykańcza mnie życie,wykańcza mnie miłość.patrzę w lustro, i co widzę? przemęczona twarz,spuchnięte oczy od łez,kieruję wzrok w punkt serca i widzę je jak wypływa z niego krew. gdzie jesteś dziś? tęsknię,cholernie tęsknie. nie umiem dłużej znosić tego wszystkiego,brakuje mi sił. nie chcę posiadać zgniłych części w środku,które potrzebne są by żyć. lepiej wole nie mieć ich wcale i odejść. TAK PO PROSTU TERAZ,W TYM MOMENCIE PRAGNĘ BY SERCE PRZESTAŁO BIĆ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV