głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aj.lofju pierwsza wyjątkowa niezastąpiona nieodwzajemniona niekoniecznie szczęśliwa i dobra dla ciebie. miłość tss. dlaczego mi wciąż mało skoro mam ciebie? nie pamiętas

aj.lofju

aj.lofju.moblo.pl
pierwsza wyjątkowa niezastąpiona nieodwzajemniona niekoniecznie szczęśliwa i dobra dla ciebie. miłość tss.
pierwsza  wyjątkowa  niezastąpiona... teksty

aj.lofju dodano: 24 października 2016

pierwsza, wyjątkowa, niezastąpiona, nieodwzajemniona, niekoniecznie szczęśliwa i dobra dla ciebie. miłość, tss.

dlaczego mi wciąż mało  skoro mam... teksty

aj.lofju dodano: 19 maja 2016

dlaczego mi wciąż mało, skoro mam ciebie?

nie pamiętasz już mnie  mojego... teksty

aj.lofju dodano: 19 maja 2016

nie pamiętasz już mnie, mojego imienia, zapachu, smaku? czym jest spowodowana ta twoja obojętność na mnie, na to co było między nami. chwila, chwila. między nami coś było? jak to nazwać? jak nazwać to, że po takim czasie ja nadal czuje twoje perfumy. a każdy facet po tobie mi nie pasuje bo nie jest tobą? nie jest tym dupkiem, który potrafi mnie zdobyć jednym spojrzeniem. drżę. ja pamiętam, wszystko. każdy najmniejszy gest, nic nieznaczący flirt, pocałunki o świcie i zdecydowanie za duża ilość alkoholu. czy to naprawdę znaczyło tak mało by o tym nie pamiętać?

w dalszym ciągu najlepsza! teksty aj.lofju dodał komentarz: w dalszym ciągu najlepsza! do wpisu 19 maja 2016
wszystko z nim jest takie złe. teksty

aj.lofju dodano: 7 luty 2016

wszystko z nim jest takie złe.

nerwowo spoglądasz  bierzesz... teksty

aj.lofju dodano: 24 sierpnia 2015

nerwowo spoglądasz, bierzesz głęboki oddech. już było tak dobrze, aż tu nagle pojawia się on. w całej okazałości, ten którego nie miałaś zobaczyć nigdy więcej. miał spieprzać jak najdalej się da, ale nie. on patrzy na ciebie i nic, pustka. żadnego grymasu na twarzy, a jakiekolwiek słowo nie wchodzi w grę. mijacie się jakby nigdy nic, jak nieznajomi.

uśmiechnął się  inaczej niż... teksty

aj.lofju dodano: 27 lipca 2015

uśmiechnął się, inaczej niż zwykle. a w zwyczaju ma uśmiechać się najlepiej pod słońcem, tak że nogi miękną a serce bije w niesamowicie szybkim tempie. zrobił to, rozwalił spokój jaki panował w głowie, ma tupet. tym cholernym uśmiechem sprawił, że myśli wędrują tylko wokół niego, uczyniłam go zbyt pewnym siebie i teraz to wykorzystuje przeciwko mnie. podchodzi bliżej i mimo że znamy się już tak długo nadal to mamy, tą chemie wyczuwalną z daleka, opętał mnie całą, jestem szalona. szalona z miłości do niego.

budzisz się i wiesz  że ten dzień... teksty

aj.lofju dodano: 12 kwietnia 2015

budzisz się i wiesz, że ten dzień będzie gorszy od poprzedniego. bo nie widzisz go, tak naprawdę nie widzisz nic. puste pokoje pogłębiają strach. milczysz dzień, tydzień, miesiąc bo tak łatwiej, nikt nie osądza, nie próbuje pomóc. nie musisz zmagać się z fałszywą życzliwością ludzi, żadnych bzdur typu będzie dobrze, bo nie kurwa nie będzie, nie tym razem. i nawet nie ma żadnego ale, a resztki nadziei się wypaliły, więc nic nie zostało prócz sztucznego uśmiechu.

nikt nie jest w stanie wypełnić... teksty

aj.lofju dodano: 22 marca 2015

nikt nie jest w stanie wypełnić pustki jaką po sobie zostawiłaś.

widzisz mnie z flaszką w ręku.... teksty

aj.lofju dodano: 10 marca 2015

widzisz mnie z flaszką w ręku. może myślisz, że powinnam wytrzeźwieć i zrobić coś ze swoim życiem, doprowadzić siebie do ładu. i wiesz, może faktycznie powinnam. ale to mój sposób na szczęście, a o to chodzi prawda? czasami jeszcze próbuje pisać, dzwonić ale czy to ma jakikolwiek teraz sens? żaden, kolejna flaszka i zapominam. to łagodzi wszystko , słyszysz te dźwięki i płyniesz. może powinnam skupić się na czymś ważnym, na tobie bo chyba tęsknie ale to mija po kolejnej fajce.

zrobiłam to i robię za każdym... teksty

aj.lofju dodano: 13 grudnia 2014

zrobiłam to i robię za każdym razem, rozpierdalam wszystko.

chodź  chodź. podejdź bliżej  nie... teksty

aj.lofju dodano: 1 października 2014

chodź, chodź. podejdź bliżej, nie bój się. zaryzykujmy, razem. powiedz , masz coś do stracenia? czy ten cały syf wkoło jest wart naszego poświęcenia? chodź, boże. złap mnie za rękę i nigdy nie puszczaj, tak ściśnij, mocniej. chcę cię poczuć. o boże, kochanie pachniesz cudownie, chodź, nie zatrzymujmy się. jesteśmy już tak daleko, daliśmy radę przez tyle czasu, ze sobą, na sobie, w sobie. boże, kochanie. nie wiem co robisz, ale rób to dalej. chodź ze mną na koniec świata albo na jego początek, nieważne. bądź, bądź bo niczego więcej nie potrzebuje.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV